poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chodniki

Czy ma ktoś sposób, na prywaciarza który odśnieża chodniki,przy bud zgm,totalny syf z malarją,a kierownictwo udaje że nie ma problemu bo zaskoczyła go zima,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Latem i zimą jest bałagan przy śmietnikach, tak jest przy dworna w centrum .
Ostatnio w grudniu w tym bloku było remontowane mieszkanie przez ZGM - podwykonawca centralnie wystawili sedes na podwórko nikt się tym nie przejmował.Wstyd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Dajcie spokój odwieczny problem chodniki zimą.Wstyd ,wstyd i jeszcze raz wstyd np. chodniki oprzy blokach należących do ZGM przy Śniadeckiego odśnieża staruszek który ledwo co powłóczy nogami ale gdy zadzwoniłem do ZGM i poprosiłem o interwencję jakaś paniusia odpowiedziała mi że przecież jest firma odśnieżająca czyt. 65 letni zapewne schorowany chłopina a śnieg po kolana jak zwykle zaskoczyła was zima.

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Masz rację Kris,a może jak by zatrudnił takich staruszków, to chodniki były by czyste ,bo widać ,że ten staruszek jako jedyny odsnieża,a reszta jest zatrudniona na targowicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

skowronki ale ta sytuacja przestaje być już zabawna ale ZGM oczywiście problemu nie widzi jakoś inne wspólnoty mieszkaniowe sobie z tym radzą

kris

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Cos mi tu pachnie pisaniem jednej osoby pod roznymi nickami, i jeden i drugi pisze z neta z vectry. Jacy wy doskonale poinformowani o tym co kto i gdzie robi. Cale miasto, wszystkie chodniki nieodsniezone a wy tylko jednej spoldzielni sie czepiacie. Ja mieszkam w bloku LSM i tez chodniki biale. Poza tym sporo chodnikow jest miejskich i to do miasta nalezy obowiazek odsniezania. Myslicie, ze kilka osob da rade ogarnac cale miasto? Najlepiej jakby te osoby tylko staly na posesjach i zmiataly kazdy platek sniegu? Przejsc, przejechac da sie normalnie takze nie wyolbrzymiajcie i po prostu dajmy ludziom normalnie pracowac, ciekawe czy wy byscie ogarneli tyle odsniezania co oni maja do zrobienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

wstań o 4 rano i za łopatę , a za dwie godzinki będzie to samo ,
odśnieżają - tylko trochę wyrozumienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

No dokladnie, wracalem z trasy okolo 5 rano i widzialem jak odsniezaja na rzadowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Masz rację tsunami,też jechałem rano po czwartej ale ci co o tej porze odśnieżają to mają na plecach ZDM ZZM(zakł .dróg miej.)(zakł. zieleni miejskiej),a ogarnąć to się da tylko trzeba zatrudnić odpowiednią ilość ludzi,i odpowiednio im zapłacić bo prywaciaż pięcioma pracownikami nie ogarnie wszystkich posesji zgm ,z tego co wiem to i targowicy,oraz zakładu na poznańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Skowronki chyba Ci się nudzi , że obserwujesz kto co robi haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

To też,ale rozwożę pieczywo,i nie chcę ale muszę rano być w pracy w przeciwieństwie do nierobów od chodników.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

ale ty masz jakiś harmonogram i NAGLE ci bułek nie napada hehehehe...

piec zawsze chodzi pełną parą i i w twoich obowiązkach jest być zawsze na czas wypieku , bo się buły spalą ,

nieroby od chodników muszą być czujni 24h/dobę hehehehehe...

a i ty masz STAŁĄ robotę a Łoni jak popadnie
hehehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Z tą stałością ton sam wiesz jak jest u prywaciarza,nie chodzi mi o wszystkich odśnieżających chodniki,ale o konkretnych nierobów U PRYWACIARZA CO SPRZĄTA POSESJE ZGM. PRZEPRASZAM JEŚLI OBRAZIŁEM INNYCH CZUJNYCH 24h/DOBĘ.NIECH ICH CHODNIKI BIAŁY PUCH OMIJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

jak masz kogoś uderzyć , to sam najpierw weż czerstwy bochenek i rzuć pierwszy w niezadowolonego klienta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Ja pier#$%ole ale jaśniepaństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Proszę Państwa, mała prośba - odrobinę wyrozumiałości dla tych co odśnieżają. Ciekaw jestem czy chcielibyście się z nimi zamienić i mieć tyle terenu do roboty co oni? A sposób na prywaciarza od sprzątania? Bardzo prosty - założyć własną firmę, wygrać przetarg i samemu to robić, ciekawe jak mieszkańcy budynków by odbierali waszą robotę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Popieram przedmówce..wyrozumiałości..Ci ludzie naprawdę ciężko pracują ,czasem od rano i nieliczni a raczej tylko zdesperowani zamieniliby się z nimi praca nawet nie za jałmużnę praca dosłownie za chleb .WYZYSK ,więc dalej głosujcie na rudego i jego bandę ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Zgadzam się z redaktorem to jest sposób założyć firmę,ale wygrać przetarg w zgm to graniczy z cudem albo dobrymi układami,wygrywają ciągle te same firmy,a początkujący na rynku może jedynie za ciecia robić i to za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Czy Szanowny przedmówca zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba mieć dowody na to, że przetargi są ustawione w innym przypadku to są oszczerstwa i jest na to paragraf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Redaktorze nie wyrywaj słów z kontekstu,przeczytaj dokładnie ,a potem wyciągaj paragrafy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

Nie chce się wtrącać ale cyt. "ale wygrać przetarg w zgm to graniczy z cudem albo dobrymi układami" to czy to nie jest sugerowanie, że przetargi są ustawiane pod osoby z układu?

Jabadabaduu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

jak za taka płace to i tak jest czysto przed blokami a co do zgm i zzm to wina kierownictwa nie ma motywacji pracownik jest wyzyskiwany w weekendy za friko wychodzą odśnieżać i posypywać żebyśmy my nóżki nie złamali CI LUDZIE naprawdę dużo z siebie dają wyjdź na miasto czy osiedle południe i zobaczysz jak się meczą mężczyźni a co powiedzieć o TYCH kobietach Ostatnio stałem na przystanku na Piłsudskiego i widziałem jak tam 2 Panie odrzucały takie duże bryły śniegu a chodnik długi ten co w osiedle blokowe idzie naprawdę podziwiam skąd one maja siłę a i na miescie praktycznie same Panie to robią poco pisać te bzdury ze jest brud czy nie odśnieżone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodniki

trzeba rozebrac chodniki latem i problem zima zniknie

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org