czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
praca w łomży oferta

o to ogloszenie z 4lomza

Drukarnia zatrudni na stałe Introligatora do obsługi maszyn. Wymagane zdolności mechaniki, elektrotechniki lub automatyki oraz chęć nauki. C.V na adres e-mail.
telefon: 531804357 e-mail: rekrutacja@toptrade.aplus.pl
ogłoszenie dodane 2014-02-11

A jako że znam się troche na maszynach (obsługa i drobne naprawy mech. i elektr.)napisałem do nich i dostalem odpowiedz taką na E-MAIL i jestem normalnie zachwycony.

Witam

Praca 2 zmianowa.

Obsługa maszyn introligatorskich.

Wynagrodzenie na początku najniższa krajowa po okresie próbnym ( 3 miesiące) 1300 + 20% premii ( premia nie jest obowiązkowa) dodatkowo za każdy przepracowany rok + 50zł.

Zarobki nie są duże.

co wy na to ? bo mi aż się płakać chce bo nie ma się z czego śmiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Zawsze to jakaś wypłata, tylko jak za wyżyć. Takie są realia w Łomży (niestety)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta


to lepiej nie pracować w ogóle :-)

ja zaczynałem za najniższa krajową 600 netto, w drugiej dostawałem 1200 ale oficjalnie też tylko około 700, to zmieniłem na taką, gdzie te 1200 (1350) miałem na rękę, po 4-5 latach miałem z 1500, a potem 2400, 3300 i co ? i dalej szukam, gdzie będę miał więcej a że w Łomży a że bez znajomości to pewnie długo będę szukał, ale będę

najgorszym rozwiązaniem jest płacz i stękanie, jak bym kiedyś nie zaczął za te 600, to teraz nie miał bym 3300 i żadnych szans na 4000 czy 5000, bo bym w domu siedział i czytając oferty pracy "płakał" bym albo "śmiał" czekając na tą jedną jedyną wymarzoną ofertę - he, he.

a może tak zacząć od tyłu, kim ja jestem, co ja umiem i dlaczego ktoś ma mi zapłacić 3000 na rączkę, czy ja jestem tego wart, czy jestem pracowity, sumienny, uczciwy ???

nie dajcie mi 3000 a ja się zastanowię czy mi się chce !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta


Autor: tomek24042004 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 13-02-14 06:41

100 % racji !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

racja od czegoś trzeba zacząć. tylko w niektórych firmach jak zarabiało się najnizasza krajowa 10 lat temu to w tej chwili tez zarabia się najniższą. i nie ma szans na więcej.

a i tak potrafi być tez w firmach państwowych.

wydaje mi się że i w sklepach też tak jest. nikt sprzedawcy z najniższej nie zwiększy na średnia krajową. no chyba że AWANS dostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

zlodzieje w tej drukarni nie icta niech sami smaruja te maszyny krawat czas zdjac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

jaja sobie robia ,nie brac robot za taka kase , niech sami pracuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

lomzyk zarabia 15 tys i tez mu malo ,ale zrobi sobie kurs i cos znajdzie za 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Ludzie o czym wy piszecie w szpitalu pracownicy laboratorium,fizjoterapi,administracji z dwudziestoletnim stażem pracy zarabiają po 1450 zł netto.Wy ledwo pokończyliście szkoły chcecie po 5 tyś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Nie róbcie za takie pieniądze. Nie będzie chętnych to podniosą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

nie po 5 tys ale 2 na start bo ceny sa jak w europie oni kase bija a ludziom smarujo kit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

tor: lipiec45 (---.adsl.inetia.pl) Data: 13-02-14 13:04

Ludzie o czym wy piszecie w szpitalu pracownicy laboratorium,fizjoterapi,administracji z dwudziestoletnim stażem pracy zarabiają po 1450 zł nettoto


to sprzataczka ma tam lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

nie idzcie do tego syfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

niech sami smaruja ten zlom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

lomzyk.....nie wiem ile zarabiają tam sprzątaczki bo to firma zewnętrzna,ale nie sądzę aby miały więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

wiecej nie maja ale prawie to samo nie duza roznica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Lipiec45

dlatego potrzebna była zmiana na fotelu dyrektora.
Może nowy dyrektor doprowadzi do tego, ze oprócz kolesi ordynatorów poprzedniego dyrektora, pozostali fachowcy też zarobia , jestem za tym.
Bez 2 zdań fachowcy powinni zarabiać.
Mało tego w kraju trzeba ustalić minimum socjalne, a na podstawie tego płacę minimalną i a nastepnie pozostałe płace, czy swiadczenia.


DABEL28

Odpisz włascicielom drukarni, ze mozesz na tych warunkach przepracować tydzień czasu , aby pokazać swoje umiejętności. Po tygodniu przechodzą na twoje warunki , bądź sie roztajecie.
Krótko mówiąc, jak jestes fachowiec , to przez tydzień niech cie sprawdzą.
Takie pieniadze to nie wiem czy dla kogos z ulicy pierwszego lepszego moga zapłacić.
I nie dlatego, ze ktos sie ciagnie w górę. Tylko dlatego, ze w takich kosztownych warunkach mamy zyć. I chodzic do pracy dla zabicia czasu , to nie ma sensu chodzic , bo to nie rozwiazuje problemów.
Fachowiec musi zarabiać, a w tej konkretnej sytuacji - waska dziedzina, fachowość można szybko sprawdzić.

Rozumiem larum tzw pracodawców, ze sie nie opłaca i takie tam.Tak, się nie oplaca, bo w Polsce sa źle ustawione te sprawy. I trzeba to zmienić.
Pomijam tych pracodawców co na bezczela lecą w durnia i wykorzystują sytuację.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

kulig....rozczaruję Cię bo nowy pan dyrektor najpierw obiecywał,że coś z tym zrobi i na tym się skończyło.W ramach oszczędności cofnięto nawet urlopy szkoleniowe. Pracownicy z własnych pieniędzy inwestują w studia .Czy ci ludzie mają inne wyjście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Może potrzeba 5 zmian, albo 10 na stanowisku dyrektora, aby było normalnie.
Ten juz cos zrobił, bo poprzedni nie potrafił, za jakis czas trzenba moze i tego bedzie zmienic .
Ważne aby posuwać sie do przodu.

Ale jest pewien problem, w szpitalu musza byc fachowcy i maja być wyniki.
W miescieni wysokie mazowieckie , sie w czyms specjalizują, w Ostrołęce też, a w czym w Łomży sie specjalizują ?
Który oddział byś mogła polecić ?

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

ogólnie to mam to gdzies ale napisze
smiech na sali
moja dniówka dzis 500zł
i nie wiem bo jest róznie ale spierdalaajcie z tego kraju poki jeszcze jest czas.
chyba ze ktos ma w ***** przyszłosc swoja i swojej rodziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

ryba 22.....dopisz jeszcze ,że jest to dniówka gów....no warta bo zapierdzielasz w UK.Masz taki sam poziom życia tam jak Ci za 1500 zł.TU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

kulig niestety ale moja noga nawet na sekundę tam nie ustanie a już nie mówiąc tydzień. Przez te bezrobocie co niektórym pracodawcom się w główkach poprzewracało. Rozumiem że każdy pracodawca chce zarobić ale trzeba i dać zwykłemu robolowi zarobić. Od jakiegoś czasu sledze ogłoszenia ofert pracy i często widać te same ofert pracy co parę dni. Trochę dziwne ale wiadomo o co chodzi , pracować , flaki wypruwać i po nogach całować że ma się prace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

no tak postaw się a zastaw się i nie idz pracować... czekaj az ktoś poprosi i da od razu 4000 zl auto do dyspozycji i telefon. Chlopie trzeba od czegos zaczynać ja pamiętam jak szedłem do pracy na staz bo inaczej być nie moglo i dostawałem cos kolo 700 zl potem pierwsza praca cos kolo 1200 teraz mam zarobki które w zupelnosci mnie satysfakcjonują i tu uwaga... w znalezieniu obecnej pracy pomogl mi staz:) a wlasciwie rzeczy jakie na nim wykonywałem. Wiec ludzie ogarnijcie się... poki się nie ma kredytu wielkiej rodziny itp. itd. trzeba zdobywac doświadczenie a nie plakac w rękaw ze jest ciężko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Piatek to chyba Cie ponosi z ocena, ze 500 stawka polska czyli 100 funciorow tamtejszych w uk to glodowka, ( no chyba, ze bedziesz pracowal przez 10 dni w mieisacu) bo ja sobie mysle, ze stac Ciebie bedzie na wynajecie samodzielnego mieszkania, domu, zycie na przyzwoitym poziomie a i pensow pare zaoszczedzisz... , ale... jezeli bedziesz chcial jeszcze rodzine w Polandzie bogato wyposazyc, to juz musisz 30 dniowek w miesiacu obrobic :)))))






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

artaras a kto tu coś wspominał o zaczynaniu pracy ? Staż pracy może mam większy od ciebie. Jak miałem stałą prace to też mówiłem tak jak ty. Abyś tylko tą prace utrzymał do emerytury. Teraz zarobki cię satysfakcjonują bo jak to mówią robisz sam na siebie ale co da ci twoje doświadczenie jak założysz rodzinę itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

megan....... nie wiesz do czego odnosi się moja wypowiedz,kilka miesięcy temu ryba 22 rozpisywał się jak luksusowo żyje w UK.Więc jeżeli teraz pisze o dniówce 500 zł to albo dalej siedzi w UK i sobie przelicza albo kłamie,bo co może robić za 500 zł dniówki w Polsce jeżeli niedawno zasuwał w UK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

może trochę humoru a nie tylko praca i praca. Niektóre panie zarabiają 500 zł. dniówki a nawet więcej. he he.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Piatek... bo rybka to wieczny utyskiwacz...
pamietam doskonale..
Nie mniej jednak... dzis ponownie nie podjelabym sie pracy za glodowe stawki w Polsce. Owszem od czegos trzeba zaczac, zgadzam sie, ale za te stawki rodziny nie da sie utrzymac, dla singli przy rodzicach to jest rozwiazanie... , ale nie dla samotnych ojcow czy matek !!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

DABEL28...... jeżeli masz wygląd to też możesz zarobić jak te panie, 500 dniówki wpadnie i może być całkiem przyjemnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

właśnie o to chodzi że ja też bym się nie podjął pracy za głodową stawkę. Nie sztuka się narobić i nic nie zarobić tylko nic nie robić i zarobić. he he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

piątek coś mi proponujesz ? Nie ma sprawy tylko umyj ząbki i zrób lewatywkę . Myślę że będzie przyjemnie i jeszcze zarobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Diabel... mozna i pracowac po 12h i wiecej, ale swiadomosc, ze zaoowocuje to odpowiednia zaplata, jest motywujace !






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

megan zgadzam się z tobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

DABEL28......no nie siebie miałem na myśli,ale jeżeli mówimy o paniach do towarzystwa to dlaczego nie wspomnieć o panach,przecież mamy GENDER.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

RENAULT megan jeśli możesz to pochwal się gdzie teraz pracujesz i za ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

echhh megan-e ...
a no co Ci ta wiedza?
jak znajdziesz sie w jukeju na rodrozu bez biletu i paru groszy... napisz, dam Ci nocleg ;)))
A tak jakos pomalutku, Zus zamianilam z 900polish zlotych na 14 funciorow co miesiac i da sie zyc!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

jako że mamy piątek to piątek mnie rozczarował .Miałem zarobić i jeszcze miało być dobrze ale niestety. A tak na poważnie to nie każdy potrafi w taki sposób zarabiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

To mi się podoba megan bez jęczenia i chwalenia się ,zgadzam się z Tobą,że wszędzie da się żyć.Fajne czasy można wyjechać,poznać nowych ludzi ,kiedyś było to prawie niemożliwe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

megane właśnie nie mam biletu i ani grosza przy duszy.he he. kurcze gdzie ja będę spał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

piątek kiedyś to znaczy kiedy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

W taki ...znaczy jaki?
Poza.. daleko?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

No cóż jestem 45 plus więc myślę o czasach gdy nie miałem rodziny i mogłem podróżować. Bo teraz to tylko na wczasy i to w wakacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Piatek, czy 40 z plusem to przeszkoda?
Ja jestem 40 juz moge powiedziec +
Nie wiek, ale zycie motywuje, nie zmusza... bo to swiadomy wybor






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Powiem tak, mnie się tu udało,mam dom, niezłą pracę i uczące się dziecko.To nie wiek jest przeszkodą ,a obowiązki,ale na emeryturze albo jak dziecko skończy studia i zacznie zarabiać to na 100 procent jeszcze pojeżdżę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

piątek coś krecisz bo pisałeś że "Fajne czasy można wyjechać,poznać nowych ludzi ,kiedyś było to prawie niemożliwe." a na pytanie kiedyś odpowiadasz tak "No cóż jestem 45 plus więc myślę o czasach gdy nie miałem rodziny i mogłem podróżować. Bo teraz to tylko na wczasy i to w wakacje. Jak dla mnie to coś tu jest bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta


Zrobiło się tu jak na czacie ale pora dla mnie spać. Każdemu życzę jak najlepszej pracy i sexownie udanej nocy.he he.pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Wszystko ma sen,w szkole średniej wyjeżdżaliśmy ale tylko do NRD lub Czechosłowacji,potem można było jeszcze do USA jak dostałeś paszport,a potem wizę,raz nawet byłem w ambasadzie ale z wiadomym skutkiem.Reszta krajów europejskich też wymagała wiz i była jakby mało znanymi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Nie no temat wyjazdow za granice nie jest taki cudowny. Sam przekonałem się wyjezdzajac do Anglii i co z tego ze dniowka jest tam przeliczając na polskie 500 zl? skoro chcąc zyc jak normalny człowiek wydaje się większość z zarobionej kasy... Wybacz DABEL28 mylnie sugerowałem się ze to Twoja pierwsza robota skoro posiadasz doświadczenie uważam ze powinieneś rozwazyc ta oferte ale wcześniej ustawić się na rozmowe i omowic szczegoly. Jakis okres próbny jak to już bywa przy nowej posiadzie a potem jakies konkretne warunki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

do megan.........,,.A tak jakos pomalutku, Zus zamianilam z 900polish zlotych na 14 funciorow co miesiac i da sie zyc!''.......fajnie, da się żyć rozumiem,że jak zachorujesz to nie będziesz leciała do Polski żeby się leczyć...Większość ludzi kombinuje jak zapłacić jak najmniej ale jak trzeba się leczyć do Polski,gdzie reszta pracuje i się składa do tego wspólnego koszyczka.Nie jest tajemnicą,że bardziej opłaca się kupić bilet lotniczy niż samemu zapłacić za leczenie, w niektórych krajach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

piatek tylko takie pytanko malutkie?
czy byłes w uk w tym swoim zyciu 40+

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Lipiec...? Posiadajac tylko insurance number mozesz i ty korzystac z darmowej opieki zdrowotnej ... oplacam skladki z tego tytulu, moge tez wykupic dodatkowe, ale nie widze takiej potrzeby. Z polskich klinik w jukeju tez moge korzystac za free jezeli maja umowy, Niestety to w Polsce nie posiadam na te chwile ubezpieczenia i nie oplacam swiadczen a jezeli chce skorzystac to owszem , ale tylko prywatnie.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Dwa tygodnie turystycznie.Powiem Ci tak jeśli założysz tam rodzinę,kupisz dom lub mieszkanie i będziesz żył normalnie to OK,ale podejrzewam,że posiedzisz tam parę lat w jednym wynajętym pkoju,a po kilku latach wrócisz do Polski rżnąć gościa z kasą. Sporo znajomych osób mieszka za granicą i jest fajnie jak nie musisz utrzumywać tam rodziny albo się leczyć.Tam zarobić,a w Polsce wydać.Powiedz ile kosztuje paczka papierosów,że każdy stąd ciągnie maksymalną ilość bo taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca w łomży oferta

Najlepiej usiasc i stekac.Moj maz przepracowal w jednym zakladzie pracy 27 lat i zarabia 1500zl.Pracuje i dziekuje Bogu ,ze ma prace.Nie znaczy to ,ze te pieniadze go ciesza.Jest to za mało zeby zyc i za duzo zeby umrzec.Ale jak sie ma rodzine to zadnym groszem czlowiek nie pogardzi.No chyba ze tatus z mamusia dadza synkowi ,zeby dzieciak mogl poczekac na lepsze propozycje...:)co sie bedzie trudzil za marny tysiaczek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org