niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
suknia ślubna

Witam, chciałabym zasięgnąć opinii na temat salonu sukien ślubnych La Paris w Łomży. Chodzi mi dokładnie o kaucję którą wpłaca się, czy jest ona zwracana potem w całości czy Panie z salonu zawsze znajdą jakieś uszkodzenie suknie by potrącić z kaucji.

freda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Nie wiem jak teraz jest. Ale dwa lata temu nie zwrócili kaucji za sukienkę. Synowa kupiła swoją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

teraz płaci się 1000 zł kaucji i podobno zawsze cos znajda zeby nie zwrócić w całości, ale logiczne jest ze sukienka nie bedzie w tak idealnym stanie jak przed wypożyczeniem.

freda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Słyszałam o kilku przypadkach nie zwrócenia kaucji pod pretekstem zabrudzonej sukni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

A NIE WIESZ CZY NIE ZWRACAJA CALEJ KAUCJI CZY JAKAS CZEŚĆ?? bo jak mam zaplacic 100 zl za ubrudzenie to to samo wyjdzie co bym ja kupila a nie wypozyczala. po to place 2.5 tys zeby sobie w tej kwocie tez wyprali.

freda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

To nie lepiej kupić od razu od kogoś używaną? pewna moja znajoma ma ładną i niedrogo sprzeda.O jaka ładna zobacz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

2,5 tys za wypozyczenie? chyba groszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

za 2500 to w kilku salonach w Łomży można kupić praktycznie każdy model wiec chyba przesadzasz z ta cena za wypożyczenie. Kuzynka kiedyś u nich wypożyczała to jak jej potem policzyli ile ma dopłacić po ślubie to stwierdziła że im nie odda tej sukni bo wyliczyli prawie tyle ile kaucji zostawiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Lepiej od kogoś kupić. I masz swoją. Bo kaucji napewno nie oddadzą. A wiadomo że może suknia się pobrudzic albo rozerwie. Moja synowa ma naprawdę śliczna sukienkę. Jak Cię interesuje to mogę dać telefon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Jeśli Cię zainteresuje suknia dam Cię emaila to możesz zobaczyć ta suknię. Kasiunia260389@wp.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Już pokazałam! (nie dziękuj) to drobna przysługa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

Ja wypozyczalam w tamtym roku suknie w La Paris i zostala mi zwrocona cala kaucja bez problemu. Osobiscie polecam! Panie maja duzo cierpliwosci dla niezdecydowanych "Mlodych" :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

ja w tym roku wypożyczam sukienke,ale w innym salonie, mam zapłacic 1600zł i oddana sukienka moze byc brudna, oddaje ją i nic mnie nie obchodzi, o żadnej kaucji nie było mowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

nawet jak bedze w idealnym stanie i nawet ja wypierzesz w pralni to i tak cie wykasuja za pralnie cheniczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

prac to oni piorą, tylko chce sie upewnic czy zwracaja, bo zapewniali mnie ze zwracaja w calości chyba że ubrudze smarem to bede musiala doplacic, tylko ja sie zorientowalam to tak nie robia, ciekawe czy za porwanie sukni tez policza, sukienka jest tiulowa i to logiczne ze istnieje duza mozliwośc porwania. W innych salonach od razu mowia ze mozna zwrocic porwana bo i tak dół wymieniaja. A jak wyjdzie to sie okaże...

freda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: suknia ślubna

u koleżanki stwierdzili ze brakuje paru kryształków i ze to może naprawić tylko ich krawcowa, żadna inna. ale jak jej powiedzieli ile kaucji odlicza za te poprawkę to aż jej się słabo zrobiło. te kryształki to chyba diamentowe musiały być skoro niby takie drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org