niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
piłka nożna dziewcząt

Dziewczyny z powiatu łomżyńskiego, które lubią kopać piłkę zbierają drużynę piłkarską przy GOK w Śniadowie. Brakuje nam jeszcze z 5 dziewczyn żeby zgłosić się do rozgrywek kobiecej III ligi podlaskiej. Trenujemy we wtorki o 16.45 na sali w śniadowskiej podstawówce. Podajcie dalej, jeśli kogoś zainteresowanego znacie. Więcej info. w GOK Śniadowo: 86/217 61 46

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłka nożna dziewcząt

Chętnie się zapisze do Waszego klubu.......jako obserwator. Lubię oglądać mecze piłkarskie - tym bardziej, jak na boisku występują piękne i młode dziewczyny. Zostanę Waszym fanem! Powodzenia!

JOHNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłka nożna dziewcząt

albo maskotką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłka nożna dziewcząt

Witam ! Chętnie do Was dołącze jednak mam pytanie czy są ograniczenia wiekowe? Mam 29 lat :) i jestem dobra w piłkę nożną :)

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłka nożna dziewcząt

Każdego przyjmiemy z otwartymi ramionami czy to w formie obserwatora, czy maskotki, byleby przyprowadził ze sobą choć jedną lubiącą grać w piłkę dziewczynę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłka nożna dziewcząt

W rozgrywkach ligowych seniorek nie ma górnych ograniczeń wiekowych, więc jak najbardziej ZAPRASZAM na trening również PANIE! Dolna granica wiekowa określa wiek 13 lat jako dopuszczalny, jednak tylko do gry na 1 połowę meczu. Dopiero 14 latki w pełni mogą brać udział w rozgrywkach. Mimo to zapraszam również młodsze dziewczęta, bo równocześnie tworzymy zespół juniorek, które będą mogły ogrywać się np. na przedmeczach i turniejach juniorek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: piłka nożna dziewcząt

a może z ŁKS-u coś wybierzecie?tam same DZIEWCZYNKI teraz grają.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org