niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PILNE!!!!

Witam,bardzo prosze o opinie osób pracujących w NOM?? czy sa wypłacalni itp. Bardzo dziekuje za odpowiedzi.



Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

a co to NOM

japan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

jak już chcesz zostać telemarketerem to idź lepiej do GW Consulting pieniądze są zawsze na czas

SZALONA :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

NOM to naciagacze telekomunikacyjni jesli nie chcesz by cie ludzie po ulicy ganiali to nie zatrudniaj sie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

W NOM płaca albo i nie zależy... Nigdy na czas... Koleżanka pracowała i pieniędzy nie dostała. Gdy to usłyszałam odeszłam z NOM po 2 tygodniach

SZALONA :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

Pracowalam w callcenter orange i jak dzwonilam do ludzi majacych telefon wlasnie w nom to niektorzy wrecz plakali zeby im pomoc zmienic abonament. Wiec jak wolisz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

sylpat czyli kiedy wypłata? Mam 5 letnie doswiadczenie na sluchawkach. Placone od umowy kazdej,bez stawki godzinowej podobno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

Tak jak napisałam wcześniej koleżanka wypłaty w ogóle nie dostała... Mi za te 2 tygodnie też nic nie zapłacili...
W GW Consulting masz stawkę godzinową od 8zł do 12zł za godzinę.
Masz też płatne od umowy dodatkowo.
NOM nie polecam

SZALONA :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

A moze ktos aktualnie w nom pracuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

Słoneczko ja tam byłam na rozmowie .Róznie mówili , ze 15 zł od umowy , albo 20 - jak klient podpisze.
Nie wiem , rezygnowałam .Mója koleżanka w orange pracuje na sienkiewicza i tam , że jest ok, tylko że ciężko sie dostać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PILNE!!!!

Dziekuje. Na Sienkiewicza nie ciezko wcale.


A ten Nom to nie wiem,chyba nieciekawie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org