niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Witam
Czy to prawda że został złożony pozew przeciwko klinice? szukam informacji w sieci ale nic nie znalazłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

tak podmienili chłopaka na dziewczynkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Tak to prawda. Dziś cały dzień trąbią o tym w radio białystok. Miała dziewczyna pecha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

zapytaj najbliszych a nie na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

http://www.radio.bialystok.pl/reportaz/index/n/109229

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/109243

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

i warto było za kasę???? zdrowia nie można kupić..... Szkoda, że niektóre panie ślepo wierzą w to, że jak zapłacą to wszystko będzie ok, bo tylko w prywatnych klinikach podobno "rodzi się po ludzku". Denerwują mnie gadki typu "nie urodzę w szpitalu bo opieka jest nie taka w w klinice wszystko jest tak jak trzeba". Współczuję kobiecie z całego serca ale jak już gdzieś pisałam-jak ma się coś stać to się stanie i nie pomoże poród za kasę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Może i opieka w tej klinice jest na poziomie, ale ona dotyczy sytuacji nieskomplikowanych.

Już kiedyś pisałem o tej klinice, że w przypadku komplikacji przy porodzie i problemów z dzieckiem odsyłają do ogólnego szpitala, bo nie posiadają odpowiednich lekarzy do opieki nad dzieckiem przy trudnościach.

Jest dobra jak nic się nie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

jasne ze jak cos ma sie stac to i tak sie stanie. ale fakty sa takie ze jak zaplacisz to lepiej sie toba zajma, są milsi.
ciekawe czemu pielegniarkom w szpitalach placa??? ja bym nie zaplacila w zyciu. ich zasrany obowiazek jak pomoc jak trzeba. poza tym ona juz za to dostaja wyplate. jakos glupio sie przyjelo chyba jeszcze z komuny zostalo???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

ja nie "płaciłam" nie dawałam żadnej łapówki i były dla mnie miłe i zajęły się mną jak trzeba więc to chyba niezupełnie tak jest jak napisałaś panda19833

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

wyjatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku


Autor: kukulka (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13-02-14 11:20

Może i opieka w tej klinice jest na poziomie, ale ona dotyczy sytuacji nieskomplikowanych.

Już kiedyś pisałem o tej klinice, że w przypadku komplikacji przy porodzie i problemów z dzieckiem odsyłają do ogólnego szpitala, bo nie posiadają odpowiednich lekarzy do opieki nad dzieckiem przy trudnościach.

Jest dobra jak nic się nie dzieje.


... Zgadzam się całkowicie i taka opinia o nich krąży w polskim świecie medycznym ... standard usług polegający na spychologii jak coś nie idzie, tak jak powinno, to won do publicznego szpitala .. przykre, ale prawdziwe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

czytałam ten reportaż - odesłali do innego szpitala.Bo nie zajmują się "skomplikowanymi" sytuacjami.Więc nie piszcie że zapłaciła za to bo poród w tej klinice się nie odbył.
a najlepiej to w ogóle nie rodzić i problem będzie z głowy. polska to w tej sprawie zadupie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5322054

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Masz rację panda19833-wyjątki a nawet wyjątkowy wyjątek powiedziała bym.Cieszę się że w końcu ktoś o tym wspomniał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

http://forum.gazeta.pl/forum/w,605,61816576,112042610,Re_klinika_Arciszewskiego.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Ogólnie rzecz ujmując system zdrowotny jest patologiczny, wiele czynników ma wpływ na to.
Wiele na ten temat można napisać. Jednak pacjenci sami przyzwyczajają lekarzy do łapówek, byle szybciej i sprawniej wiele spraw zdrowotnych móc załatwić.
Zawsze można odmówić wręczenia koperty i takiego lekarza podać do prokuratury.
Wiele wody upłynie zanim nastąpią zmiany. Na razie nie widać by coś się zmieniło.

Klinika Arciszewskich też nie jest taka święta mimo dobrych opinii i wrażeń po pobycie. Pewne sprawy są "chowane pod dywanem".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

nie rodziłam w tej klinice i nie korzystałam z ich "usług" więc być może nie mam porównania ale osobiście na oddział położniczy w Łomży nie powiem złego słowa. Wyjątek???? może i tak, ale w takim razie potrójny bo mam trzech zdrowych synów i każdego z nich rodziłam tutaj... I miałam przy jednym porodzie komplikacje a mimo to wszystko było ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Wszędzie jest fajnie i miło jak nie ma komplikacji. Każda klinika cieszyłaby się dobrą opinią , gdyby przyjmowała kobiety ciężarne z ciążą tzw.książkową i za odpowiednią kasę. Też bym chwaliła . Za 2500 zł za dwa dni to każdy by był do rany przyłóż .O to klinice chodziło. W naszym szpitalu nie jest kolorowo. a BROŃ BOŻE W NOCY na sali przed porodowej leżeć z chrapiącą położną za ścianą. Nie polecam zmiany śpiącej królewny pani lekarki Z. bo nawet raz nie zajrzy do pacjentki. Leżałam to wiem. Personel musi się wyspać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Polecam każdej rodzącej załatwić położną wcześniej . Wtedy nie potrzebna żadna klinika prywatna i mniej kasy wydanej. I nie rodzić w nocy he he.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Tylko dziwna sprawa ze ludzie pracujacy w szpitalu sami jezdza rodzic do arciszewskich a na zapytanie o nasz oddzial i lekarzy robia kwasne miny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

Tak w tej Łomży dobrze tylko ze co raz jak któraś z pań ma rodzić to zakłada ze strachu temat na forum prosząc o opinie.
A co do Arciszewskich to wyroku jeszcze nie było to po co na darmo strzępić języki i ferować wyroki pożyjemy zobaczymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

A miało być tak pięknie i przyjemnie :)

Prawie jak przy poczęciu :):



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

rodziłam u Arciszewskich i jestem zadowolona. nie wszystko mi się podobało podczas pobytu(takie drobnostki), ale poród polecam każdej dziewczynie. pierwsze dziecko rodziłam 6 godzin BEZ BÓLU!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozew przeciwko klinice Arciszewskich w białymstoku

a w temacie:
jak czułam w 39tc słabe ruchy dziecka pojechałam do szpitala. pielęgniarka na izbie bada puls dziecka i pyta się mnie czy jest ok, bo ona się nie zna!!
później na patologi ciąży było jeszcze lepiej: pan dr P. robi usg pytam się czy z dzieckiem jest wszystko dobrze, a on mi odpowiada:" jeszcze żyje ale co będzie za 6 godzin to nie wiem".
Takie są moje wspomnienia z łomżyńskiego szpitala - NIGDY BYM TU NIE RODZIŁA MOJEGO WYCZEKIWANEGO DZIECKA!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org