sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pilne!!!

Witam!

Zapłacimy za załatwienie pracy za granicą dla 2 osób z wieloletnim doświadczeniem w pracy sezonowej przy sadzeniu i zbiorze owoców i warzyw oraz pracach magazynowych i na produkcji. Dyspozycyjni od zaraz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

kasia1405 , mam kumla załatwia robote w hiszpanii , za jedyne 600 e od osoby . ma nagrane 3 znajomych z firmami robisz 4 dni darmo a oni stwierdzają ze sie nie nadajesz i,, fuera!'', ale robote zalatwił kase placisz. nie szukaj tu dziecino tylko , po dobrych znajomych . Dla ciekawskich pseudo kolegi - RUDY- dawniej spotykany na ALUCHE :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Dzięki za info, ale dziś już nie ma dobrych znajomych jeszcze sami by wydarli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Możesz spróbować w Wielkiej Brytanii poszukaj sobie Firmy G's Barway niedaleko Cambridge byłem pracowałem szału nie ma ale da się zarobić parę groszy robota głownie przy warzywach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

A interesuje Ciebie praca na produkcji czy może być też przy zbiorach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Tak Dalia również interesuje mnie praca przy zbiorach bez różnicy pracowaliśmy i na produkcji i w polu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Uważajcie na rodaków oszustów którzy załatwiają pracę ale tylko na tydzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Traniu11

Bo to prawdziwi polscy patrioci są :):)

Oni to robią z tęsknoty za Ojczyzną :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

kasia1405 a jak u was z jezykiem angielskim jest w angli wiekszosc firm chociazby agencji wymaga komunikatywnego jezyka i na poczatek testy przechodzisz pisownia i rozmowa nie jest to az takie ciezkie ale trzeba cos wiedzy miec jak chcesz miec prace kontraktowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

http://londynek.net/ogloszenia/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

lomzyk, wiesz jak to z tym językiem najgorzej nie jest dogadać się umiemy, ale szału nie ma. Do tej pory dawaliśmy sobie radę. Dzięki przejrzę tą stronkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Ja mogę Wam pomóc w załatwieniu pracy przy truskawkach, jeśli to Was interesuje podaj emaila napiszę o szczegółach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pilne!!!

Dalia podaję maila katarzyna656@onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org