niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
8 marca która kwiaciarnia?

Do której kwiaciarni warto się udać po kwiaty dla swojej dziewczyny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

Wszystko jedno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

kazda powinna zarobic a nie ta czy ta te male tez musza zarabiac :) w dzien kobiet idziesz do duzej a tam 30 facetow stoi w kolejce a wpadasz do malej chwila i lecisz dalej nie sadzicie ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

W ,Zielono mi' na Ks.Anny(obok AVON) zawsze swieze,piekne roze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

Polecam Państwu Kwiaciarnię "OGRODNIK" Edwarda Przybylak, Łomża, ul. Sienkiewicza 2.
Właściciel Gospodarstwa Ogrodniczego Pan Edward Przybylak z Drozdowa jest wiernym przyjacielem Festiwalu "Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża" od samego początku tj. od ponad 20 lat.
Jego kompozycje kwiatowe nadają wspaniałą artystyczną oprawę wszystkim festiwalowym koncertom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

róże czy tulipany i ile ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

Polecam Państwu Kwiaciarnię "OGRODNIK" Pana Edwarda Przybylak, Łomża, ul. Sienkiewicza 2.
Właściciel Gospodarstwa Ogrodniczego Pan Edward Przybylak z Drozdowa jest wiernym przyjacielem Festiwalu "Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża" od samego początku tj. od ponad 20 lat.
Jego kompozycje kwiatowe nadają wspaniałą artystyczną oprawę wszystkim festiwalowym koncertom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

te PAS wystarczy

japan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

re: te japan,

czytaj ze zrozumieniem, w pierwszym wątku po nazwie "OGRODNIK" zauważyłem, że nie wpisałem zwrotu grzecznościowego - "Pana". Stąd ten drugi wpis.

ŻYCIE I ŚMIERĆ DLA NARODU - Bolesław Piasecki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

a ja polecam kwiaciarnię w Kauflandzie. Długo otwarta ( dla zapominalskich) no i kwiaty świeże :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

Ja polecam kwiaciarnię na Broniewskiego. Nic dodać, nic ująć https://www.facebook.com/photo.php?fbid=583054771783982&set=pb.582348271854632.-2207520000.1394139787.&type=3&theater

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 8 marca która kwiaciarnia?

Ja też proponuję Kwiaciarnię "Ogrodnik". Ludzie Ci mają piękne kwiaty z własnych szklarni. Od wielu lat sponsorują Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża. Jak po kwiaty to na Sienkiewicza 2 tuż przy Placu Jana Pawła II.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org