środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry ginekolog

Dobry ginekolog w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

moge zajrzec za free

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

dodam,że wolałabym na Nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Polecam Pana Zdanowicza na Wyszyńskiego, jeżeli chodzi o Łomżę, ale to moje zdanie z wieloletniego doświadczenia więc zdecyduj sam/a.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Zdanowicz nie no odradzam ! Sokól to bardzo dobry ginekolog przyjmuje prywatnie i na nfz w szpitalu chyba.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Doktor Ściana. Może ma specyficzny sposób bycia ale jest naprawdę dobrym lekarzem.

nnn_24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Dr Skrętek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Nigdy do dr. Skrętka! Jest gburowaty, niedelikatny, prawie się nie odzywa, nic a nic się od niego nie dowiedziałam! Poszłam do niego z objawami, które męczą mnie od roku, między innymi jest to silny ból jajników. Pobrał mi cytologie (nawet nie zajrzał do środka, przez co nie zauważył, że np mam nadżerkę) oraz zrobił usg. Stwierdził, że na jajnikach nic nie ma i że to pewnie kręgosłup.

Polecam dr. Ścianę pomimo złych opinii na jego temat dla mnie zawsze był miły i bardzo delikatny podczas badania.

Dr. Oleszczuk jak najbardziej ZA! Niestety przyjmuje prywatnie, a koszt wizyty jest spory ;/ Jednak po samej rozmowie stwierdził co mi dolega, wszystko fajnie wytłumaczył. Przy badaniu powiedział wszystko co zauważył i odpowiadał na każde pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Jak by ktoś pytał to przy zwykłym badaniu nie widać nadżerki,potrzebna jest cytologia i kolposkopia
Miły może i nie jest ale czasami lepszy od innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Dziwne, że nadżerka została zauważona OD RAZU u Dr Ściany oraz ponownie u dr Załęskiego (nie mówiąc już o dr Oleszczuk), bez żadnej cytologii.

Wyrażam swoją opinię i niestety, ale sam sobie na nią zapracował. Jeżeli jesteś z niego zadowolona to cieszę się, że znalazłaś dobrego lekarza dla siebie. Ja nie polecam i nie polecę nikomu. A autorka tematu sama wybierze sobie odpowiedniego ginekologa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Lekarz. Załęski to urolog, a lekarz Załęska to ginekolog, chyba ktoś pomylił i poszedł tam gdzie nie trzeba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Poza tym, to większość z nich to nie dr. - tylko lekarze, a to różnica.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

kobiecyinstynkt tak mogłam napisać, że Załęski to urolog wybacz pomyłkę i nie nie poszłam tam gdzie nie trzeba.
Co do tytułowania to "doktor" jest powszechnie uznawany jako określenie lekarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Aha i skoro się czepiamy to po "dr" nie stawia się kropki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

No i co Cziczka, ta uwaga akurat niczego nie wnosi do tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Kama30 ja wyraziłam opinię, a pewne osoby na ową opinię i to co pisałam naskoczyły, więc taka moja odpowiedz - Twój komentarz również niczego do dyskusji nie wniósł :) Ale już milczę bo nie o to autorce wątku chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Cziczka , pomino złych opinii dr Skrętek zawsze był dla mnie miły, nigdy gburowaty. Prowadził u mnie 2 ciąże i nie narzekam. A nadżerkę potrafi wykryć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

To niby jakim sposobem pobrał Ci cytologię skoro "nawet nie zajrzał Ci do środka"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Nie można pobrać cytologii bez "zaglądania do środka".Ta Pani kłamie.
Tytuł doktor,otrzymuje lekarz /może nawet nie mieć specjalizacji/,po napisaniu i obronieniu pracy naukowej,co nie ma nic wspólnego z leczeniem pacjentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Powiem tylko tak, badanie było ekspresowe. Proszę się położyć, minęło może z 5 sekund - pobranie wymazu. Później poproszono mnie o położenie się na kozetce gdzie wykonano usg, po którym również nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Zostało to podsumowane stwierdzeniem, że jest to wina kręgosłupa. Byłam tam 5 minut!

I chyba źle mnie zrozumiano, nie mówię, że nie potrafi wykryć nadżerki czy innych schorzeń. Każdy inny ginekolog mówi czy widzi jakieś nieprawidłowości, a on nie zobaczył m. in. nadżerki. Nie próbował pomóc w znalezieniu rozwiązania przyczyny moich dolegliwości, z którymi walczę od roku! Zwalił to na kręgosłup i do widzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

lled - żaden lekarz nie ma tytułu doktora, chyba że obroni doktorat w jakiejś dziedzinie. Samo skończenie medycyny nie daje uprawnień do tego tytułu, trzeba na niego zapracować. A mówienie do lekarzy per doktor jest pozostałością z dawnych czasów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Slyszalam dobre opinie o dr Załęskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

to poczytaj sobie opinie o p.Załęskiej, nie są tak dobre jak Ty uważasz

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=183527&t=183527

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Doktorat to ma p. Skrętek . Na wizytówce tak jest napisane . Faktycznie wizyta ekspresowa 5 min. Będąc w ciąży straciłam przytomność .Na wizycie byłam 5 min prywatnie.Wiele się nie dowiedziałam . Było to lata temu być może do tej pory zmienił podejście do pacjentek. Do kontaktowych to bym zaliczyła Sokoła i Pijagina. Reszta równi sobie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry ginekolog

Bo oni tak sobie lub szpitalowi nabijają kieszeń-barany co jeden to lepszy
http://www.kolposkopia.com/nadzerka_mity_legendy_i_cala_prawda.html
poczytaj sobie i dopiero mów,przy zwykłym badaniu to widać nie powiem co

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org