środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kredyt na dom

Przeglądam sobie kalkulator kredytów na dom - zastanawiam się który z nich jest najkorzystniejszy? Czy korzystaliście kiedyś z tego typu form pożyczania pieniędzy? Macie jakieś doświadczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

podbijam jestem ciekawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

Najszybciej to prowident.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

kalkulatory kredytowe to tylko zarys, wstępny szacunek kosztów itd. Konkretną ofertę poznasz bezpośrednio w bankach lub u doradców kredytowych

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

Kalkulator swoje a bank swoje. Orientowalem sie w ofertach, wczesniej korzystajac z kalkulatora dostepnego w internecie. Na miejscu jednak okazuje sie, ze dochodza inne koszta ktorych kalkulator nie uwzglednia, albo odwrotnie i bank, aby zyskac klienta daje lepsza oferte. Takze lepiej pochodzic i poszukac i co najwazniejsza decydowac sie na kredyty w sprawdzonych bankach, ktore maja juz jakis staz na rynku i marke.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

Prędzej banki Ciebie sprawdzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

Pomogę w uzyskaniu kredytu.pożyczki.leasingu
Witam serdecznie.
Macie problemy w uzyskaniu środków finansowych na określony cel,zadzwoń a postaram się pomóc.
Doświadczony Doradca finansowy w renomowanej firmie
tel 660561196

BB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

becia a czy to bez BIK czy z BIK jest? ja zastanawiam się nad zastawieniem złota bo czytałam tutaj http://www.moneynow.pl/ że jest też taka możliwość żeby dostać pieniadze. co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt na dom

ja kredyt na dom, brałem w Bank Barcin - SKOK i jestem zadowolony :)

Sprzedaje odzież używaną jako hurtownia odzieży używanej: http://werona.biz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org