poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parking przy szpitalu.

Byłem dzisiaj w szpitalu,w odwiedzinach u złożonego chorobą kolegi.
Wjeżdżając uiściłem 2 zł,przeliczyłem to przez setki aut wjeżdżających codziennie na teren szpitala i przez 30 dni w miesiącu i pomyślałem o zajebistym interesie,który ktoś tam robi.
Poza opłaceniem cieci w budce nie robi nic.
Sam wjazd od Piłsudskiego makabra,zero piachu,zakręt tak samo.
Przy podjeździe do przychodni dantejskie sceny.Z jednej strony postój taxi,od strony szpitala
samochody prywatne obstawiają krawężniki,pomimo zakazu.
Przejazd wąski i śliski.
Czy ktoś czeka na tragedię,jak jakiś gapa wejdzie pod koła albo jeden drugiemu przerysuje karoserię ?
Czy nowy dyrektor i administracja szpitala nie widzą tego.
A może wejście zrobić większe,by skorupy pacjentów schować po dachem szpitala?

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

a co do tematu to czy osoby z kartą parkingową dla niepełnosprawnych płacą tam za parking?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

jasne ,że płacą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Osoby z kartą parkingową nic nie płacą. Tak samo i na mieście gdzie jest parking płatny to niepełnosprawny nie płaci nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

A jak się ma sytuacja z parkingiem POZ przy Piłsudskiego w hotelu pielęgniarskim? Czy on także należy do szpitala? Ostatnio żądano ode mnie opłaty za wjazd na teren tego parkingu czy zasadnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Ja byłem na początku miesiąca... Dałem 2 zł a facet do mnie, że teraz 3zł kosztuje więc rzuciłem jeszcze tą złotówkę i pytam się za co jest pobierana ta opłata bo parkingi w zimę nie odśnieżone itd. Usłyszałem tylko odpowiedź, że on nie wie on tu tylko stoi. Proste liczenie: 100 sam. dziennie x 3zł x 30 dni = 9tyś. (przy 100 samochodach dziennie a na pewno więcej przez dzień się samochodów przewinie) i teraz nasuwa się pytanie gdzie ta kasa trafia bo parking jaki był taki jest od lat, momentami nie ma gdzie zaparkować ale opłata pomimo tego jest pobierana...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Nie ma zadnej oplaty za wjazd na parking hotelu
pielegniarek,tamtejszej przychodni czy oddzialu NFZ.
Niech sie ciecie obliza smakiem ale za tamten nie ma
oplat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

2 czy 3 zł? Bo wersje się różnią, a pobieraczek przecież nie obniża ani nie podnosi opłaty jak mu się ktoś podoba lub nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Małgorzata1968 pewna jesteś że nie płacą? Bo właśnie zaczęłam rehabilitację dzienną i miesiąc czasu będę dojeżdzać na nią więc dlatego pytam........ a facet który pobiera opłaty powiedział że trzeba płacić wiec płacę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Kiedyś opłaty zbierał prefabet Śniadowo, teraz nie wiem ale chyba też.Widać że znalazł w Łomży niezłych pustaków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Niestety z tego co mówiła moja koleżanka to nawet pracownicy mieli obowiązek kupować karnety za ,które płacili.Parking miejski to nie to samo co szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Dam wam dobra rade, nigdy nie zatrzymujcie sie przy Cieciówce. Przejezdzajcie, mozecie ręka machnąć, czasem odmachanie, czasem cos tam reką pogestykuluje ale nigdy po parkingu nie szuka

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Przecież w szpitalu jest bank, a klienci banku nie płacą - zapytajcie w placówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Ludzie, zamiast płacić to jedziesz dalej :D nie zatrzymujesz się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

3zl teraz pobierają. Dla tych co machaja ręką dobra rada, bo widziałam osobiście jak śmiga straż miejska po parkingu i od tej pory przestałam machac bo szpital ma prawo im zlecić polatanie i wypisanie mandacikow.Dla mnie tez jest to paranoja, ale na zmiany nie mamy wpływu pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Trzeba być debilem żeby płacić.. przejeżdżałem tam w życiu ze 200 razy i nigdy nie zapłaciłem..
fanka bocianka, to z prefbetem to mam nadzieję że tylko prowokacja, bo aż taka głupia chyba nie jesteś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Ta rada nie z tych "dobrych" jest, albowiem po pierwsze tam stoi znak drogowy zobowiązujący do zatrzymania, którego zignorowanie narazić może kierowcę na mandat, a wykroczeniem także jest próba wyłudzenia bezpłatnego wjazdu gdy się nie ma do tego uprawnień. Natomiast uczynienie z parkingu szpitalnego odpłatnym jest chore jak i cały ten moloch. Kto bowiem utrudnia dostęp swoim klientom, którzy przynoszą dochody ze świadczonych usług...?! To tak jakby uczynić odpłatnym parking przed sklepem, albo zakładem fryzjerskim. Jest to zwyczajne działanie monopolisty, który wyciska z chorych ludzi i ich rodzin dodatkowe pieniądze za nic, bo ten parking, ani nie jest wygodny, ani strzeżony (zdarzały się tam włamania do samochodów). Dlatego m. in. zaczynam korzystać z innych przychodni lekarskich.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

trzeba pokazywac im ten sam kwitek i tyle :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Koleżanki i koledzy,nie sprowadzajcie tematu do tego,czy 2czy 3zł.
Zatrzymałem się,rzuciłem cieciowi przez uchyloną szybę dwa zyle i pojechałem.
Problem jest w syfie,bałaganie przed szpitalem i śliskiej nawierzchni.
Przyjedzie kto chociażby na odwiedziny a trafi na ortopedię.
Wreszcie,wózek za 300 tysi nie kupuję po to,aby farmer znad Biebrzy czy Pisy przejechał mi się po blachach nówką "niemcem w tdi " sprzed 20 lat.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Właśnie chodzi o to czy 2 czy 3 zł gdyż ktoś sobie napełnia kieszeń a na parkingu miejsca nie odśnieżone i niekiedy nie ma gdzie zaparkować... więc za co ta opłata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Poza tym Kokosz szanuj ludzi to może przez całe życie te 300 tys. zobaczysz bo swoją ostatnią wypowiedzą udowodniłeś tylko jak próżną osobą jesteś... Pozdrawiam kolego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Dzisiaj jadąc w odwiedziny wziąłem auto żony w obawie przed stłuczką na terenie
szpitalnego parkingu.
Żadnej poprawy oczywiście nie ma.Śnieg,lód i farmerzy z okolicy na
krawężnikach.
Jak za rysują żony jeepa to niech tam,lepiej niż mojego x6.
Ogólnie syf jak wczoraj.
Do BLM:tak,jestem próżny i dobrze mi z tym.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

To mówisz że w Jedwabnem, na szrocie, można znaleźć w niezłym stanie autko ? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Maniaxxx ostatnio jak wjeżdżałam do szpitala to pokazywałam kartę. I zawsze tak robię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Acha, spróbuję i ja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

To ktos tam placi????????? Szok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Naprawdę tam zarządzał prefabet Śniadowo, teraz nie wiem ale chyba też. >>Trzeba być debilem żeby płacić.. przejeżdżałem tam w życiu ze 200 razy i nigdy nie zapłaciłem..
fanka bocianka, to z prefbetem to mam nadzieję że tylko prowokacja, bo aż taka głupia chyba nie jesteś..<<



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

fanka bocianka zapewne po reklamie na tej budzie wydedukowałaś... jak by tam wisiała reklama microsoftu, powiedziała byś że Bill Gates zbiera pieniądze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Rzeczywiście tak było ! może to tylko reklama i to mnie zasugerowało do tego co napisałam ( przecież nie upierałam się że napewno)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

A po co to płacić jechać i tyle oni nie spisują numerów rejestracyjnych przecież.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Jesteście po prostu głupcami. Bywam w szpitalu co tydzień i zawsze mówię, że ja tylko na chwilkę i Pan z wąsem zawsze mnie puszcza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Teraz już Cię na pewno nie puści.. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Pan z wąsem i taki szczupły w okularach są spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking przy szpitalu.

Taka ich praca by kasować Nas za wjazd. W końcu zwolnią ich i postawią szlaban jak jest w Białymstoku. Wtedy nie machniesz już ręką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org