czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
second-hand'y?

Na wstępie - kieruję ten wątek przede wszystkim do płci pięknej. Jakie mamy w Łomży second-hand'y badź outlety godne polecenia? Interesuje mnie odzież dla przedziału wiekowego 20-30. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Do Białegostoku jedź, w lomzy łachy dla lomzynskich ŁACHmaniarzy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

A w Białym coś konkretnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

no właśnie co w Białym? Podobno jest jakiś przy dworcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

W białym tak samo jak w Łomży ,trochę tego jest..Na każdy przedział wiekowy . więc trzeba zakasać rękawy i przystąpić do "szperkowania",nikt nikomu gotowego na tacy nie poda :-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

no wiadomo:) trzeba umiec szperac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

przy rondzie na zjezdzie jest fajny i wzorcowania na dwornej iii jeszcze w 4 plus tam gdzie orange tylko w piwnicy i tani armani na piętrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

szmijzerka na dwornej, slyszalam o tym dobre opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

W bialym są duze second-handy.Jak bylem raz a bylo to gdzies ok 10 rano, to ludzie walczyli ze sobą odpychali się kopali , wyszedlem odrazu, bo chamstwa niezniese :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Kupujcie dalej ten syf, nie brzydzicie się?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

na księcia janusza galeria europa :) na ksieznej Anny alicja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

#KAMA# pewnie że się nie brzydzimy, a czego? Ostatnio kupiłam dwie nowe bluzki George, zaje.biste. Brzydze się kupować w "nowych', "firmowych" sklepach tych chińskich podróbek zrobionych ze skażonych materiałów; a w nich męskie XXL to nasze zaledwie L

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Nowe bluzki w sklepie z używanymi ubraniami, niesamowite zjawisko, gratuluję.
Skąd wiesz że są odpowiednio zdezynfekowane i zdezynsekowane?
A wiesz gdzie te Twoje bluzki zostały uszyte? Czy aby nie w Chinach?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Dziękuję, bluzki nowe, z metkami :) A czy firma George szyje swoje bluzki w Chinach - ciężko powiedzieć... Ale mam tą świadomość że kupiłam za grosze a nie za kilkaset zł - w gruncie rzeczy badziewie, szyte w Chinach, udające oryginał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

#KAMA# z bluzkami z sieciówek też masz taki problem? Wolisz iść do galerii i kupić takie ubrudzone w pomarańczowych podkładach i przymierzane przez setki osób rzeczy? Chyba że kupujesz ciuchy od projektanta..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Myślałam ze do mnie mówisz fair01 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

nie, wiesz ja też kupuję ubrania z outletów, ostatnio znalazłam rurki które nie były zakładane ani przymierzane i są idealne :) W zwykłym sklepie płacisz 100zł za spodnie średniej jakości, które były tysiące razy przymierzane przez dziewczyny które maja rozmiar L, a myślą że powinny nosić S.. A nawet jeśli kupisz takie w outlecie to można jakoś przeżyć, bo płacisz 10 czy 20% ceny sieciówki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

fair01 ja też znalazłam extra rurki - czarne , cieniowane. Jeszcze z papierową metką z tyłu a przyczyną znalezienia się ich w outlecie był.......brak guzika w pasie ;) Odpadł poprostu... A spodnie świetne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

czy sklep z używaną odzieżą z 4plus na piętrze obok salonu meblowego został na dobre zamknięty czy go gdzieś przeniesiono ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Przeniesiono ale tym razem jest z drugiej strony tego meblowego, prawie naprzeciwko wejscia do chinczyka. Dziala pod zmieniona nazwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

Ja polecam outlet wieszak przy sp7 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

ja polecam Lejdis,szmijzerka,gwoździej koło K1 na Śniadeckiego,dyskont nad Bodziem,i fashion mix na wyszyńskiego,mi one jak najbardziej pasuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: second-hand'y?

A mi nie pasuje żaden, wszędzie taki chłam ze szok. Jest nowy jeszcze na polowej.
Nie wiem nie byłam jak ktoś wie niech napisze, znajduje się obok solarium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org