piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry dietetyk

W Łomży ?

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

najlepszy zdecydowanie Natur House na mazowieckiej, na prawdę wiele osób poleca to miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Pod jakim kątem tan dietetyk? Jakich porad ma udzielić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

tusk to najlepszy dietetyk ludzie są juz jak prześniciele

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

W Anamedzie raz w miesiącu przyjmuje dietetyk. Efekty naprawde są widoczne. Układa dietę i udziela rzeczywiscie konkretnych porad. Twoja w tym głowa aby je stosować. Efekty po 1 miesiącu były naprawdę widoczne spadek wagi ok. 4 kilo, ale przy tym obnizony został poziom tłuszczu w stosunku do pierwszego pomiaru - a tak właściwie to własnie o zmniejszenie tłuszczu chodzi w tym całym odchudzaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

dietetyk?
zależy czy chcesz zrzucić parę kilo, czy masz chorobę dietozależną bądź uwarunkowaną żywieniowo
z pierwszym poradzi sobie nawet oczytany samouk- ale praktyk
w drugim przypadku lepiej żeby to był medyk np. po UM w Białymstoku

ciągle mylone w Polsce:
dietetyk- żywienie człowieka zdrowego i w chorobie
specjalista żywienia człowieka - gastronomia i podstawy żywienia człowieka zdrowego (gł. zbiorowe żywienie)
technolog żywności - przemysł wytwórczy żywności

gdy każdy z tych w/w zajmie się swoją działką będzie git, pamiętaj, że za złą dietę odpowiedzialności prawnej nie poniesie samozwańczy dietetyk, a negatywne konsekwencje zdrowotne mogą być odczuwalne dla pacjenta

powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Dziękuje za przydatne odpowiedzi . konkretnie chodzi mi o przepisanie konkretnej diety dla mojego organizmu i o parę wskazowek dotyczących ćwiczeń

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Masz tutaj namiary na człowieka z którym ja współpracowałem przy swojej diecie i ćwiczeniach- gwarantuje Ci że będziesz zadowolona i zaoszczędzisz.
tel. 792 956 988
e-mail: lookpimp@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Centrum Katolickie wejście od strony kościoła Anna Nadolna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

No dobra, ale czy ludzie są idiotami czy jak, bo dieta to nie tylko odchudzanie.A zaraz wszyscy wyskakuja , ile to zrzucili i u kogo. A kolega może chce diety na przytycie. Po drugie siemanoo to facet a nie baba, więc Yanek też trochę sie zagalopował i tym samym zakłada że chodzi o odchudzanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

@ELop : dokładnie tak. zgdadzam się z Tobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Można się umówić na darmową konsultację do dietetyka w centrum Naturhouse Piastowska. Warto. Już jestem tutaj na indywidualnej diecie i efekty są widoczne z tygodnia na tydzień. Zdrowa dieta, plus fajna suplementacja pod okiem eksperta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Byłam kiedyś w Naturhouse na takiej konsultacji. Zważyli mnie, sprawdzili ile mam w organizmie wody, tkanki mięśniowej i tłuszczowej itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Anaroin a po co Ci te suplememnty. Jak dieta jest dobrze zbilansowana nie powinno się karmić ludzi chemią Poczytaj ile w nich jest konserwantów. Wizyty są bezpłatne ale kosztują suplementy. Wychodzi jeszcze drożej niż płacić za wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Dokładnie, zgadzam się z motyl62. Osoby pracujące w naturhousie niekiedy nie mają wykształcenia związanego z dietetyką. Wystarczy ukończony kierunek tj biologia chemia czy technolog żywności.

I prawdą jest że diety które oferują polegają głownie na sprzeadazy suplementów, za wizyte i jadłospis nie placisz ale za suple tak. I tak jak wspomniał/a motyl62 dieta dobrze zbilansowana i ułozona przez fachowca nie wymaga koniecznosci stosowania jakiegos dodatkowego swinstwa.

Ludzie poczytajcie troche nt specjalisty do ktorego się wybieracie. Naturhouse zajmuje się sprzedaża suplementów a nie układaniem zbilansowanej diety !

Wejdzcie na ich strone jest nawet informacja że zarobki mają uzaleznione od ilosci sprzedanych suplementów, porażka.

A w Łomży serio dobrego dietetyka póki co nie ma..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry dietetyk

Wybór odpowiedniego dietetyka jest kluczowy dla osiągnięcia celów zdrowotnych, takich jak utrata wagi, poprawa kondycji fizycznej czy leczenie schorzeń żywieniowych. Dietetyk może pomóc Ci opracować spersonalizowany plan żywieniowy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jednakże, ze względu na dużą liczbę specjalistów od żywienia, wybór odpowiedniego dietetyka może być wyzwaniem. Poniżej znajdziesz kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć dobrego dietetyka, który będzie wspierał Cię w osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych.

Po pierwsze, zacznij od określenia swoich celów i potrzeb zdrowotnych. Czy chcesz schudnąć, poprawić swoją kondycję fizyczną, zredukować poziom cholesterolu czy może potrzebujesz specjalistycznej pomocy w leczeniu schorzeń żywieniowych, takich jak cukrzyca czy nietolerancje pokarmowe? Określenie swoich celów pomoże Ci znaleźć dietetyka specjalizującego się w danej dziedzinie.

Następnie, przeprowadź badanie rynku i zbierz informacje na temat dostępnych dietetyków w Twojej okolicy. Możesz skorzystać z Internetu, aby znaleźć recenzje, opinie klientów oraz informacje na temat specjalizacji i doświadczenia poszczególnych dietetyków. Warto również zapytać znajomych, rodziny czy lekarza o polecenia dietetyka, któremu ufają i którego polecają.

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie kwalifikacji i doświadczenia dietetyka. Upewnij się, że wybrany specjalista ma odpowiednie wykształcenie w dziedzinie dietetyki lub żywienia człowieka. Poszukaj informacji na temat jego certyfikatów, licencji oraz uczestnictwa w odpowiednich szkoleniach i konferencjach branżowych. Im więcej doświadczenia i kwalifikacji posiada dietetyk, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie w stanie odpowiednio wesprzeć Cię w osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych.

Ważnym czynnikiem jest również komunikacja i zaufanie między Tobą a Twoim dietetykiem. Sprawdź, czy czujesz się komfortowo rozmawiając z danym specjalistą na temat swoich problemów zdrowotnych i nawyków żywieniowych. Dobry dietetyk powinien być empatyczny, życzliwy i gotowy wysłuchać Twoich obaw oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Oprócz tego, zwróć uwagę na podejście dietetyka do żywienia. Szukaj specjalisty, który promuje zrównoważony, spersonalizowany i realistyczny plan żywieniowy, zamiast jednego uniwersalnego podejścia dla wszystkich pacjentów. Unikaj dietetyków, którzy propagują ekstremalne diety, szybkie rozwiązania czy produkty cud.

Nie zapomnij również o dostępności i kosztach wizyt u dietetyka. Upewnij się, że wybrany specjalista jest dostępny w dogodnych dla Ciebie godzinach i że koszty konsultacji mieszczą się w Twoim budżecie. Pamiętaj, że osiągnięcie i utrzymanie zdrowego stylu życia wymaga regularnych wizyt u dietetyka, dlatego ważne jest, aby były one dla Ciebie dostępne i przystępne finansowo.

Podsumowując, wybór dobrego dietetyka https://www.banita.com.pl/dieta-pudelkowa/ wymaga staranności, badania rynku, sprawdzenia kwalifikacji i doświadczenia, komunikacji oraz zaufania. Znalezienie odpowiedniego specjalisty, który będzie Cię wspierał i motywował w osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych, może przyczynić się do poprawy Twojego stanu zdrowia i jakości życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org