niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogłoszenia na 4lomza!

Słuchajcie czy nie uważacie, że ogłoszenia na 4lomza powinny być jakoś pogrupowane kategoriami!!! Zaraz powiecie, że się czepiam ale jak czytam ogłoszenia to wolałbym od razu wejść na interesujące mnie tematy a nie czytać "sprzedam zetor..." albo "Kupię ..." coś tam coś tam - co mnie zupełnie nie teges!
Nie wiem ale może Administrator czyta czasami posty i jeśli mnie poprzecie to stworzy możliwość dopisania ogłoszenia zgodnie z jego tematem do właściwej szufladki... A może nie korzystacie z Ogłoszeń??!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

bardzo słudzne spostrzeżenie,

ogłoszenia oczywiście będą posegregowane, przymiarek już do tego kilka było, ostatecznie stanie się to z wejściem nowej 4lomza.pl

pozdrawiam

ZG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

Dzięki za zwrócenie uwagi...dawno juz o tym myślałam ...To prawda że lepiej odrazu przejść do ogłoszenia które mnie interesuje:) A do tego zdarzają się podwójne ogłoszenia - tej samej treści. Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

tak było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

Dla mnie też to tandeta troszeczkę . Ja tu szukam np . mebli , a mi tutaj sianokiszonka wyskakuje ! Może jakieś kategorie ? Słuszna uwaga Raf-Traf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

Macie racje!!! nie wiem co po co wogóle jest Administrator skoro jest bardzo duzo ogłoszeń które piszą gnoji z wioch!! typu oddam Yorka itd.....
Czasami pojawiaja sie ogłoszenia gdzie ludzie naprawde czegos potrzebuja i dzwonia a ktos sobie jaja robi.......
niewiem dlaczego Łomża jest akurat takim miastem.... wystarczy wejść na ogłoszenia ostrołęki i tam jest wieksza kultura....zreszta jak i na forum... pozdarwiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

Raf-traf ma racje w tych ogłoszeniach to jest jeden wielki sajgon aż odechciewa się czytac!!!! jestem za a nawet przeciw heh zart:)))

t.o.m.u.śś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogłoszenia na 4lomza!

Tak właśnie powinny być oddzielne działy ''Dam Prace'' i ''Szukam Pracy'' tak samo ''Sprzedam'' i ''Kupie'' a nie wielki jeden syf :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org