niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kundelek pod Biedronką!!!

Pod Biedronką na Szosie Zambrowskiej czeka na swojego właściciela mały piesek. Ma czerwoną obrożę oraz niebieską smycz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

Czy to ten sam, który od wczoraj tam czeka... widzialam do ok 15, a potem o 19 i wciąz tam był, przywiązany do stojaka na rowery

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

Dzięki za info! Właściciel psa właśnie po niego idzie! Dostał już ochrzan za nieodpowiedzialność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

Super! Najważniejsze, że znalazł się właściciel!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

Tego "właściciela" to powinni tak samo przywiązać na kilka dni np do mostu to wtedy może by się nauczyć dbać o zwierzęta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

albo do gazu z takim mało odpowiedzialnym gnojem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

SŁUCHAJCIE W CENTRUM ŁOMŻY CZEKA PIES http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27f6b71ae99e4a42.html . proszę odszukajmy właściciela !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kundelek pod Biedronką!!!

No cóż ja mogę powiedzieć.... i nie usprawiedliwiać. Ten "właściciel" wychował w ciągu swojego życia 3 psy ten jest 4 z kolei... Gdybym ja miała możliwość przygarnięcia tego psiaka (bo nie jest już młodym czworonogiem) to na pewno bym to zrobiła, ale no niestety, nie powiększę mieszkania.
Ze swojej strony zrobiłam ile mogłam: skończyło się awanturą i stwierdzeniem "Przyjdę jak Ty się uspokoisz"... I nie dziwiłabym się gdyby nie wspominał o tym, że chce psa przez blisko pół roku... aż ulegliśmy.
A co najgorsze zobowiązał się w momencie przygarnięcia, że będzie się nim zajmował. W tym momencie samej mi wstyd, że znam TAKIEGO człowieka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org