piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
parkowanie na trawnikach

Jak myślicie można parkować na trawnikach?
Zdaniem straży miejskiej można parkować na każdym trawniku z wyjątkiem gdy ten jest wyraźnie oznakowany , a jego oznakowanie jest zgodne z wymogami prawa. { wymiar tabliczki, wielkość liter itp}
Moim zdaniem są to jaja gdyż całe społeczeństwo jest opodatkowane i z tych pieniędzy miasto zakłada tereny zielone i o nie dba.
Widać stać nas na marnowanie społecznych pieniędzy.
Co Wy na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Nie widziałam żeby ktoś parkował na trawnikach, ale psie kupy na trawnikach wyłaniające się spod śniegu już widać...Są torebki do zbierania odchodów, specjalne pojemniki... Stać nas na fundowanie psim mamciom takiego rodzaju wygód i niekorzystanie z nich? Kasa wywalona w błoto;.. ( mam nadzieję że nie tylko ja jestem przeciwniczką nie sprzątania po swoim pupilu )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Gdyby taki wlasciciel szczekacza,czego mu zycze,naniosł
do domu gowna na butach i wdeptal to w dywan to moze
by sie zastanowil nad problemem a nie wykreca rylo w druga
strone jak sie łajka wyciska na trawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Trawnik to nie muzeum... Wolę widok samochodu na trawniku niż zaparkowanego 1m od klatki schodowej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

trawnik to trawnik a nie parking. jakby mozna było parkowac to czemu nie ma tabliczki z pozwoleniem ???
a psie gówna sprzatac ku..a mać bo podniose i na wycieraczke połoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Jak będzie wystarczająco dużo parkingów nie będzie problemu z parkowaniem na chodnikach ani trawnikach. Ci co nie widzą problemu z parkingami widocznie nie mają samochodów.A co do psich kup podzielam zdanie przedmówców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Cieszę się że inni też uważają ze psie kupy to problem :) Wcześniej na to nie zwracałam aż tak wielkiej uwagi dopóki nie wdepnęłam kilka razy - teraz patrzę pod nogi a tam...trzeba chodzić slalomem.. Nie przesadzam - zwróccie na to uwagę chociażby od jutra, śniegu już coraz mniej.. No ale mimo tego całego poparcia zaraz odezwą się ulubieńcy swoich pupili jak np poniżej którzy uważają ze problem rozwiąże poprostu nie chodzenie po trawnikach....:

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=599284&t=599284

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=367849&t=365711

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=566093&t=566093

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=167086&t=167086



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Wlasciciele psow to śmierdz*ele i tyle , 90% napewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

A u nas w bloku mieszka dużo inteligencji i też ich pupile zostawiają kupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Mam pomysł - stanowczo zwracajmy uwagę od razu na miejscu zdarzenia. Moze z tego wyniknąć nieprzyjemna sytuacja bo raz zwróciłam uwagę i pani skoczyła do mnie z zębami a wraz z nią jej pupil, ale uważam że to nasz obywatelski obowiązek walczyć z czymś takim! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

To inaczej PSIA ŚLAhTA.
Ich okrzyk:KUPĄ MOŚCI PANOWIE,KUPĄ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Jak pani byla bez kaganca to uwazaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

W kupie siła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Przewaznie jest tak ze gdy widzisz dwoch panow
z pieskami jak sobie rozmawiaja to na pewno sa
KUmPlAmi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

ja mam psa i nie widzę najmniejszego problemu w sprzątaniu po nim;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

co do parkowania na trawnikach to jeżeli chodzi o parkingi na osiedlu spółdzielni jedność to parkingów jest za mało ludzie parkują gdzie sie da; na chodnikach,na trawie
a co do spacerowiczów z pieskami ... na trawniku jak trawniku ,ale jak piesek narobi na chodniku, a paniusia udaje że nie widzi czasem ma się ochotę wziąć taką za łeb i w ta kupę wepchnąć ,a zwróć takiej uwagę to dochodzi do ostrej wymiany zdań :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

jak co roku, ten sam temat się powtarza. przejechali po trawniku, ślad został. o śniegu piszę. ale na wiosnę, po tym przejechaniu śladu nie będzie. fakt. bardzo to nieładne! i bardzo z kultura nic wspólnego nie ma. ale różne zdarzenia miejsce mają. czasami taki jest "mus", ale osrane trawniki i chodniki?! no może tez mus. ale weź jeden/na z drugim/ą rękawiczkę i te gówna po swoim pupilku posprzątaj! wstydzisz się?! a takiego obsrywka na "śniurku" nie wstydzisz się prowadzać?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Temat o parkowaniu a ludzie o sraniu ... paranoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

I to właśnie jest forum... burzliwe dyskusje, nie zawsze na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

Wisienka 75,zamiast za łeb i w kupę to może kupą w łeb:)
http://youtu.be/zcSIGMgILsQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parkowanie na trawnikach

ani o parkowanie, ani o sranie tu się nie rozchodzi. trawniki! jeżeli to do Was jeszcze nie dotarło!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org