poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Proszę o pomoc

Jestem z ubogiej rodziny, staram się znaleźć prace dla siebie i swojej rodziny, no ale niestety Łomża jest małym miastem i ciężko tu z pracą. Mam braciszka, który ma dwa latka dlatego zdecydowałam poprosić o pomoc. Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki... Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie próbuje nikogo oszukać, ale naprawdę bez pracy jest nam ciężko... Nie prosiłabym o pomoc obcych ludzi, jeżeli nie było by takiej potrzeby... Wszelkich informacji udzielę na e-mail xxxagunia111@o2.pl ... Naprawdę wstyd mi jest prosić was o pomoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

dziwnie znajomy ten tekst :

Do wszystkich ludzi z dobrym sercem.
Autor: pomozmi (81.15.239.---)
Data: 17-12-13 12:25

Witam, nie wiem od czego zacząć, może od tego że po prostu nie wierze że muszę szukać pomocy nawet na tym portalu. Mam ciężką sytuację finansową, chciałbym pomoc swoim bliskim lecz niestety od kiedy nie pracuje wszystko sie zawalilo... Nie radze sam z tym co dotknęło nas w ostatnim czasie, jeśli przeczytałeś/przecztałaś ten tekst i chcesz mi doradzić słownie co mam robić dalej. prosze pisz w poscie gdzie mam sie zwrocic

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=637506&t=637506

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Godziny pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30


18-400 Łomża ul. Dworna 23B
tel. 86 2164260, 86 2164088 fax. 86 2165851
NIP 718-116-90-76, REGON 450002170

Zakładem kieruje
mgr inż. Wiesław Jagielak
tel. 86 216-40-88

zastępca dyrektora
mgr Anna Fabin
tel. 86 216-40-88


poczta@mopslomza.pl

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Do caritasu idź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

łatwo wam mówić... a z tym pomozmi to ja nie mam nic wspolnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Patrze, ze nie mam w tym mieście ludzi, którzy chcieli by zrobić coś dla innych. Ja od nikogo nic nie wymagam, po prostu proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Aleś nachalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

agunia, Ja od nikogo nic nie wymagam, po prostu proszę.
no trudno abyś jeszcze kogoś siłą do pomocy zmuszała,

Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki...

... MOPS - CARITAS _

drobną zapomogę dostaniesz a i micha się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

agunia111 myślę, że Ci którzy kiedykolwiek mieli podobne problemy na pewno chcieliby Ci pomóc ale pewnie nie mają jak :/ życie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

napisz na maila cos konkretnego co jest ci potrzebne - czy szukasz pracy co twoje rodzenstwo umie czy tez szukaja pracy itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Mam braciszka, który ma dwa latka ...

........ rodzeństwo umie srać w pampersy !

.........................
a co poniektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

posluchaj mnie wyraznie niedorozwoju - takim kutasom jak ty to szcze na pysk ....a jak ktos prosi o pomoc to sam to oceniam i jak mam mozliwosc to pomagam a nie definiuje wszystkich odrazu jako oszustow...to ze masz takie wychowanie to widac co masz w domu ....ciagnij kiche szmato i nie dyskutuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

hahahaha..

tracisz zimną krew , PSI KUTASIE !


widać .to ze masz takie wychowanie to widac co masz w domu .

PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

mnie dziecinko moze zdenerwowac tylko inteligentna osoba a nie zwykly **** do szczania i zastanow sie nad nastepnym zdaniem bo ustalenie twojego ip i namiaru na twoj chlew to zajmie mi 5 min....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Egzorcysta zaczynasz mnie wkur.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

doktorek,

w JAKIM ty PSI KUTASIE świecie żyjesz?

...ustalenie twojego ip i namiaru na twoj chlew to zajmie mi 5 min....

...... dawaj fantasto !

i się dalej nie ośmieszaj ! hahahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

wiesz na pilsudskiego 89 pracuje moj znajomy i jutro sie specjalnie pofatyguje do niego zeby mi to sprawdzil i zobaczymy czy tak mnie nazwiesz jak spoykamy sie face to face

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Egzorcysta jakim prawem oceniasz ludzi czy mówią prawdę czy nie ,nie bedę Ci ubliżał bo to niema sensu ...zastanów się nad sobą bo coś musi być nie halllooo z twoją psycha skoro tylu ludzi zwraca ci uwagę.

Do autora ;zacznij od mops po to jest powołana ta instytucja ,zahacz również o fundację ocalenie -wspierają obcokrajowców więc i rodakom nie odmówią.
Pozdrawiam i nie załamujcie się te pierd..lemingi kiedyś zakończą panowanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

a hahahaha..

ile czasu ten twój znajomy chce tam dalej popracować ? hahahaha...

KTO udostępni DANE OSOBOWE???


ma dostęp do systemu? hehehehe...

ale będzie heca .......do Radomia będziesz dzwonił ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

MNI Centrum Usług ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Głupi ludzie nie zdają so­bie spra­wy z te­go ile przyk­rości ro­bią innym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Takie jest życie, dziękuje wszystkim którzy się dzisiaj do mnie odezwali . :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

doktorek fantasto , już dawno minęło to pięć minut - i CO?

...ustalenie twojego ip i namiaru na twoj chlew to zajmie mi 5 min....]/i]
hahahahha..


dzieciaku, pomyśl zanim coś głupiego napiszesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Zezowate Szczescie spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

michaś , a o co ci ???


....bolą realne spostrzeżenia i wnioski?

NIE DAJCIE SIĘ W WAŁA ROBIĆ !
jeszcze są w tym kraju odpowiednie służby i organizacje -

NIKT TU Z GŁODU NIE ZGINIE, no chyba, że ktoś ma wygórowane ambicje i fanaberie - A DWIE LEWE RĄCZKI DO PRACY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

a doktorek duopy dał i teraz dzieciaczek skulił ogon pod du*pę hahahaha...

... jak nie znasz obowiązujących procedur i prawa, to smyku wyżej JAJ nie podskoczysz!

hehehehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Chodzi o to „że nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy drugiemu , i nie wiadomo może i ty kiedyś bedziesz zmuszony poprosić kogoś o pomoc - nie koniecznie finansową . To żaden wstyd !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

U nas w domu też kiedyś było bogato, takie czasy nastały, że nawet nie wiadomo kiedy się biedy spodziewać. Współczuje wszystkim tym ludziom, którzy mają tak ciężką sytuację jak my. Pociesza mnie fakt, że wiecznie nie będzie to trwało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Kiedyś sami zawoziliśmy ciuchy,zabawki i paczki żywnościowe dla dzieci w domu dziecka, pomagaliśmy schronisku dla bezdomnych zwierząt, a teraz sami potrzebujemy pomocy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

: agunia111 - uwierz wiele osob Cię rozumie , wielu Ci współczuje i wielu Ci pomoże , ale to Forum na pewno / a szczeg. polemika z egzorcysta/Nie ! wiec nie drąż tego tematu - Tu pokazałas ze jestes i starczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ot, i wola boża , śmiechu warte hahahaha...

jak będę miał nadzieję ZGODNIE z osiągnięciami nauki na ratunek wg współczesnej medycyny, to i mam z czego zapłacić , nigdy się w życiu nie opier*dalałem i na swoje zarobiłem , jakby coś to mam jeszcze DUŻO do sprzedania i NIGDY na cuda nie będę liczył !

a pomoc? za darmo, to nie ma jeszcze takich grabi coby grabiły od siebie!

... a roślinką w stanie wegetatywnym NIE ZAMIERZAM BYĆ!

.........................

bo moje poczucie dobra społeczeństwa, ( i rodziny) nie polega na życiu za wszelką cenę i ponoszeniu BEZNADZIEJNYCH kosztów utrzymania za wszelką ceną roślinki ,

która i tak jest z woli "bożka" skazana na cierpienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

to jakieś plagi egipskie na ciebie ostatnio spadły :


U nas w domu też kiedyś było bogato, takie czasy nastały, że nawet nie wiadomo kiedy się biedy spodziewać.

Re: Proszę o pomoc
Autor: agunia111 (---.114.introlan.pl)
Data: 19-01-14 19:24

Kiedyś sami zawoziliśmy ciuchy,zabawki i paczki żywnościowe dla dzieci w domu dziecka, pomagaliśmy schronisku dla bezdomnych zwierząt, a teraz sami potrzebujemy pomocy ...



..............................

a moja ciotka to była Matka Teresa z Kalkuty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Egzorcysta na każdy temat masz dużo do powiedzenia, tylko nic konkretnego i na temat. Pozdrów ciotkę :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

agunia111 , sorry

jak chcesz się uwiarygodnić , a już TU na forum zaczęłaś , to podaj swoje dane,

przedstaw sytuacje rodzinną i Co już ty osobiście sama zrobiłaś w kierunku poprawy sytuacji ???

ile masz latek, jakie wykształcenie i jaką historię zawodową ? co ty już w życiu robiłaś, a i GDZIE byłaś ze swoimi problemami?


dzidzia a może ty tylko chcesz :
Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Naucz się uważnie czytać, a tak po za tym to nie będę prowadzić dyskusji, ani się Tobie tłumaczyć. Jesteś żałosny i złośliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Autor: Egzorcysta (---.adsl.szeptel.net.pl).............................................Chcesz pomagać – pomagaj. Nie chcesz – nie pomagaj. Ale hejtowanie WOŚP, czy Caritasu czyni cię głupcem. Ważna jest jest pomoc, a nie to skąd ona nadejdzie, bo osoba w potrzebie wybrzydzać nie będzie. Czy gdy Twoje dziecko będzie przychodzić na świat zabronisz lekarzowi badać je sprzętem kupionym przez WOŚP? Czy gdy (nie daj Bóg) Twoje dziecko ulegnie wypadkowi, to zabronisz ratownikowi używać do ratowania sprzętu kupionego przez WOŚP? Te pytania można odwrócić. Czy odmówisz przyjęcia pomocy tylko dlatego, że pochodzi z Caritasu? Nie wydaje mi się................ Każdy ma swój sposób ekspresji – ok. Ale to nie daje nikomu mandatu do opluwania innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ty dzień przed sobotą ,

znowu chcesz się odgryżć ?
a strachliwy posrańcu sprawdziłeś pocztę e -mail? hahahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

do egzorcysty............... ,, Nawet 3 lata więzienia grożą osobie, która włamie się na konto poczty elektronicznej. Policja przypomina, że korespondencja elektroniczna chroniona jest w takim samym stopniu, jak tradycyjna.''Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/internet/news-wlamanie-do-skrzynki-e-mailowej-to-przestepstwo,nId,686245?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome(................,..,BARANI ŁBIE masz już wirusa, jestem na twoiej poczcie -e-mal'' - no cóż do włamania na moją pocztę dojdzie jeszcze uszkodzenie twardego dysku przez wirus .....ja za Twoje IP nie będę musiał płacić geniuszu.Na resztę chamskich postów pod moim adresem nie zamierzam odpowiadać bo ani wagą ,ani wzrostem nie dorównuję więc nie zamierzam się licytować ................



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

o pomuzmi---nadaje ze wsi gdzie sie wyprowadził jaja....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

pomagać TAK , ale nie dać się w wała robić!

od pomagania są odpowiednie instytucje i NAJPIERW NALEŻY OD TEGO ZACZĄĆ !

... a jakby coś nie tak, to wtedy można interweniować

...................................

agunia111 , sorry

jak chcesz się uwiarygodnić , a już TU na forum zaczęłaś , to podaj swoje dane,

przedstaw sytuacje rodzinną i Co już ty osobiście sama zrobiłaś w kierunku poprawy sytuacji ???

ile masz latek, jakie wykształcenie i jaką historię zawodową ? co ty już w życiu robiłaś, a i GDZIE byłaś ze swoimi problemami?

dzidzia a może ty tylko chcesz :
Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki...


.................................

NO NIECH WAM DZIDZIA ODPOWIE !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ty dzień przed sobotą ,


ot i masz zagwozdkę : mam czy nie mam " bakterii" , na dysku

pory pełne, co? hahahaha....hehehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Egzorcysta .....geniusz,który na forum przyznał się do włamania na moją pocztę e-mail,przestępstwo to jest ścigane z urzędu, na wniosek osoby poszkodowanej.Nie jesteś takim geniuszem jak ci się wydawało.Nie sadzisz chyba że mam jeden komputer w domu i strasznie mi narozrabiasz chłopczyku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Art. 268. § 1. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, niszczy, uszkadza, usuwa lub zmienia zapis istotnej informacji albo w inny sposób udaremnia lub znacznie utrudnia osobie uprawnionej zapoznanie się z nią, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 dotyczy zapisu na informatycznym nośniku danych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Kto, dopuszczając się czynu określonego w § 1 lub 2, wyrządza znaczną szkodę majątkową, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

DURNIU ale mam z ciebie dobrą polewkę hahahah..

jak skunksowi u du*py smród ci się pałęta hehehehe..

...... ale jaja, co za BARANI ŁEB !!!

.......................

ty dzień przed sobotą , OSIOŁ jesteś ,

a kto ma trochę rozumu i wie o co chodzi , to się dobrze uśmieje z ciebie MATOŁKU ,hahahaha...

ALE tY DURNIU STRACHLIWY JESTEŚ !

własnego cienia, też się boisz?

.......................

i nawet drugi komputer w domu cię nie ochroni - BARANI ŁBIE -

SIEĆ I DOSTAWCĘ INTERNETU MASZ JEDNEGO !!!

hahahaha...hehehehe... a IP inne????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Chłopczyku to ty straszysz,że wprowadziłeś mi wirusa na kompa,więc cie informuję tylko ,że akurat ten komputer służy do gier mojemu dziecku i nie mam mam na nim nic co mógłbyś mi skasować czy uszkodzić.Nie musisz mi uświadamiać co to jest IP i raczej to ty powinieneś się martwić,bo ja tylko zgłoszę włamanie do skrzynki,a resztą zajmie się ktoś inny......Wyśmiewasz się z innych,a sam się podłożyłeś.Tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ty dzień przed sobotą


uśmiałem się do łez , jak porami trzęsiesz ,
a nie wiesz, że mogę ZAWSZE skorzystać z miejsca NIEZALEŻNEGO np ogólnie dostępnego kompa czy kawiarenki internetowej?

i bez mojego IP ???
a twoje znam , sam dałeś dostęp - w necie NIC NIE GINIE !!!
.........................

uważaj na e-mail , chociaż teraz to już za póżno ....

hahahaha................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

nie ma to jak pośmiać się z MATOŁA ,

dziecko swoją drogą a tY też masz to samo IP HAHAHAHA...

.................................

SWOJĄ DROGĄ NIE ROZUMIEM DLACZEGO W TYM TEMACIE PISZESZ?

CZYŻBYŚ CHCIAŁ SIĘ NIEUDALNIE ODGRYŻĆ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Kro chce niech wspiera patologię lub pijaków. Jak chcecie pomóc, wspierajcie MOPS itp., a jak ktoś wym aga pomocy, tam odsyłać. Pomagając sami możemy czynić większą krzywdę drugiej osobie.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Autor: dvw


mądre słowa i od pomagania są odpowiednie instytucje i NAJPIERW NALEŻY OD TEGO ZACZĄĆ !

... a jakby coś nie tak, to wtedy można interweniować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Poj....ało Tu kogoś???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

dvw........... nigdy nie masz pewności co jest lepsze oto przykład z Suwałk; Samobójstwo 16-latka w MOPS-ie. Matce radzono, by nie nagłaśniała sprawy.
Jak to możliwe, że w utrzymywanej za pieniądze podatników placówce, pełnej najróżniejszych specjalistów, mogło dojść do takiej tragedii? Maria Metelska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Suwałkach, odmówiła jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Odesłała nas do prokuratury. A pytaliśmy m.in. o to, czy nikt z pracowników MCIK nie zwrócił uwagi na stan psychiczny chłopca i jak to możliwe, że tragedia rozegrała się niemal na oczach tychże pracowników.
Bardzo świeża sprawa tak, MOPS pomagał,że chłopak nie żyje. Wszędzie są tylko ludzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ty dzień przed sobotą ,

do jutra rano czekam na kasę na codzienną porcję gandzi i jak mi nie dasz to się obwieszę - pomożesz mi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

WRÓĆMY DO TEMATU:

Proszę o pomoc
Autor: agunia111 (---.114.introlan.pl)
Data: 19-01-14 13:27

Jestem z ubogiej rodziny, staram się znaleźć prace dla siebie i swojej rodziny, no ale niestety Łomża jest małym miastem i ciężko tu z pracą. Mam braciszka, który ma dwa latka dlatego zdecydowałam poprosić o pomoc. Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki... Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie próbuje nikogo oszukać, ale naprawdę bez pracy jest nam ciężko... Nie prosiłabym o pomoc obcych ludzi, jeżeli nie było by takiej potrzeby... Wszelkich informacji udzielę na e-mail xxxagunia111@o2.pl ... Naprawdę wstyd mi jest prosić was o pomoc...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

tak moze poza tematem ale o co biega z tymi tekstami egzo... haha hehe itp.? to taki internetowy smiech? czy jak? masz jakies zaburzenia i musisz wykazywać odgłosy poprzez klawiaturę? A co do tematu każdy wie jak nasze państwo i instytucje które maja za zadanie pomoc potrzebującym dzialaja... niestety nie jest to super hiper ustawione wiec należy pomagać ale mysle ze forum nie jest do tego dobrym sposobem czego przykładem był kolega oglaszajacy się tutaj kilka tygodni temu a ostatnio szukający dobrego neta niezbędnego do egzystencji:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

a korzystałeś, że wiesz? Nie wszystko w Pl jest do bani, aby nie te instytucje, to była by plaga głody w pl. Wrzuć na luz artaras

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

artaras , sorry, że nie kumasz czaczy,
moje posty są ironią z tu piszących matołków .

boki zrywam ze śmiechu jak niektórych czytam

PS: a jak już piszesz, to trochę szacunku dla języka polskiego

............................

masz jakieś zaburzenia - dysleksję rozwojową ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

po za tym piątek, nie każdego da się uratować, osoba musi chcieć wyjść z problemów innymi metodami niż brać tylko pomoc. Kto nie chce wyjść z bagna, nie uratujesz. Oczywiście te instytucje popełniają błędy, ale kto ich nie popełnia? Być może ktoś by mógł pomóc i może nie doszło by do tej tragedii, a może by i tak doszło, nigdy nie wiadomo. Autor tego tematu nie zamierza się zgłosić do MOPS o pomoc, a powinniśmy pomagać, gdy te instytucje umyją ręce i jesteśmy pewni 00 %, że to nie cwaniaczek, czy pijak. Jak pije, to niech za swoje .

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

z tym szacunkiem do jezyka polskiego to do mnie? nie korzystałem z takich instytucji dvw i mam nadzieje ze nie będę musial... a luzik jest wiec spoko na pewno się tutaj niczym nie spinam. Rozumiem egzo... ironie ale nigdy nie rozumiałem i nie rozumiem wciąż takich wpisow jak hehe hihi itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Ale jak poznać,że to nie cwaniaczek? Może lepiej pomóc i nie oceniać,a jak słusznie zauważyłeś od tej osoby zależ jak tą pomoc wykorzysta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

i tak do dwoch idiotow na forum czyli marudy i polelum dolaczyl nastepny szanowny debil egzorcysta.***** gosciu jestes zalosny.udajesz ustawionego a podejrzewam ze obierki wpierdalasz.a tutaj zale wylewasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ponawiam:


agunia111 , sorry

jak chcesz się uwiarygodnić , a już TU na forum zaczęłaś , to podaj swoje dane,

przedstaw sytuacje rodzinną i Co już ty osobiście sama zrobiłaś w kierunku poprawy sytuacji ???

ile masz latek, jakie wykształcenie i jaką historię zawodową ? co ty już w życiu robiłaś, a i GDZIE byłaś ze swoimi problemami?

dzidzia a może ty tylko chcesz :
Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki..

///////////////////////////////////

DLACZEGO TA CISZA, CZYŻBY NASTĘPNY WAŁ ???


....................

dzidzia się nie odzywa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Ta Pani wyjaśnia wszystko na maila i myślę że to wystarczy.
Kto chce pomóc to niech pomoże,a kto nie,to niech nie udziela się w temacie i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

penisie/lasie, czy jak ci tam

wolałbym z marudą czy polelum zgubić , jak z tobą PiSi kutasie znależć <

czy ty PSI POMIOCIE Z PiSuaru zawsze musisz mieszać politykę do każdego tematu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

gostek na forum Politycznym dostał członka na czoło , tam go pognali,

teraz tu mąci młodym w głowach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

To nie jest forum o Pisuarach i Popaprancach wiec polityke zostaw na inne forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

obyś tylko nie żałowała swoich słów

był tu niedawno taki pomozmi .................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

no to patrz:

penisie/lasie, czy jak ci tam

wolałbym z marudą czy polelum zgubić , jak z tobą PiSi kutasie znależć <

czy ty PSI POMIOCIE Z PiSuaru zawsze musisz mieszać politykę do każdego tematu ?
.................................

jak PIES NIE MOŻE UGRYŻĆ , TO WSZĘDZIE KĄSA


............. I NA TYLE - KONIEC!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

DURNIU NIE RÓB Z MŁODYCH LUDZI TU PISZĄCYCH CAŁKOWITYCH DURNIÓW .

WON NA POLITYCZNY !!!

.................. a co masz przeciw marudzie czy polelum?

NIE TA OPCJA?
TAM CIĘ OPLULI , TO TERAZ TU SZUKASZ POPARCIA ?

...............................

WON NA POLITYCZNY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Egzorcysta ciebie to matka musiała do kibla wrzucić po urodzeniu i wypłynąłeś cudem na niezatapialnym klocu skoro teraz tak jadem plujesz i każdy jest dla ciebie jak potencjalny oszust, kłamca, cwaniak itd. Wiesz co, do dzisiejszego dnia myslałam, że jesteś zwykłym, przeciętnym "forumowiczem" ale jednak kawał gnidy z ciebie. Nawet jeśli ktoś próbuje tu kogoś oszukać to jasnowidzem nie jesteś i nie wiesz jaka jest prawda a takim zachowaniem pokazujesz co z ciebie za "człowiek". Życzę ci z całego serca, żebyś kiedyś był w sytuacji, że będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc choćby po to, żeby nie zdechnąć z głodu. Ba....życzę ci żebyś konał w świadomości, że przez swoje błędy z przeszłości nie będziesz miał szans żeby udowodnić że ty nie jesteś takim oszustem i naprawdę potrzebujesz pomocy. Życie jest nieprzewidywalne. Jak to się mówi-raz na wozie raz pod wozem. Rzadko ktoś doprowadza mnie do używania takich słów ale nienawidzę jak ktoś żeruje na czyimś nieszczęściu.

Przykro mi egzo.... napradę mi przykro, że tak bardzo się co do ciebie pomyliłam.....


agunia111 z całego serca życzę Ci szczęścia i nie poddawaj się- jeśli gorzej już być nie może to znaczy, że może być tylko lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Moze egzorcysta wysłał maila do kogoś. Łatwo wyciągnąç ip adresata. Pomogę. Juz wtedy to tylko problem jak aktywny był gość w internecie. Faceebok, różne fora itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

DZIDZIA, mam to koło wała co ty piszesz,


ja nie jestem takim DUPKIEM i NIEUDACZNIKIEM ŻYCIOWYM JAK TY DZIECINKO ,
i mam gdzieś pomoc społeczną w STOSUNKU DO MOJEJ OSOBY ,

NIGDY NIKOGO NIE BĘDĘ PROSIŁ , za wszystko płacę I nie korzystam jak ty z MOPSu czy CARITASU ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc


Autor: annex (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-01-14 23:14

Moze egzorcysta wysłał maila do kogoś. Łatwo wyciągnąç ip adresata. Pomogę. Juz wtedy to tylko problem jak aktywny był gość w internecie. Faceebok, różne fora itp.


HAHAHAHAHA....

DURNIU!!!

BARANI ŁBIE _ ALE POKRZYWDZONY HEHEHEHE..
dzieciaku, w pompę możesz mnie cmoknąć !


jak masz odpowiedni cug ... i zęby myjesz HEHEHEHE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Pawełku dawaj dalej >>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Zdziwisz się kiedys chłoptasiu. Napiszesz coś nie tak do nie odpowiedniej osoby i zobaczysz chłopie. Są w te klocki modrzejsi ludzie od ciebie. Uwierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

NO I DYSKUSJA NA TEMAT : : Proszę o pomoc PRZERODZIŁA SIĘ W PRZECHWAŁKI
niby hackerów z 4lomza

-- doktorek (-.lomza.vectranet.pl)
-- gostek przed sobotą (---.adsl.inetia.pl)
-- i jakiś dodatek do du..y (.lomza.vectranet.pl)
........................

HAHAHAHAHA..............

.............................

chłopcy , rączki z pod kołderek i do kompa, KUPĄ rażniej ,
może dacie radę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Głupi jesteś jak but. Poważnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ty annalny..x ---.(lomza.vectranet.pl)

już cię lubię,

chociaż wolałbym oral w twoim wykonaniu

.........................

dasz radę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

to co teraz odpuszczasz , a taki byłeś kozaczek internetowy !

......... możesz mnie tylko w pompę cmoknąć >>>>

PRZECHWAŁKI dziecka neostrady!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Cmoknij sie sam i sobie pociągnij od razu. Pewnie sie onani...jesz czytając swoje debilistyczne posty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Poczekaj to kwestia czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

a ty pseudo niby hakerze internetowy NIE OŚMIESZAJ SIĘ ,

bo jesteś CIENKI BOLEK !

i rzadki jak więzienna zupa
///////////////////////////////////////////////////////



DUPKU UDOWODNIJ , ŻE COŚ UMIESZ !

ZNAJDŻ MNIE !


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

ponawiam:


agunia111 , sorry

jak chcesz się uwiarygodnić , a już TU na forum zaczęłaś , to podaj swoje dane,

przedstaw sytuacje rodzinną i Co już ty osobiście sama zrobiłaś w kierunku poprawy sytuacji ???

ile masz latek, jakie wykształcenie i jaką historię zawodową ? co ty już w życiu robiłaś, a i GDZIE byłaś ze swoimi problemami?

dzidzia a może ty tylko chcesz :
Proszę o małe paczki z jedzeniem, ciuchy, drobne pieniążki..

///////////////////////////////////

DLACZEGO TA CISZA, CZYŻBY NASTĘPNY WAŁ ???


....................

dzidzia się nie odzywa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

CZYŻBY NASTĘPNY WAŁ ???
taki pomozmi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Witam. odezwę się na e-mail, tylko nie dzisiaj i coś tam pomyślę w jaki sposób mogę pomóc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

tak jak powiedziłam opdowiadam tylko na maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

o pomoc kazdy ma prawo prosic jesli nie czuje sie na silach poradzic sobie samemu .Jak widac na forum wiekszosc tekstow jest nie na temat. postaram ci sie pomoc odezwij sie na emaila beata18051@wp.pl.

Beata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc


Autor: stokrotka22
Data: 19-01-14 22:56

CYT:

Egzorcysta ciebie to matka musiała do kibla wrzucić po urodzeniu i wypłynąłeś cudem na niezatapialnym klocu skoro teraz tak jadem plujesz i każdy jest dla ciebie jak potencjalny oszust, kłamca, cwaniak itd. Wiesz co, do dzisiejszego dnia myslałam, że jesteś zwykłym, przeciętnym "forumowiczem" ale jednak kawał gnidy z ciebie. Nawet jeśli ktoś próbuje tu kogoś oszukać to jasnowidzem nie jesteś i nie wiesz jaka jest prawda a takim zachowaniem pokazujesz co z ciebie za "człowiek". Życzę ci z całego serca, żebyś kiedyś był w sytuacji, że będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc choćby po to, żeby nie zdechnąć z głodu. Ba....życzę ci żebyś konał w świadomości, że przez swoje błędy z przeszłości nie będziesz miał szans żeby udowodnić że ty nie jesteś takim oszustem i naprawdę potrzebujesz pomocy. Życie jest nieprzewidywalne. Jak to się mówi-raz na wozie raz pod wozem. Rzadko ktoś doprowadza mnie do używania takich słów ale nienawidzę jak ktoś żeruje na czyimś nieszczęściu.

Przykro mi egzo.... napradę mi przykro, że tak bardzo się co do ciebie pomyliłam

agunia111 z całego serca życzę Ci szczęścia i nie poddawaj się- jeśli gorzej już być nie może to znaczy, że może być tylko lepiej.
------------------------------------------------------------------------------------------------


Z CZYSTYM SUMIENIEM PODPISUJĘ SIĘ POD TYM TEKSTEM Z APROBATĄ W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU:
ALBOWIEM NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY..... :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Ale tu sie dzieje sieka jak zawsze maruda w akcji . maruda w koncu moze wez sie ogarnij i na pocieche przetrzyj gebe szklem , pozniej popraw papierem sciernym wtedy zmadrzejesz . Co do pracy powiem ci ze jest ciezko znalesc cos, ale np. ja znalazlem prace szybciej niz myslalem sam bez czyjejsc pomocy. wez wydrukuj cv nie wiem w ilosci 50 sztuk - koszt 5 zl chodz po sklepach odiezowych barach restauracjach moze cos sie uda. nie wiem jak ja sie ogarne finansowo to moze jakos ci pomoge ale nie obiecuje, moge zapytac sie w firmie czy da rade robic zakupy (w hurtowni jest taniej) to dam ci znac . nie wiem gdzie mieszkasz ale mozesz sie zglosic do parafi Sw. Brunona we wtorki i czwartki wydaja tam chleb w wystarczajacej ilosci, co jakis czas dostaja rozne produkty od caritasu.. od tego mozna zaczac. Skieruj sie do MOPSU jesli tam nie udziela ci pomocy idz do Urzedu Miasta do Pani Prezydent przedstaw swoja sytuacje i moze cos wskora. Caritas tez jest dobra opcja, w trudnych chwilach i tam szukalem swojej pomocy, wydaja na pieknej codziennie cieply posilek na miejscu plus na wynos takze mozesz na poczatek i z tych pomocy skorzystac. Najwazniejsze zebys skierowala sie do mopsu tam dadza ci zaswiadczenia ktore beda potrzebne do dalszych dzialan w kierunku korzystania z Caritasu czy tez Pomocy w Parafi Sw Brunona. Trzymaj sie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Od tego zielska już ci do reszty mózg zlasowało patrzę :):)

A tak na marginesie to z Bronowa do Bożejewa jest 4 km. :):)

Można dojść i do pracy PKS-em dojechać :):)

A z Bożejewa to co kilka minut jedzie PKS do łomży :)

Ale oczywiście tobie transport potrzebny z miejsca do miejsca :):)

A do szkoły się zapisał ?

Czy wykształcenie gimnazjalne wystarczy ? :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Chyba od braku zielska bo nie jaram juz spory czas. Napisalem tylko swoja opinie o tym i myslisz ze taka pomoc to nie jest pomoc ? Jak nie masz nic to i to po czasie zaspokoi na chwile potrzeby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

3 tygodnie to żaden czas :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Ty dalej mi sugerujesz ze z pieniedzy otrzymanych na pomoc kupilem sobie ziolo, ale ty jestes glupi. 2 Miesiace kochany ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Ja wiem tylko tyle że rozumu to ty raczej się nie nauczyłeś przez ten czas:)

Dalej kręcisz i ściemniasz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

Podobnie jak Agnieszka.Umawia się i nie przychodzi.Jak masz tak robić,to nie zawracaj nikomu du.py.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

kiedy ja się umawiałam, proszę się odezwać do mnie na e-mail.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proszę o pomoc

EGZORCYSTO PROSZĘ CIĘ O JEDNO JEŚLI ZOSTAŁY W TOBIE RESZTKI CZŁOWIECZEŃSTWA ZAKOŃCZ SWOJE DYSKUSJE !!!! NIE OBRAŻAJ NIKOGO , NIE OBRZUCAJ BŁOTEM !!!! BRAK MI SŁÓW ŻEBY SKOMENTOWAĆ TWOJE WYPOWIEDZI .... NAROBISZ SOBIE TYLKO WROGÓW ZNAJDŹ INNY SPOSÓB NA ODREAGOWANIE ! NIE ZDAJESZ SOBIE SPRAWY Z TEGO ILE ZŁEGO NIOSĄ TWOJE MARNE WYPOWIEDZI MŁODYM LUDZIOM , KTÓRZY TO CZYTAJĄ ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org