wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Chodzi mi o ten odcinek zaślepionej odnogi z ulicy Długiej i miejsca za przestankiem autobusowym.
Nie ma tam przejazdu ale po jednej i drugiej strony parkują auta.
A jeśli można to trzeba za nie płacić w parkomacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Auta tam stojące nikomu nie przeszkadzają, pewnie dlatego tam parkują. Ciekawe co na to policja i straż miejska, ale podejrzewam, że gdyby było to zabronione, raz czy dwa posypałyby się mandaty i na tym by się skończyło.
A opłata? To zależy po której stronie stoisz, bo z jednej jesteś w strefie płatnego parkowania, a z drugiej nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Nie można parkować bo te rondo jest za duże i nikt nie chce go zmniejszyć a wystarczy pomyśleć i wrócić do wyglądu Nowego Rynku przed1962-1964 kiedy Nowy Rynek został przebudowany a wtedy znajdą się miejsca parkingowe i spacerowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

można parkować, gdy nie ma zakazu, nie utrudniasz widoczności oraz wjazdu/wyjazdu innym pojazdom, nie stoisz na trawniku, nie tarasujesz chodnika. Pzdr.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

co do ciekawostek, czasami jest koperta dla inwalidów oraz jakieś inne, i gdy nie ma znaku pionowego to można parkować, koperta może być stara i już nie aktualna, straciła ważność, błąd drogowców. Gdy policja się czepia o to, wystarczy to regułę powiedzieć, wtedy puszczają. Jeszcze co do tam tego miejsca, można parkować, ale aby nie utrudnić wyjazdu innym pojazdom.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

trzeba placić nawet tam :-) raz stałem i podszedł pan który wypisuje mandaciki bo nie kupowałem bileciktu za parkowanie bo myślałem że nie potrzebny :-) ale jednak!

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

dvw ty jestes kobietą czy men ? ciekawe reguły .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Tak? a co z zachowaniem odległości od jednego i drugiego skrzyżowania?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Kiedyś dawno temu tam parkować nie było wolno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Obelisk kamienny na Placu Kościuszki powinien być przeniesiony w inne miejsce żeby ludzie mieli do niego dostęp a tak to stoi w krzakach i niektórzy mieszkańcy nawet nie wiedzą co tam stoi i komu jest poświęcony .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy na rondzie Kościuszki można parkować?

Kiedyś właśnie się zastanawiałem co by było gdyby naszła mnie ochota złożenia kwiatów na tym pomniku. Pismo do Policji żeby wstrzymali ruch? Cy mogę sobie tak zwyczajnie przejść? Lokalizacja trochę absurdalna w sumie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org