czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nawigacja w telefonie

Siemka!
Czy nawigacja w telefonie = tradycyjna nawigacja? Czeka mnie wkrótce wyjazd do Gdańska, posiadam Sony Xperia J i zastanawiam się czy telefon dobrze mnie poprowadzi - czy może lepiej wyposażyć się w coś tradycyjnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

również posiadam telefon marki sony i nie polecam. mam standardową nawigacje i mnie nie zawodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

a mnie garmin w noki nigdy nie zawiódł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

automapa na androida jest super,jak nie umiesz moge ci wrzucic

..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Cytat:

a mnie garmin w noki nigdy nie zawiódł


Potwierdzam, rewelacja. Jak ktoś ma symbiana to lepszej nawigacji nie trzeba. Marianie, masz jakąś aktualna mapę Polski?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Są mapy na androida i niczym nie różni się nawigacja w telefonie, chyba że ekran za mały, albo jest nie jest dotykowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Jedynie może wolniej o kilka sekund złapać fixa, czyli namierzyć satelity, ale to nie odczuwalne, bo jest to robione przy starcie nawigaci. Ja tam jeżdżę na nawigacji na androidzie po całej Polsce i czasem wybierze dłuższą drogę, o parę metrów, ale do celu zawsze doprowadzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

naładuj telefon bo jak ci padnie to do domu nie wrócisz skoro Ci Kaśka potrzebna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Korzystam na co dzień z nawigacji - sporo jeżdżę a bez niej trudno byłoby się odnaleźć w innych miastach. Jest kilka całkiem fajnych apek do nawigacji. W zestawie na początku masz tą standardową od Google - ale szczerze mówiąc jest ona bardzo uboga w opcje. U mnie sprawdza się Yanosik. Jest to nawigacja połączona - jak ja to nazywam - z systmem wczesnego ostrzegania o zagrożeniach na drodze: suszarce, fotoradarach, wypadkach, korkach itd. Do jej poprawnego działania potrzebny jest pakiet danych - to może być minusem, ale też jednocześnie plusem - bo masz na bierząco obraz tego, co się dzieje na drodze. Co ważne jest ona darmowa - do ściągnięcia z Google Play. Informacje o tym co dzię dzieje dostarczają sami kierowcy. Czy jadąc jak coś zauważysz - np suszakrę - to klikasz przycisk, potwierdzasz i przez pół godziny inni kierowcy będą informowani o tym, aby nie przekraczać prędkości. Czego to ludzie nie wymyślą :D Jeżeli nie spodoba Ci się Yanosik to zajrzyj tutaj yourapps.info/aplikacje-na-telefon - tam masz sporo recenzji innych tego typu apek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

a google maps ? Najlepsza nawigacja

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

mam mapę 2010.10 tam nic się nie zmienia nowego chyba, że obwodnice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Jeżeli chodzi o najlepszą nawigację na polskie drogi: jakaś z Automapą (np. NavRoad AURO 2S)
Jeżeli chodzi o najlepszą nawigację na Europę: Garmin Nuvi
Jeśli chodzi o mapę na bierząco za darmo (jedynie opłata abonamentowa za pakiet internetu) w telefonie to: Google Maps.
Jeżeli masz tel u jednego z 4 dużych operatorów kom możesz skorzystać z NaviExpert przez 7 dni za darmo (po prostu na koniec wysyłasz odpowiedniego darmowego smsa) - te mapy są w miarę aktualne, ale korzystanie z nich tragiczne.

podsumowując:
jeśli w tel. to Mapy Google
jeśli nie - to nawigacja z Automapą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Spróbuj darmową Waze z Play Store.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Instaluje się mapę i nie ważne jakie urządzenie. Automapa na Androida powinna być jedną z najlepszych na Polske i europę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Ja, tak jak D korzystam z Waze. Znacznie lepsza niż Google.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nawigacja w telefonie

Też wolę Waze, niż Google, choć na dłuższych trasach GPS w telefonie się moim zdaniem w ogóle nie sprawdza. Dlatego ja kupiłam jeszcze nawigację: http://www.zadowolenie.pl/telefony-i-smartfony/nawigacje/nawigacje-po-drogach za nieduże pieniądze i był to bardzo dobry krok. To o wiele bardziej wygodny i praktyczny sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org