sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stara hala targowa

nie bardzo wiem czemu się dziwić ,ze do tej hali trzeba dopłacać a klientów tam szukać ze świecą w ręku. Poza sklepem firmowym Apis który sprzedaje dobre wędliny i mięso reszta nie jest w stanie przyciągnąć zwyczajnie klienta. Jakieś chińskie szmaty i gacie ostatniego gatunku oraz ciasne boksy jak przy przemysłowej hodowli trzody chlewnej klienta nie przyciągną. Efekt jest taki ,ze klienci to miejsce omijają szerokim lukiem bo co ma niby ciekawego do zaoferowania w sumie nic. Tak więc będzie się nadal i to więcej dopłacać do tego interesu chyba ,że ktoś się obudzi i ruszy głową. Podobnie prawdopodobnie będzie na nowej hali targowej bo tam takie boksy w stylu przemysłowej hodowli trzody chlewnej tez pobudowano a i chyba takie same asortymenty tylko przebierają nogami aby się tam wprowadzić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

najwidoczniej im się opłaca,skoro się nie wynoszą...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

Lulik, idz do galerii paniczu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

co do dalszego przeznaczenia hali; po gruntownym remoncie w obiekcie tym mozna by stworzyc izbe pamięci Lecha Kaczynskiego. Dogodne połozenie obiektu i stworzona weń instytucja podniosłaby range miasta przyciągnęła turystów oraz oddała należny szacunek śp. Prezydentowi

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

Szkaradny budynek. Po co dopłacać do niego. Rozebrać i oszczędzić kasę.
Powiększy się rynek i może być parking

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

izba pamieci dobre ale kogo kaczora a kto to byl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

Zrobić to co zrobili z dawno bawełną ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

maszracje dokladniejak wszystko tu robia rozj. . . . i bedzie wieksza dziura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

rozebrać najlepiej. tylko szpeci wizerunek st. rynku. kiedyś może była potrzebna
a teraz to moloch w samym sercu miasta, o wiele ładniej by wyglądało miasto bez niej,
jak myślicie??

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

A czy ktoś wie gdzie teraz sprzedaje ta pani taka blondynka szczupła z hali co odzieża damska tam ma hali handlowała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

Hala ta to jeszcze przedwojenny budynek i chyba warto go zachować, bo przemyslanym budownictwem w miescie trudno sie pochwalić. wystarczy popatrzeć na ten syf architektoniczny na skrzyzowaniu ulSikorskiego z Aleja Legionów i ul. Sikorskiego z ul. Wojska Polskiego.

adamosxx - proponuje abys za własne pieniadze i pieniadze swoich kolesi zrobił cos takiego. Bedziesz wtedy czerpał niesamowite zyski z tego.
Czemu nie ?, sa Lichenie , Świebodziny i inne cuda, wpleść to tylkow marszrute róznych wycieczek , pielgrzymek, wyjazdów patriotyczno rekolekcyjnych, wiec moze być i takie miejsce.

Ale abyś dokładnie zrozumiał: twój pomysł, twój szmal i twoje zyski- tak po męsku.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

OjciecR ja bardzo przepraszam po prostu nie zauważyłem ,ze to jest łomżyński dom mody i tak się teraz na mieście nosi jaką modę w tych boksach na hali lansują



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

rozbierać zabytki?wydaje mnie się,że można zrobić tam "coś".na Sienkiewicza stała rudera bo hotelu,teraz po remoncie jest ładny budynek czyli MOŻNA!



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

no jeśli włodarze tego miasta, nie maja pomysłu na tą halę, to jak mogą mieć pomysł na Łomżę, na jej rozwój, na kolejne 20-30 lat?
No jak?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

pomysł na hale masz podany troche wyzej

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

adamosxx
izby?instytuty pamięci polityków?ich pomniki niech stawiają w całym mieście,takie ok.1m wysokości,z tabliczką skierowaną do właścicieli psów...



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

Witam ! Proszę o pomoc dla młodej kobiety , matki dwójki dzieci zamieszkałej w Łomży. Rodzina znajduję się w ciężkiej sytuacji materialnej . Dzieci wychowuje sama bez pomocy bliskich , rodziny i ojca dzieci . Mieszka z dziećmi w lokalu socjalnym bardzo skromnie dba o dzieci nie ma problemów z alkoholem i innymi nałogami . Alimenty oraz zasiłek wynoszą w sumie 380 zł . Za każdą nawet najmniejszą formę pomocy tej rodzinie będę bardzo wdzięczna Potrzebujemy żywności , lekarstw , ubrań wszystkiego co mogą i są Państwo w stanie jej i dzieciom podarować . Podaję nr Tel pod którym możecie się Państwo ze mną skontaktować 798610182 . Dzieci są w wieku 5 lat i 5 miesięcy dwóch chłopców. Pani A**** to szczupła niska kobieta rozmiar odzieży 38 / obuwie 37 . Bardzo proszę o przemyślane odpowiedzi .
Pozdrawiam Anita K .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

na starej hali targowej?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stara hala targowa

A kupujecie może wędlinę przez internet? Bo ja się nad tym zastanawiam ;) Póki co najciekawiej wygląda sklep wedlinek.pl, ale chciałam jeszcze Was zapytać, może macie jakieś doświadczenia z tym lub innym e-sklepem mięsnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org