niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komu Niemców żal?

http://www.euroislam.pl/index.php/2014/02/ostatni-niemcy-w-niemieckiej-szkole/

chyba nikomu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

mi trochę żal- piszę troche bo to nie mój problem, ale miałam doczynienia z młodymi niemcami i są bardzo życzliwie nastawieni i do Polaków i do Turków-nie ma żadnego dyskryminowania obcokrajowców czy też np .:homoseksualistów ( na dyskotekach to norma) - mają inną mentalność a my jak zwykle 100 lat za murzynami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

To że Polacy są narodem mocno przywiązanym do tradycji, wartości sarmackich i chrześcijańskich ? To, że sprzeciwiają się islamizacji i dewiacjom homosiów to znaczy że sto lat za murzynami ?

Ręce mi opadają

idź się poucz albo wyjdź z przed komputera bo obudzisz się z ręką w nocniku i potem od "nas faszystów" będziesz wymagał z płaczem żebyśmy Ciebie bronili



Powinno być wam, żal bo bądź co bądź Niemcy to środek europy i poważny sygnał o fali emigrancko-islamskiej która zalewa pomału zachodnią Europę
a docelowo cały kontynent.

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

to niech ci ręce nie opadają-tez jestem tradycjonalistką, chrześcijanką i potępiam islam ale chodzi mi o to ze jako naród jesteśmy za mało tolerancyjni, "sztywni" z góry nastawieni negatywnie i wrogo do wszystkich i do wszystkiego- więcej zyczliwości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

mi nie :) mają co chcieli ;) powodzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

Więc skoro jesteś tradycjonalistką i chrześcijanka która potępia islam (ujmę inaczej jest przeciwna islamizacji europy) jak możesz być pozytywnie nastawiona do wszelkiej maści dewiantów i przybyszów którzy nie chcą się asymilować ?
Sztywni, tacy jesteśmy a w ogóle my Łomżyniacy to ponad przeciętną krajową
nie uważam tego wcale za złe...

Z chęcią mogę polemizować i argumentować swoje podejście bo posiadam wiedzę i wyrobioną opinię, a przede wszystkim WARTOŚCI !

A Ty pisząc to pokazałaś tylko, że też jesteś typową Polką nastawioną z góry anty bo do mnie i do innych tradycjonalistów podchodzisz "anty" :) i na dodatek może rodowitą Łomżynianką bo wiecznie niezadowoloną :)

AUDI MULTA, LOQUERE PAUCA

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

żal to jak teściowa do studni wpadnie...

Niemcy pracowali na to od zakończenia 2 wojny światowej,mogli przewidzieć skutki.My znamy skutki,próbując zwalczać przyczyny stajemy się"sztywni",mało tolerancyjni?może to dla nas wskazówka?w tym przypadku może dobrze być "100 lat za murzynami",a może w tym przypadku to oni są 100 lat za nami?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

Turcy to bardzo miły naród. Jednak nie ma ich wielu w krajach niemieckich. Są pracowitymi ludźmi i w przeciwieństwie do Polaków, pomagaja sobie wzajemnie.

Większość przybyszów to Kurdowie, którzy są mocno problematyczni.

Co do Polaków, cóż, w większości mocno trzymamy się tradycji i swojej wiary. O Polakach ciężko powiedzieć, że są tolerancyjnym narodem, dlatego też nie jesteśmy zbyt lubiani poza granicami kraju. Jednak co raz więcej z nas otwiera się na świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

ponad 3000000 turków mieszka w Niemczech(nie wiem ile w "krajach niemieckich"),to Twoim zdaniem niewielu?to czy my pomagamy sobie wzajemnie to inna bajka,ale pracowitości nam też nie Odbieraj.migrujemy PRACOWAĆ.jak się daje pobyczyć,to się obijamy -proste.
Otwarcie się na świat nie musi oznaczać akceptacji nienormalnych zjawisk,ani odejścia od tradycji.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

Turków, czy mieszkańców Turcji? Szkoda, że nie rozgranicza się tego, bo cierpią na tym ci pierwsi.
O tak, pracowici jesteśmy, widać to po sytuacji w PL, gdzie wielu woli iść po zasiłek niż pracować "za psie pieniądze". Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, bo są u nas ludzie pracowici, ale są też tysiące leniwców.
Wielu rodaków kradnie za granicą, a kobiety się sprzedają, w takim wypadku mamy twierdzić, że "Polska to kraj k*rwy i złodzieja"?

Niewolniku, jeśli tak miłujesz tradycję i jesteś wiernym chrześcijaninem, to łap za pochodnię, krzyż i rób wyprawę krzyżową :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

aniag troche masz racji ale:
- Polacy są pracowici - powie ci to każdy pracodawca w Norwegii, Niemczech itd. - owszem piją po pracy, są kłótliwi, ale są pracowici.
- są tolerancyjni, jedynie trudno Polaków zmusić do akceptacji czegoś czego nie lubią. Tolerancji od Polaków mogą się uczyć Murzyni i muzułmanie z całą pewnością.

Prawda, ze wielu kradnie a kobiety sie prostutują albo i za darmo puszczają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

aniag78
to może jeszcze rozgraniczmy Polaków na Kaszubów,Ślązaków itd?Polak to Polak,a Turek to Turek.co do wypraw krzyżowych,to teraz idą wyprawy islamu w naszym kierunku,ale Twoja "tolerancja" i "otwarcie na świat"Cie zaślepiają.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

kankan, dlatego napisałam, że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Są zarówno pracowici Polacy jak i leniwi, tacy się wszędzie znajdą. Znam wielu, z których pracodawcy, również za granicą, są zadowoleni, znam też takich, których z każdej pracy wyrzucają.

Niewolniku, idąc Twoim tokiem myślenia, Cyganie to też Polacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

wracając do pracy "za psie pieniądze"to Wybacz,ale to że ludzie nie chcą pracować,to nie jest lenistwo tylko jakaś tam inteligencja.większość ludzi pracuje by mieć z tego KASĘ na życie,a nie dlatego że są pracowici.tyrać jak wół i prawie nic z tego nie mieć,czy brać zasiłek za leżenie?wybierając to drugie jestem legatem?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komu Niemców żal?

aniag78
Stawiasz na tej samej szali Kaszubów i cyganów?i jak tu rozmawiać o Polsce i Polakach?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org