sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie przenocować w Warszawie?

Jadę niedługo na zawody do Warszawy - znacie jakiś ciekawy adres w pod którym można się zatrzymać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

MARIOTT :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Mariott to fajny hotel w centrum miasta ale ceny są trochę zaporowe :) Sprawdziłem sobie u nich na stronie i około 300 plnów trzeba zapłacić za noc. Dużo tańszym jest BEST WESTERN Hotel Felix - Hotel w Warszawie. Jest to 3-gwizdkowy hotel położony na Praga-Południe przy ulicy Omulewskiej. Każdy pokój wyposażony jest w dostęp do internetu, tv oraz telefon. Ceny są zróżnicowane i zależne od standardu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

markot

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Sprawdz spis noclegowni.
Ewentualnie ,Na Paluchu' ale ciezko tam
o pojedynczy kojec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

jak chcesz by było jak najtaniej to na dworcu mogę ławkę odstąpić

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Etno, chyba trochę słabo sprawdzałeś, bo nocleg w Marriottcie kosztuje conajmniej 300... ale euro.
Janek 33, jeśli zależy Ci na niskiej cenie, to sprawdź akademiki SGGW oraz Politechniki Warszawskiej. Tam są pokoje gościnne i zapłacisz max. 40-50 zł za noc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Zobacz gdzie masz te zwody a następnie spróbuj sprawdzić czy gdzies w okolicy nie ma akademika tam powinno się udac z noclegiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

@Janek33

Nie wiem czym będziesz jechał, ale jeśli PKSem to być może wysiądziesz przy Dworcu Wschodnim.

W takim wypadku jest hostel blisko dworca. Nie podają na stronie cennika, ale hostele raczej są najtańsze.

http://hostelbazyl.pl/pl/

Znajduje się 3 przystanki od Wschodniego, a pieszo nie wyjdzie więcej niż 5-8 minut.

Prawidłowo wychowane sumienie, nigdy nie gryzie swojego pana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Polecam hostel Fabryka. Nocowałem kilka razy i jestem zadowolony. Tanio i wszędzie stamtąd blisko.

http://www.hostelfabryka.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

pod mostem, mają ich sporo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Na gumtree.pl w dziale "nieruchomosci" / "noclegi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

DWORZEC CENTRALNY

ZAWSZE MOŻE BYĆ GORZEJ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

w sejmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

To zależy w jakim budżecie i jaka część miasta cię dokładnie interesuje. Blisko Starówki masz hotel Holiday Park. Autem dojedziesz w kilka minut. Standard faktycznie super, kilka razy tam spaliśmy. Najlepiej zerknij na fotki na stronie. Smaczna kuchnia i rzeczywiście kadra, która dba o jakość na każdym kroku - tak to przynajmniej odbieram. Jeśli potrzebny Wam pokój na kilka godzin to też mają taką opcję - bez noclegu, ale to już szczegóły sobie sprawdźcie na ich www.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

mozesz przenocowac u kochanki ksiendza on nie bendzie zaazdrosny
jedna w te czy w te



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie przenocować w Warszawie?

Na pewno pokoje w tym hostelu mają świetne ceny. Są tanie, świetnie wyposażone i bardzo przytulne. Można wynająć tylko łóżko w pokoju wieloosobowym lub cały pokój, a nawet apartament. Świetna opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org