poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szpital- położnictwo

Witam,
mam pytanie czy przy rządach nowego dyrektora zmieniło się coś na oddziale? Czy pan ordynator nadal sieje postrach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

o kużwa , to typowa PROWOKACJA !!!
pytanie chyba dla DEBILI ?

no bo kto może na nie odpowiedzieć,

Czy pan ordynator nadal sieje postrach? wszak to szpital- położnictwo

hahahaha..hehehe..

tak ja ci odpowiem , rodzę tam co dwa tygodnie i już 97 raz w ostatnich dwóch latach Pan ordynator nie przestał latać w nocy po oddziale i wysysać jak wampir krew pierworódkom a starym cysternom - dodaje LSD do mleka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Czy Ty masz problem ze sobą? jeżeli nie masz nic do powiedzenia na ten temat to po co sie udzielasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

pomyśl zanim coś głupiego napiszesz !

szpital- położnictwo
Autor: lilii (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-01-14 20:53

Witam,
mam pytanie czy przy rządach nowego dyrektora zmieniło się coś na oddziale? Czy pan ordynator nadal sieje postrach?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

...ja słyszałem, że postrachem wielkim tam jest kapelan...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

przeglądając forum, jest wiele tematów o porodzie w łomży, wiekszość niekorzystnych, dlatego moje pytanie czy coś sie zmieniło, czy musi dojść do podobnej tragedii jak we Włocławku,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Czepiacie się wszystkiego , może najlepiej nie zachodźcie w ciąże i nie będzie problemu. A od Pana ordynatora za chwilę zaczniecie oczekiwać że będzie kołysał Was do snu. Trochę samodyscypliny Drogie Panie i poczujecie się jak lepiej.

P.s. Wyrazy szacunku właśnie dla Pana ordynatora i całego personelu oddziału ginekologii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

nikt7 - nie liż tyłka ordynatorowi :)
każdej kobiecie która trafi na ten oddział należy się zapewnienie opieki na najwyższym poziomie.Osoba która założyłą ten temat ma konkretne pytanie. Ja odpowiedzi nie znam bo omijam ten oddział szerokim łukiem. Wydaje mi się że chodzi tutaj też o mentalność osób pracujących w szpitalu a taka zmiana to chyba trwa latami :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Nikt nie chce tam kołysania do snu tylko fachowej i profesjonalnej opieki bo z tego co się słyszy i czyta na tym forum to co się tam dzieje woła o pomstę do nieba.
Mam takie pytanie do nikt7 czemu co lepsi lekarze ginekolodzy odchodzą z tego oddziału? To daje dużo do myślenia.

Ps.Wyrazy współczucia dla kobiet tam rodzących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

A którzy to najmądrzejsi odeszli i dokąd?Często jestem w Warszawie,ale nie spotkałam.Może do NY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Rodziłam w tym szpitalu 3 razy
Nie widziałam i nie słyszałam by ktoś tam budził strach
Szpital jak szpital,może wytrzymasz te 3 doby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Sie kurka na bezrobociu siedzi a w szpitalu chciało by się mieć jak w Gołębiewskim :):):)

http://www.klinika-ginekologiczna.pl/


Wykup sobie miejscówkę i rządaj czego tylko zapragniesz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

...aleś swemu chłopu narobiła kłopotów....!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

Janusz kos a możesz powiedzieć których lepszych lekarzy masz na myśli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szpital- położnictwo

KALAREPA, nikomu nie liżę tyłka, ja leżałam na tym oddziale bardzo długo i długo mogłabym opowiadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org