niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Polecam obejrzeć film:

http://www.youtube.com/watch?v=WiVnYkPlV_Q

Jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu tego filmu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?



... myślimy .. myślimy .. myślimy ..

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Polaków poznaje się po skarpetkach podciągniętych do połowy łydki i klapki do tego - tragedia. Chłopaki zwracajcie uwagę na to jak się ubiracie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Tadziu
czym tu się podniecać/obrażać
to jest zjawisko całkiem normalne
było jest i będzie
że teraz polki jeżdżą ?
dunki, niemry, brytyjki robią to dziesiątki lat
jeżdżą do grecji, turcji, tunezji
wiadomo że nie wszystkie, tylko te niedopieszczone
a czyja wina ?
Polaków, a może i twoja ?

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Mundry ja ani się nie podniecam ani nie obrażam. Każdy robi ze swoim ciałem co chce. Tak jak faceci chodzą do burdelu tak kobiety sobie takie wycieczki urządzają. Chodzi mi bardziej o naiwność kobiet przedstawioną w tym filmie, o to w jakie sytuacje się wikłają przez swoją naiwność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu tego filmu? takie same jak po ekipie z nu jersy, warszwa shose, i miłości na bogato ,poloalkocholo ...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

he,he,he.
Samo życie.
Te laski, to najlepiej, jakby tam na stałe zostały. Wstyd się do nich przyznać na plaży. Giganciary dobre.
A panowie, skarpety mówią wszystko, zainteresowanie zegarkiem za 50 zł. też.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Naiwni i głupi trafiają się wszędzie. Może i tak lepszy habibi w Egipcie, niż 13-letnia prostytutka w Tajlandii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

Dla mnie to moga wyjezdzac i pruc sie z wielbladem pod piramida.
Ich du.py i nic nam do tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film - "Darling I Lowe Ju" Seksturystyka polek w Egipcie. Co o tym myślicie?

W Łomży to akurat na odwrót jest i Łomżynianki nie muszą wyjeżdżać, by śniademu zad wypiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org