środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przycisk STOP w autobusach

Kiedy naciskać przycisk STOP w autobusach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

chyba najlepszy temat jaki widziałem na tym forum. Normalnie gratuluje:) ale odpowiem: przycisk stop wciśnij jeżeli chcesz wysiasc na przystanku na rzadanie który odpowiednio powinien być opisany na tablicy informacyjnej z rozkładem jazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Uważam, że podczas jazdy autobusem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

A czy przy każdym wysiadaniu z autobusu powinno się naciskać STOP?????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Jeśli wysiądziesz i autobus odjedzie to chyba nie. Ale można próbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

pamietaj, nie naciskaj przycisku STOP kiedy stoisz na przystanku!

Śmieszne Zdjęcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Przycisk STOP wciśnij przed wyjściem z domu, wtedy autobus nie ucieknie z przystanku:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Nie wiem jak to się ma w większych miastach , ale np. w Londynie jadąc autobusem jak chce wysiąść na przystanku wciskam STOP jednak gdy to nie jest przystanek danej linii to wiadomo że autobus nie stanie. Tak samo stojąc na przystanku nie dając znać kierowcy że chcesz jechać tym autobusem też Ci się nie zatrzyma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

riposta jak najbardziej udana.....szkoda , że z takim bykiem ortograficznym....przystanek na rządanie...co to jest? Może chodziło Ci o przystanek na żądanie?

JOHNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

To i tak nic nie daje, bo kierowca ma w kabinie przycisk START. Gdy tylko ktoś użyje STOPu, kierowca włącza START i w efekcie nic się nie dzieje :)
Krążą legendy o tym co się stanie jeśli kierowca nie wciśnie STARTu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Mogli by to stosować. Wtedy by nie zatrzymywali by się bez potrzeby na każdym przystanku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Wcale niegłupie pytanie - ja zawsze myślałam ze jak nacisnę STOP w autobusie to on w tym czasie stanowczo i z piskiem opon sam się zatrzyma.. :D Nie wiedziałam czy próbować - teraz już wiem że nie warto, bo to tylko sygnał dla kierowcy że ma się zatrzymać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

no faktycznie wstyd z tym bykiem ortograficznym ale w pospiechu pisane i jakos tak wyszlo... przycisk stop to nie hamulec bezpieczeństwa:P naciskając ten przycisk kierowca za pomocą kontrolki dowiaduje się ze ktoś chce wyjść na przystanku. Trzeba go wcisnąć odpowiednio wcześnie przed przystankiem na którym chce się wyjść a jest on przystankiem "na żądanie". Na każdym innym przystanku kierowca ma obowiązek się zatrzymać się nawet jeżeli nikt nie chce ani opuscic autobusu ani do niego wejść. Mysle ze już wszyscy wiedza jak uzywac owego przycisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

u nas przyciski stop w autobusach sa nie potzrebne i tak autobus sie zatrzymuje na kazdym przystanku
a te przyciski sa po to jak sie zblizasz do przystanku to naciskasz przycisk bo nie na kazdym przystanku sa ludzie ktorzy czekaja na autobus to bardziej dzieje sie w eurobie bogatrzych panstwach co ludzie malo kozystaja z takiej przyjemnosci jak autobus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

artaras to dlaczego cały Białystok przejechałem a kierowca się nie zatrzymał bo powiedział że ja przycisku nie użyłem chociaż stałem przy drzwiach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Białystok to inna liga. Już dawno tamtejszy wódz K. Kononowicz odkrył, że tamtejsza komunikacja jest zła, bardzo zła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Białystok to nie igła ale ładne miasto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

takie ladne jak nasza loma tyle o ile wiecej mieszkancw Swego nie znacie a czyjes chwalicie co tam takiego ladnego Jacek21 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

Widocznie trafiles na palanta co nie zna się na swojej robocie... możesz isc do centrali i zlozyc zalazenie to koles nagane dostanie:P Jego obowiązkiem jest zajechanie na przystanek i zrobienie pelnego stopu.(Jeżeli chce to drzwi może nie otwierac ale stanac musi) W Łomży faktycznie mało się używa przycisku stop ale pamiętam ze trzeba było to zrobić chociażby jadac na trening na stadion. Przystanek stadion jest z serii na żądanie i nie milo wspominam jak to kiedyś nie wcisnalem guziczka i zapierda... z Piatnicy żeby się zbytnio nie spoznic:)

Na podstawie Wawy mogę powiedzieć ze takowe przyciski używa się również w przypadku na żadanie i w autobusach nocnych bo tam każdy z przystankow jest uważany jako na żądanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przycisk STOP w autobusach

artaras chociaz jeden madry tak trzymac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org