środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skradziono rower ;-(

Bardzo prosze wszyskich o jakiekolwiek info, skradziono mi rower składak Romet z koszem na bagazniku zielony z oświetleniem i błotnikami, zaginął z terenu szpitala na piłsudskiego. Chce aby zostali ukarani zlodzieje rowerow, w Łomży mi zostaly skradzione juz 2 ;-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

mi skradziono 2 radia z samochodu o glosnikach z polka nie wspomne i na dzisiejszy dzien sie nie znalazlo ani sprzet ani zlodzeje po 2 miechach przyszla powiastka z komendy ze sprawe umozyli eh ta polska policja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

Pawel0615: w którym miejscu postawiłeś ten rower? Przypiąłeś go kłódką do czegoś?

PS: A ja bym chciał Maybacha.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

zaginoł chomik znalasce prosze o pilnny kontakt wysoka nagroda w postaci roweru nawet ładny składak Romet z koszem na bagazniku zielony z oświetleniem i błotnikami (jak nowy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że polacy to... i nie ma się co oburzać na to, jak o nas mówią za granicą.
Mi skradziono już minimum trzy rowery.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

mi skradziono 2 radia z samochodu o glosnikach z polka nie wspomne i na dzisiejszy dzien sie nie znalazlo ani sprzet ani zlodzeje po 2 miechach przyszla powiastka z komendy ze sprawe umozyli eh ta polska policja.



I znowu kur.. post który mnie wkurw....
A co mieli zrobić!!??mieli przeszukać każdy dom w Łomzy by znaleść Twoje radio!!Znasz takie pojęcie jak syzyfowa praca.....Wiec nie szpanuj i nie pisz postów w takim stylu....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

"I znowu kur.. post który mnie wkurw....
A co mieli zrobić!!??mieli przeszukać każdy dom w Łomzy by znaleść Twoje radio!!"

Może po prostu powinni wyjść sobie wieczorem na patrol chociażby, bo PIESZEGO patrolu to ja w Łomży jeszcze nigdy nie widziałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

Pewnie jak by panu komendatowi policji radio z samochodu ukradli to by sie szybko znalazlo te radyjko. powiem wam ze radio zginelo mi z pod komendy na wojska polskiego akurat bylem w kinie. Bardzo drogo mnie ten spektakl kosztowal i od tamtej pory samochodem do kina nie jezdze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

mi skrojono laptopa i też sprawę umorzyl:P policji zginęła beemka i też cisza:D:D:D hehe BRAWO MILICJI

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

A mnie pod kamerą ukradli narzędzia z samochodu. Nawet z początku taśmy nie chcieli przejrzeć , dopiero po paru telefonach , a i tak przyszło umorzenie. Ale co się dziwić jak z policyjnego parkingu kradną samochody...? Nigdy w życiu nie chciał bym , by mnie policja przed czymś lub kimś chroniła . Nie wierzę im i w ich pseudo działania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

mieczkoś: nie k..., nie mieli przeszukiwać każdego domu w Łomży... mieli przeszukać domy tych osób, które mieszkają w pobliżu i wcześniej mieli otwartą kartotekę za podobne przestępstwa...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

MIECZKOŚ A KTO TY KU.... JESTEŚ . ISPEKTOR GADŻET. ZA KOGO SIĘ UWAŻASZ?? POCZYTAJ SWOJE POSTY . W DUPIE BYŁES GÓWNO WIDZIAŁES PANIE STÓJKOWY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

Jak go znajde to ci dam znać ????


Nie czekaj zbyt długo bo cię śnieg zasypie???


waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

mieczkoś997: DO BUDY!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

juz znalazlem jakis zul go mial i mu zabralem ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skradziono rower ;-(

brawo paweł. to przykład że jak człowiek nie weźmie spraw w swoje ręce to mieczkoś nawed nie pomoże hehhehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org