sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki internet na Al.Legionów?

Witam,
chcę załoźyć internet. Jednak nie wiem która firma obsługuje Al.Legionów. może ktoś się orientuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

Nawet na Legionów masz Avito,tam zajdż,pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

Jak można polecać radiówkę w środku miasta...?

P@tryk - na stronie każdego dostawcy internetu masz opcję sprawdzenia dostępności. Posprawdzaj, porównaj oferty i zdecyduj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

IST raczej nie obsługuje, przynajmniej nie podaje na swej stronie tej ulicy natomiast introlan tak.

http://www.introlan.pl/index.php/zasieg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

Tam są podane prawie wszystkie ulice miasta ze spisu ulic. Po wpisaniu pierwszego lepszego numeru bloku z Google Street View dopiero pokazuje się informacja, że pod tym adresem usługi są niedostępne. Tą samą metodą sprawdziłem Vectrę i jest na prawie całej Legionów i to w dosyć szerokim wachlarzu opcji - od 5mb/s do 160mb/s (przynajmniej w teorii). Multimedia niedostępna. A zatem Twój wybór to Vectra/Neostrada/Netia. Takich tematów było już tysiąc na tym forum - na przyszłość przeszukaj zanim założysz kolejny, a przede wszystkim sprawdzaj sam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

Ahh a dlaczego uważasz, że radiówka w środku miasta to zły pomysł?
Ja mieszkam w Łomży. Korzystam z Tsunami i działa bez zarzutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

może dlatego,że kabel to zawsze kabel.niezależnie od tego co powie Kret,zawsze stałe parametry...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

Być może. W każdym bądź razie Tsunami daje radę. Mogę polecić.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki internet na Al.Legionów?

Ja również polecam,zresztą widać z jakiego korzystam i też mieszkam w centrum miasta!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org