niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Policja pomyliła mecz rugby z... bijatyką
Sportowe zmagania uczestników meczu w rugby w Rostowie nad Donem zakończyły się niespodziewanie wizytą na posterunku milicji, sportowców wzięto bowiem za łobuzów.
Jak poinformowało źródło w miejscowym urzędzie spraw wewnętrznych, dyżurny na posterunku milicji otrzymał informację, że na skraju miasta odbywa się "bijatyka z udziałem dużej liczby ludzi".

Na miejsce udało się 73 milicjantów, którzy zatrzymali około 90 osób. Dopiero na posterunku wyjaśniło się, że wielbiciele rugby z kraju stawropolskiego, obwodu rostowskiego i Wołgogradu umówili się na spotkanie przez internet, nie informując o tym milicji.


Ciekawe co na to mieczkoś :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Tak więc Mieczkoś na to jak na lato!!
Jestem ciekaw dlaczego nie przedstawiłeś nam ostatnich wydarzeń które miały miejsce w Białymstoku?? sami wiemy jaki był wynik zamieszek pseudokibiców!! Może o tym warto porozmawiać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

A co bijatyka choloty ze sledziowa ma wspolnego z ta interwencja ??
zupelnie nic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

A żebyś nie gadał że zmieniam temat. Tak więc w Twojej opowieści nie widze żadnego błędu Policji!! Poprostu zwykla pomyłka ktora moze zdarzyć sie każdemu z nas. Dyżurny dostał informację o bijatyce więc wysłał policjantów, a że w informacji tej podano "z udziałem dużej liczby ludzi" wiec wysłano az 73 funkcjonariuszy.Nie widzę w tym nic złego ani strasznego :) Zwykła interwencja.
Pozdrawiam i życze owocniejszych poszukiwań w internecie na temat naszej złej,nieudolnej,niepotrzebnej,skorumpowanej POLICJI :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

"naszej złej,nieudolnej,niepotrzebnej,skorumpowanej POLICJI"

ooo w końcu coś madręgo napisałeś... smerfie :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Pomyłki też bywają wszystko może się zdażyć?????


waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

ehh ta milicja a swoją drogą w białym też najpierw stali i się patrzyli jak ludzie latali z siekierami

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

SaneOne to była tylko aluzja... :)
bigi2004 a co Ty byś zrobił?? Wział siekiere i dołączył do nich czy wszedl pomiędzy nich z gumową pałką.... ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

przecież wiem... zbijałem się...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

sorki mieczkoś patrzę ,że prewencja jesto od tego żeby stać w grupie i czekać na rozkaz. jednak to prawda ,że BIAŁE KASKI ROBIĄ LASKI!!!

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

mieczkoś997 tyle wiesz ile zjesz, powaznie jak nie wiesz co sie dzialo w bialym to sie nie wypowiadaj. Nie jestem z tych CHWDP ale czasami jak cos walniesz to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Zrob mature, idz na studia a pozniej pomysl nad praca w milicji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

czy moglby mi ktoś napisać (najlepiej szczegółowo) co się działo w śledziowie???tzn....z tymi siekierami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Greatest_DeMoN po pierwsze nie w Milicji tylko w Policji ,a po drugie wystarczy średnie wykształcenie...
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

mieczkoś997: będziesz krawężnikiem? :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

gratuluje elokwęcji i wrodzonej jak widać inteligencji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Mój post odnośnie piłki nożnej spotkał się z pewną acz nieliczną i nie do końca "elokwentną" krytyką. Dzisiaj przeczytałem coś takiego:
" Autor: bigi2004 (---.ptp.duna.pl)Data: 12-06-06 19:15
ehh ta milicja a swoją drogą w białym też najpierw stali i się patrzyli jak ludzie latali z siekierami".
Ludzie latali z siekierami - i niech mi ktoś (autochton) powie że ten sport nie wywołuje agresji !.
Teraz temat zasadniczy jaki przewija się przez forum. Nazwę go "mieczkoś997", bez urazy dla mieczkosia, powiem więcej, z szacunkiem.
Psy! na Nim wieszacie tylko za to że chce być w Policji (bądz jest). Zastanówcie się jeden z drugim nad tym. Gdyby wasze dziecko czy rodzic czy ktokolwiek bliski poszli na mecz i nie wrócili lub w niepełnym zdrowiu, do kogo macie pretensję ??. Do Policji !!. A przecie to nie policjanci zrobili (wyjątek potwierdza regułę!). Gdyby waszą rodzinę ktoś napadł, zgwałcił żonę, okaleczył dzieci. W Policji jest nadzieja że bandyci poniosą karę. Tu odezwą się głosy niemyślących o skuteczność - jasne ludzie popełniają te czyny i ludzie muszą dociekać co myślał i planował bandyta, a jak wiadomo telepatów ni jasnowidzów nie ma.

Pozostając w temacie mundialowym. Co by było gdyby na stadionach nie było Policji ??. Odpowiedzcie sobie sami, też na to czy puścilibyście własne dziecko na taki mecz !.

Pozdrawiam.

A mieczkosiowi997 należy się szacunek że chce mu się dbać o wasze otępiałe umysłowo dusze.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Malachit: co Ty pleciesz. Jeżeli policja jest łomżyńska to powinna strzelać do kibiców Jagiellonii. Po co im z naszych podatków kupili pizdolety ?? A jeżeli strzegą porządku i nie pozwalają nam latać z siekierami to HWDP. Krótko i na temat. Takie jest zdanie większości gówniarzy. Jak nie pójdą kiedyś siedzieć i dorosną to zmienią zdanie. Niektórzy oprócz rodzinnej wsi, swojej dzielnicy i stadionu niczego w życiu nie widzieli. Czego oczekujesz ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

peter :) masz rację :).

Jedyna nadzieja że gówniarze, jak piszesz kiedyś dorosną...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

mieczkoś997 widz wystarczy srednie ale gdzie twoje aspiracje nie wiem czemu sie tak napaliles na ten zawod filmy, rodzina nie wnikam. Ale pomysl co jesli nie będziesz się spelniał w roli policjanta?? Może nie tyle spelnial co czul do tego powolanie, na razie jak widze masz cel w zyciu i to jest plus ofk ale nie myslisz na dzuzsza mete. Na pewno lepiej zaczac nawet tam z wyzszego stolka i dalej piac się w gore... ale to juz sam czlowieku musisz przemyslec

Malachit zgadzam sie z Toba tyle ze powinni przyjmowac tam wiecej ludzi z rozumem a nie jak to kolega napisal po szkole sredniej

eheh tez pozdrwaiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Tak Demonie :), nie ważna szkoła tylko to co w głowie !. Można mieć szkoły wszelakie a być idiotą !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Greatest_DeMoN gdyby była konieczna szkoła wyższa wtedy jak najbardziej zmuszony bym był ją skonczyć jednak istnieje wiele ścieżek doboru ,np.słuzba kandydacka z której zamierzam skorzystać :) Z drugiej strony wiesz... nie każdy może miec magistra ani nie każdego na niego stać.

A Tobie Malachit dziekuje za szczerze słowa otuchy ,jeśli nawet jeden człowiek taki jak Ty mnie rozumie i popiera to wystarcza aby poświęcić sie dla narodu i zostać tym "psem" (bo ktoś przecież musi,prawda?? )
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Tak!, by ludzie rozumni (homo sapiens) mogli żyć bez obaw że jakiś "kibic piłki nożnej" z okrzykiem "HWDP" (!) poturbuje ich rodzinę.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

no, ale koncząc szkołę wyższą masz szansę pracować na jakmiś lepszym stanowsiku niz "krawężnik"

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

SaneOne masz szanse ale ta szansa nie jest zawsze brana pod uwage no chyba ze masz wujka wysoko postawionego no i dobry garb:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

to jednak Policja jest skorumpowana :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

A powiedz chłopie co ty masz do tzw."krawęzników" !!?? Czym oni według Ciebie różnią sie od oficerów?? Też mają żony i dzieci na utrzymaniu i też wykonują cholernie stresującą,ciężką i niebezpieczną robotę...!!
W Policji potrzebny jest oficer operacyjny,śledczy,pracownik labolatorium a nawet sprzątaczka. "krawężnik" (jak to nazwałeś) także....
Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Jak ktoś jest krawężnikem to niech sobie stoi i go pilnuje żeby nikt nie ukradł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

SaneOne, masz rację że Policja jest skorumpowana... też lekarze, adwokaci, politycy... może prościej, wymień kto nie jest. Oczywiście mówimy o pewnych stereotypach.
A widok byłby zaiste ciekawy - oficerowie patrolujący ulice.... :), bo przecie "krawężników" nam nie trzeba...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Ależ oczywiście i najlepiej wogóle Polskie ulice bez policjantów !! :) Samowolka!! Róbta co chceta.... hehe
Pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

mieczkos997 a gdzie Tyw Łomży widzisz na ulicy w dzien czy w nocy jakies piesze patrole ehhehe bo ja jakos nie moge nigdy zobaczyc, raz na 3-4 h przejedzie glowna drogo polonez i to wszystko ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

No i dzieki Bogu że chociaż taki polonez przejedzie!! Żeby nie on to ja juz nie chce myśleć to w tym mieście by było.A tak pozatym to nasuwa sie prosty wniosek : mało policjantów jest i za mało państwo przeznacza pieniędzy z budżetu ;/;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Greatest_DeMoN powiedz mi po co na glownej drodze patrol Policji pilnowac na kukawkach tych oszolomow co stoja z nudow i licza samochody co przejezdzaja czy licza ile razy ten od tej bmw obwieszony zlotem przejezdza tam i spowrotem...Policja w tym momencie spedza pewni czas na osiedlach lub maja inne interwencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Musimy zmienić myślenie i nastawienie do policji. Pokutuje w naszych umysłach jakiś dawny,nieadekwatny do naszej rzeczywistosci wizerunek złego , zawziętego gliny. Miejmy tylko nadzieję ,że wkrótce to się zmieni i policjant będzie przez nas postrzegany jak ktos kto nam pomaga , a nie szkodzi.


Pozdrawiam.

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

ja tam w Łomży nie widuję patroli pieszych... w Warszawie jest pod tym względem 100 razy gorzej...

a Policjanci (nie mówię, że wszyscy) zamiast patrolować nocą ulice to jadą lodówą za nowy szpital i sobie kimają :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

Mieczkoś997 muwisz ze pomyłka może sie zdarzyc pOLICJI(brak szacunku) niepamietacie ich pomylki jak ostrzelali samochód bo mysleli ze to jacyś mafiozi(jak to fajnie zabrzmiało) skrót CHWDP staje sie modny i gówniarze zaczynaja pisać to na murach niewiedząc nic o życiu to źle. Pamietajmy że niektórzy mają grube wyroki za to że byli podobni do kolegi którego poszukują...Ja to pie****e tak prędzej czy później wyląduje w dole

Prawdziwych Przyjaciół Na Palcach Ręki Zlicze Gdy Odejde Zapalą Na Grobie Znicze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

The Game - a gdzie szacunek do samego siebie ?, nie wspominając o innych....



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Policja pomyliła mecz rugby z bijatyką ;)

rosyjska milicja niczym nie różni się polskiej.Taka sama psiarnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org