niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NABOR DO POLICJI W LOMZY

Czy ktoś składał juz papiery dopracy w policji w Łomży i możne 11 lutego wybiera sie na zebranie do Bialegostoku do Głownej Policji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Do wojewódzkiej w Wawie jadą na zebranie..a KG mijają łukiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Jeśli jesteś kobietą to odpuść sobie. Kobiety nie nadają się do takiej pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

W dawnych dobrych czasach Komendę Główną mieliśmy w Łomży!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

do policji to każdy głupi by chciał iść, a robić to nie ma komu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Tak. Ja jadę 11lutego o godz. 9.00 do KWP!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Słuchaj, nie taki każdy głupi, nie wiem czy wiesz jak wygląda sposób rekrutowania potencjalnych kandydatów do policjii. Prócz sprawności fizycznej o której każdy głośno mówi, są też testy na inteligencję, wiedzy ogólnej, administracyjnej, publicznej i multiselekt.... Już nie wspomnę o psychologach na komisjach....także, nie do końca taki "każdy głupi" a na marginesie to zawsze jest tak że społeczeństwo narzeka na brak wydajności tak jak to nazwaleś "nie ma komu robić" a oni tam aż fruwają od rozkazów. Jedynym problemem jest to, że przyjmowanych jest za mało funkcjonariuszy a wymagania wzrastają z predkością światła.....więc to tak....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

W Policji sie nie pracuje, a sluzby. W Bstoku nie ma KGP tylko w Wwie. KWP Bstok jest. Skladasz papiery do Policji, a totalnie zero kapu. Powodzenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

to bd zwykle spotkanie informacyjne, tam dostaniesz kartke z ustalonym terminem na TSF i TWO, odbeda sie w jednym dniu prawdopodobnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Sorry, mialo byc sluzy, a nie sluzby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Zgadza się. Na spotkaniu 11lutego odbedzie się spotkanie organizacyjne na którym też dostanie się skierowanie na egzamin, oraz weryfikacja danych osobowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Lili26 czy może jesteś kobietą ? Ja też wybieram sie 11 lutego do Białego na godz. 9. Masz może notatki dotyczące testu wiedzy jakie będą robione? Jesteś może z Łomży

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

A później, takie inteligentne ludzi wypisują na mandatach ! PIĘCET , CZYSTA , SZĘSET:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Teraz to tylko nabor dla chetnych na psa Cywila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

...i przybijają czyn,którego podejrzany dokonał na ul.w czasie gdy był już zatrzymany i przebywał w areszcie...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

albo psiukanie sobie z partnerem gazem po oczach, tam inteligentów nie przyjmują, bo byli by zbytnio problemowy dla starych pierdzieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Czesio
może ostawmy to co robiom se z partnerami...niektórzy wolom całusy,inni biczowanie,a oni niech się gazujom.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Gary szorować a nie robić za psią suczkę, tam potrzeba chłopów z jajami a nie gospodyń z koła wiejskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Policjanty nie maja na czym sie slizgac wiec przyjma
ze 3 suczki chetne na jazde na dwie palki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Autor: Lili26 napisał(a):

Prócz sprawności fizycznej o której każdy głośno mówi, są też testy na inteligencję, wiedzy ogólnej, administracyjnej, publicznej i multiselekt....

Którego pytania i opracowania kupujecie sobie wcześniej i ryjecie na pamięć :) ot ynteligenty :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Kto co woli. Hokus Pokus zamiast krytykować spróbuj sam stanać na czele zadania. Prócz standartowych pytań, testów "kupionych" o których mówisz jest rozmowa z człowiekiem której niestety nie przeskoczysz, i to ta rozmowa i badanie psychologiczne decyduje czy dalej przeskoczysz i czy można dalej rekrutować. możesz przejsc pierwsze 3 etapy a na czwartym mogą cię odrzucic także nie myśl sobie ze to takie proste. Prócz całej rekrutacji jest szkółka 9m na której dają popalić i albo przejdziesz albo nie a jesli chodzi o pewne przypadki to pamietaj, ze wszedzie w każdej instytucji znajdzie się ktoś przypadkiem ale krótka jego kaiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

czarnakalinka tak jestem z Łomży i jadę 11lutego do KWP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Lili26 - szkolka juz od dawna nie trwa 9 miesiecy, zostalo to zmienione i teraz jest to 5.5-6 miesiecy :) Poza tym od stycznia zmienily sie zasady zdawania testu sprawnosci fizycznej i wiedzy, ale o tym Was juz osobiscie poinformuja :) Powodzenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Jeśli takie czarnekalin(k)i albo Lili26 dostaną się do policji, to chyba system zawodzi, albo rzeczywiście mnóstwo wakatów i rekrutacja-desperacja.
Nie chciałem wypowiadać się w tym temacie, bo nic do policji nie mam, ale normalnie ręce opadają...czarno widzę policyjną przyszłość :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Nie przesadzajcie, w policji nie potrzeba ludzi inteligentnych, tylko posłusznych, miarowych i podatnych na szkolenie.

Co by było jakby każdy policjant zaczął sie zastanawiać jak ten dookolny burdel funkcjonuje. On nie ma myśleć , on ma wykonywać rozkazy i trzymać się wpojonych procedur.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

tak tak, wiem wiem;] o szkółce zapomniałam....ale dzieki za przypomnienie;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Zawsze możesz spróbować i naprawić rażący cie system hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

RONDO!! to niech przestaną tobie rece opadać, bo nic tego i tak biedaku nie masz....ZMIEŃ SYSTEM!! BĄDŹ LEPSZY hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

O mamo! A co oznacza: "stanąć na czele zadania"?
I jeszcze test na inteligencję? Pewnie żeby wyłapać i odrzucić tych powyżej 96 IQ? Lili, Ty już możesz czuć się przyjęta do służby, a jak staniesz "na czele zadania", to nawet i na służbę:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

ZAWSZE TRZEBA SIE ZASTANOWIC PRZED WYBOREM CZY BYC POLICJANTEM CZ GLUPIO PISAC Z LITARATURY CY BYC TIM BYC O TO PYTANIE SORRY ZA PRZEIMKI I ZAIMKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

kurde, a tak na marginesie....paskudnie beznadziejne jest pisanie, opisywanie i poniżanie bądź podśmiewanie się z innych, którzy próbują bądź maja jakieś plany i marzenia. Zastanawiam sie czym Wy moglibyście się pochwalić na co dzień albo jaką macie samoocenę skoro tak bardzo rażą was takie tematy. Co niektórzy woleli by popisać o jakimś dnie bądź obsmarowac komuś tyłek a na koniec wyśmiać niż miłym i rozwojowym temacie. No ale to przecież FORUM i pod przykrywka nicka mozna wszytsko hehe. SUUUUUPER pozdrawiam każdego niezadowolonego, skwaszonego i szukającego glupiej dyskusji forumowicza.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

AdamO fajnie, że są tak mądrzy jak ty. Co by inni beż ciebie zrobili. Każda wskazówka WAZNA! ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

tzn CENNA, jeszcze nie poprawiłeś??? ajjajajaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

BEZCCENNA JUZ JEST A WCIAZ BRAK NAM POLICJI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

TERAZ LUDZIE NIE TEPI DO WYMAGAN WRECZ PRZECIWNIE CO PANSTWOWE TO PANSTWOEW
ZW3ANA CIEPLA POSADKA
DI CAPRIO
HAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

CO TY MLODYCHCH CZARUJESZ DO POLICJI TO TYLKO DORZY STUDECI IDA
TAK?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

SMIERC KOFIDENTOM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Lili26 - forum ma to do siebie, że ocenia się ludzi po tym, co i jak piszą. Wyników badań IQ ani zdjęć póki co nie ma :) więc pozostaje nam tylko taka ocena. Ciężko na tej podstawie ocenić, czy ktoś nadaje się do tego czy tamtego, ale od kandydatki na państwową służbę należałoby więcej wymagać, nie sądzisz? Dobry policjant (policjantka) musi umieć reagować szybko i właściwie, przydałoby się też "mieć gadane", coby nikt Cię nie zagiął na byle czym...
Życzę powodzenia i spełnienia marzeń :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Przepraszam Lili, że tak Cię zbulwersowałem moją drobną korektą. Z całego serca życzę powodzenia w dostaniu się do służby. A gdybyś kiedyś wypisywała mandat jakiemuś kierowcy, który jechał bez włączonych świateł, to pamiętaj, proszę (bardzo mi na tym zależy),napisz: "za brak świateł"- nie "za niemanie". Dobranoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Lili na pisałam Ci wiadomość na e-mail

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

I nie pisz CZYSTA tylko trzysta :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Zanim dziewczyny dostana sie w szeregi Policji (o ile sie dostana) to zapewne minie troszke ponad rok od dnia dzisiejszego, wiec dawno wiele osob stad zapomni o tym... Chca, a niech skladaja dokumenty, probuja. Czas pokaze. W skali roku jest to okolo 30% kobiet, a wiec na cale podlaskie ta liczba nie przekracza 25 pan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

pińcet pisz! bedziesz miała wyniki to podwyżke dostaniesz..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Rondo a ja myślalam, że forum służy do dyskusji i dzielenia się opinią oraz doradą a nie ocena ludzi po napisaniu jednego czy dwóch postów. No ale zawsze łatwiej jest znaleźć na forum kogoś kogo można ocenić i stwierdzić, że jest sie lepszym, mądrzejszym itd. Jeśli już tak bardzo jesteś spragniony oceny to zacznij oceniać ludzi po tym co robią a nie co piszą bądź mówią bo jesteśmy tylko ludzmi którzy raz powiedząc co ci się spodoba a raz nie! Jeśli ja bym miała ocenić połowe piszących to zajęło by mi rozpisywanie mmoich myśli jakies 2 strony hihi więcej optymizmu i pokory;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Lili26 napisał(a):

>Kto co woli. Hokus Pokus zamiast krytykować spróbuj sam stanać na czele zadania.

Sory, inną drogę życiową wybrałem :)

>możesz przejsc pierwsze 3 etapy a na czwartym mogą cię odrzucic także nie myśl sobie ze to takie proste. Prócz całej rekrutacji jest szkółka 9m na której dają popalić i albo przejdziesz albo nie


Ot pierwszy z brzegu artykuł o tej waszej szkółce

"Prostytutki, bójki, libacje i przecieki egzaminacyjne. W pokojach wymiociny i potłuczone szkło - tak zdaniem policjantów miały wyglądać w ostatnich latach kursy oficerskie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie"
źródło :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Libacje-i-prostytutki-w-szkole-policyjnej-w-Szczytnie,wid,12813358,wiadomosc.html


> Zastanawiam sie czym Wy moglibyście się pochwalić na co dzień albo jaką macie samoocenę skoro tak bardzo rażą was takie tematy

No napewno bycie policjantem to nie powód do chwalenia się :)
Ale powiedz co chciała byś wiedzieć ? Stan konta ? Z jaką średnią skończyłem studia czy jak dorobiłem się pierwszego samochodu :) ? Czy może wartości niematerialne Cię interesują ?

>No ale to przecież FORUM i pod przykrywka nicka mozna wszytsko hehe
Nie raz było udowodnione, że nikt tu nie jest anonimowy :) Tak więc pani J...., jak Ci się uda to nawet nie brzydką będziemy mieli policjantkę

hehehehe
pozdrawiam

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Z ciekawości to i ja rzuciłem okiem :):)


Faktycznie wcale nie licha będzie:):)

Tylko trochę jakaś taka .....

No ale kwestia gustu:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

hehehe zadziwiające możliwości moi drodzy forumowicze:) jestem pod wrażeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Ciekawa jestem jak Wy to robicie hehehehe, no no no zdolności detektywistyczne "jakieś" tam już są...także do dzieła;];];] ja też "rzuciłam okiem" i też "jacyś tacy" kto co woli;] hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

No jak kto woli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Lili26 pewnie nie jeden chciał do policji i się nie dostał, a teraz "jadą" po innych co do policji chcą. Nie jeden tu taki jest, co z resztą już zostało pokazane w innym temacie o policji ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Przedmówca ma rację. Wielu niedojdów próbowało dostać się do Policji, a teraz pracują na budowie albo paleciaki ciągają w różnych magazynach ;) Znam też takich kilku.
W każdym razie tak jak mówiłem wcześniej kobiety do takiej roboty się nie nadają i lepiej jakby w ich miejsce przyjęli rozgarniętych chłopów po 190cm wzrostu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

Dokładnie tak jak mówicie;] No facet na służbie to facet. To nie zmienia faktu, że mężczyźni wzbudzają więcej respektu aleee.....nie jest też tak do końca ze kobiety sobie nie radzą;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

kobiety to do garów się nadają a nie pałą machać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABOR DO POLICJI W LOMZY

ja uwazam, ze kobiety w policji pracowac nie powinny. bo same uwazaja, ze sie nadaja, ale w prawdziwym swiecie to facet, ktory z nia jezdzi musi nie tylko uwazac na siebie ale i na nia, bo pozytku zero z takiej. panie ktore przyszly robic kariere, a po zetknieciu z realiami migaja sie od roboty. jest duzo opinii, ze niektore ida a potem zachodza w ciaze i juz dwa lata na zwolnieniu... ale to juz indywidualna ocena kazdej osoby.

czytajac tutaj niektore osoby, ze babki sa lepsze od facetow i niejeden by sie zaskoczyl co potrafia. fakt zaskakujace jest to, ze to tylko czcze obietnice.
faktycznie... sa kobiety, ktore maja jaja, ale to tylko nawet nie procent, a promil.

druga sprawa jest to, ze jak czytam o kgp w bialymstoku kursie rocznym to smiac mi sie chce:) ze ktos chce swoich sil probowac, a ma takie braki w wiedzy jak ta struktura istnieje i co sie z tym wiaze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org