czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opieka medyczna na czas wyjazdu

Zamierzam wyjechać na jakiś czas do innego miasta. Czy w razie potrzeby mogę skorzystać z wizyty lekarskiej w danym mieście na NFZ. Jest to inna kasa chorych . Czy lekarz może mi odmówić takowej konsultacji .Odesłać do placówki macierzystej? Może ktoś ,wie coś na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opieka medyczna na czas wyjazdu

Nie odesla Cie, jednak musisz miec oplacone skladki, sprawdzaja w bazie. Zakladaja tymczasowa lub jak kto woli jednorazowa karte pacjenta. Troche kreca nosem, ale to ich obowiazek Cie przyjac, wiec badz dobrej mysli. Zycze zdrowia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opieka medyczna na czas wyjazdu

Rioja
Dziękuję za odpowiedż. Moją znajomą pielęgniarki odesłały z kwitkiem , bo nie ma meldunku u nas w mieście. Podejrzewam , że lekarz nie pozwolił. Właśnie nie wiem o co tu chodzi? Stąd mój temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opieka medyczna na czas wyjazdu

Rejonizacja się skończyła możesz mieszkać w Suwałkach a leczyć się w Łodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org