środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
APEL O POMOC 2


Autor: Anitaaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01-02-14 14:07

Witam ! Proszę o pomoc dla młodej kobiety , matki dwójki dzieci zamieszkałej w Łomży. Rodzina znajduję się w ciężkiej sytuacji materialnej . Dzieci wychowuje sama bez pomocy bliskich , rodziny i ojca dzieci . Mieszka z dziećmi w lokalu socjalnym bardzo skromnie dba o dzieci nie ma problemów z alkoholem i innymi nałogami . Alimenty oraz zasiłek wynoszą w sumie 380 zł . Za każdą nawet najmniejszą formę pomocy tej rodzinie będę bardzo wdzięczna . Potrzebujemy żywności , lekarstw , ubrań wszystkiego co mogą i są Państwo w stanie jej i dzieciom podarować . Podaję nr Tel pod którym możecie się Państwo ze mną skontaktować 798610182 . Dzieci są w wieku 5 lat i 5 miesięcy dwóch chłopców. Pani A**** to szczupła niska kobieta rozmiar odzieży 38 / obuwie 37 . Bardzo proszę o przemyślane odpowiedzi .

Pozdrawiam .
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Pani Anito pozwoliłem sobie "podbić"temat...DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ ŻE SĄ TACY LUDZIE JAK PANI...
"Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego. Nie trwa dłużej niż chwila, ale jego wspomnienie zostaje na długo. Nikt nie jest tak bogaty, by mógł nim pogardzić, ani tak ubogi, by nie mógł nim darzyć: Uśmiech niesie radość rodzinie, umacnia w pracy, świadczy o przyjaźni. Uśmiech podnosi na duchu zmęczonych, leczy ze smutku. Gdy więc napotkasz kogoś o twarzy ponurej, obdarz go hojnie uśmiechem, któż bowiem bardziej go potrzebuje niż ten, kto nie potrafi go dawać? Faber "
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ZWRACAM SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ DO WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU ...
NIE CHCECIE POMÓC ,NIE KRYTYKUJCIE ..W POPRZEDNIM TEMACIE JUŻ NIEŹLE NAROZRABIALIŚMY-BARDZO WAS O TO PROSZĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

********** łaj*zo. Nie baw się w kobietę która ostatnio tu pomagała chlopakowi, papugo. No nie chciała byc oryginalna , ale nie wyszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

Właśnie obdarzyłem autora hojnym uśmiechem! Mam nadzieję że to pomoże:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

lukasdaniel1983

Jakie to wzruszające ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

Aż się bezmała poryczałem ze wzruszenia :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

Ciekawa sytuacja. Kobieta sama wychowuje dzieci to po co się puszcza i pozwala sobie zrobić kolejne. Skoro ma 5m dziecko to chyba ma jakiegoś faceta. Kupa naciągaczy na tym forum. Szkoda kobiety i tych dzieci. A co do zasiłku to nie wynosi on tak mało. Jest opieka społeczna, która jej pomaga. tylko nie wszystko Ci mówi. Nie zawsze jest tak ciężko jak ludzie piszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

Ojciec dzieci odszedl od Pani A***** gdy ta była jeszcze w ciąży . Wczoraj otrzymała zasiłek w wysokości 330 zł ale jest to zasiłek jednorazowy ! Niech Pani sie doinformuje przed wypowiedzią i nikogo nie oskarża .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

Anita nie denerwuj sìę i nie zwracaj uwagi na takie komentarze, bo tu na tym forum nie brakuje debili, którym bardzo łatwo przychodzi ocenianie sytuacji, wszystko wiedzą najlepiej.Kupa idiotów, którzy być moźe sami kiedyś znajdą się w podobnej sytuacji, gdyż życie bywa przewrotne .Ponad rok temu moja córka i ja na tym forum szukałyśmy pomocy dla młodego małżeństwa z malutkim dzieckiem,wtedy też nie brakowało durnych osądów i komentarzy, ale znaleźli się także ludzie, którzy wyciągnęli pomocną dłoń.Ja wierzę, że Ty też znajdziesz takich ludzi, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

motyl61 ma racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

A ojciec dzieci gdzieś pracuje? jak z alimentami? bo nie wierzę że zdecydowali się na drugie dziecko będąc oboje na bezrobociu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL O POMOC 2

Poziom Twojego człowieczeństwa jest poniżej zera!.Dno i wodorosty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org