niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
auto gaz łomża

Mam problem wiecie moze kto w łomży zajmuje sie instalacja gazowa samochodowa tak zwana holenderska jest to instalacja orginalna opla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

jedź do dyla w piatnicy :-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

W Jatnutach a jak tam nie zrobi to tylko pozostaje Białystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Poleca w Piatnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Polecam w Piątnicy!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Słuchaj z tą holenderska instalacja są problemy i czy pojedziesz tu czy tam tak jak radzą przedmówcy i tak wszyscy poradzą wymianę całej instalacji . Trast mi :-) jak to mówią złodzieje ropy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

A jak często czyścicie parownik od lpg ? Ja robię to co roku i zawsze jest masakra. Czasami się dziwie że to chodziło. W tych nowszych parownikach są takie malutkie kanaliki gdzie ogrzewa się gaz i strasznie się klajstrują taką mazią z gazu. Zastanawiam się czy tak zawsze jest czy to wina złej jakości gazu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

DABEL28

To wina tego , że jesteś skąpy i zamiast benzyny lejesz gaz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

...tak, to prawda, trzeba od czasu do czasu zamiast gazu wlać do butli benzyny, wówczas wszystkie problemy z samochodem znikną, wprost wyparują w powietrze...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

nie koniecznie do butli, ale do baku głównego, prawda jest taka ze na benzynie jezdzisz i jezdzisz a tak wyrywaj włosy jak z dieslem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Ja tam nigdy włosów sobie nie wyrywałem z powodu gazu. Czyszczenie parownika i autokalibracja to dla mnie pestka w moim aucie. Raz na rok poświęcić trzy godziny po to żeby jezdzić taniej to moim zdaniem opłacalne. ELop jak jezdzisz tylko do kościoła swoim autem raz na miesiąc to może jezdzisz i jezdzisz latami .Na czym byś nie jezdził to zawsze przyjdzie czas że trzeba coś zmienić albo poprawić chyba że stać cie tylko na nowe auta. Zresztą pewnie twoja wiedza i myślenie jest znikome to lepiej poczytaj mądrzejszych co mają coś w tej kwesti do powiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

MROCZEK Z PIATNICY THE BAST SMIGAJ DO NIEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Masz pewnie instalację o nazwie Prins i uwierz mi nikt ci tego w łomzy nie zrobi, za ciency w uszach są.Też miałem problem z gazem i w białymstoku mi zrobili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Najpierw może sprawdź czy taka instalacja gazowa w samochodzie będzie dla Ciebie odpowiednia. Tu masz kilkanaście przykładów i historii z życia wziętych http://gazeo.pl/lpg/jaka-instalacje-gazowa-wybrac-lpg-problemy.html :) I na tym lepiej nie oszczędzać, bo źle założona instalacja to katorga, więcej problemów niż to warte. Za to dobrze założona instalacja gazowa w samochodzie sprawdzi się całkiem nieźle, szczególnie w trasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: auto gaz łomża

Dyl z Piatnicy najlepszy fachowiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org