środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomozmi

Zmienił email, oraz imie na Piotr.
Zobaczcie jego dane na stronie http://gamesign.pl/topic/1138-podanie-o-admina/

Chlopak grywa w counter strike od 2003 roku i ma nick syn alkaidy. Pomagaliście synowi alkaidy !!! Czas i pieniądze ma , na granie w zabijanki ! A licznik prądu bije !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

Egzorcysta i Elop zanim się chłopcy rozwiniecie w swoich dewagacjach to poszukajcie ludzi,którzy znają prawdziwą przyczynę problemów Patryka.Prawda o Nim jest bardziej złożona i nie chodzi tylko o wyciągnięcie kasy od ludzi.Matka Patryka jest chora ,o tym pisała oburzonamama,do tego uzależniona i nie jest w stanie zająć się domem i wychowaniem.Chłopak nie ma wsparcia i dobrych wzorców wyniesionych z domu.Żeby naprawdę pomóc Patrykowi nie wystarczą pieniądze ,ani reklamówki z jedzeniem.Tam potrzeba pomocy psychologicznej i dużo cierpliwości .Jest takie powiedzenie ,,Nie oceniaj książki po okładce'' Wy to zrobiliście. Próbujecie ośmieszać ludzi,którzy starali się pomóc,jesteście gorsi niż ten chłopak bo rozumiem,że wy macie tak zwane normalne domy....tatuś ,mamusia i zero problemów......Nie bronię Patryka ale staram się znależć przyczynę Jego postępowania......Znalezienie informacji o Patryku zajęło mi wczoraj dwadzieścia minut , wykonałam dwa telefony i zupełnie inaczej patrzę na sprawę.Nie usprawiedliwiam i nie oceniam.....żona piątka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

Tak, a ty co żono piątka, robiłaś mając 23lata, bo nie uwierzę że mieszkałaś z mamą , i nie miałaś pracy.W tym wieku jest się już na swoim. Czy aby napewno chcesz komuś płacić i współczuć tylko dlatego że ta druga osoba nie ma ambicji? Piszę nawet ogółem , nie o patryku. Co do uzaleznienia, to są specjalne zakłady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

robisz wielkie halo bo chlopak grac lubi? litosci.. to ze zamozny nie jest nie zmusza go od razu do odstawienia wszystkich rozrywek, juz nie przesadzajmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

dziecinko pomyśl zanim coś napiszesz : Doświadczenie: gram w cs'a z przerwami od 2003. Byłem adminem na serwerze d2/inferno sieci cspgame.pl / w razie problemów mogę podać kontakt do osób które potwierdzą to co napisałem wyżej
Dlaczego Ty ? : A dlaczego nie ?
Ile dziennie poświęcisz czasu na serwer? : Ile się tylko da


... 22 latka a do roboty dwie lewe ręce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

ELop-a i reszte podobnych .. jeszcze zycie najwyraźniej konkretnie nie doswiadczylo....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

następny frajer co lubi się dać skubać ?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

Egzorcysta i Elop zanim się chłopcy rozwiniecie w swoich dewagacjach to poszukajcie ludzi,którzy znają prawdziwą przyczynę problemów Patryka.Prawda o Nim jest bardziej złożona i nie chodzi tylko o wyciągnięcie kasy od ludzi.Matka Patryka jest chora ,o tym pisała oburzonamama,do tego uzależniona i nie jest w stanie zająć się domem i wychowaniem.Chłopak nie ma wsparcia i dobrych wzorców wyniesionych z domu.Żeby naprawdę pomóc Patrykowi nie wystarczą pieniądze ,ani reklamówki z jedzeniem.Tam potrzeba pomocy psychologicznej i dużo cierpliwości .Jest takie powiedzenie ,,Nie oceniaj książki po okładce'' Wy to zrobiliście. Próbujecie ośmieszać ludzi,którzy starali się pomóc,jesteście gorsi niż ten chłopak bo rozumiem,że wy macie tak zwane normalne domy....tatuś ,mamusia i zero problemów......Nie bronię Patryka ale staram się znależć przyczynę Jego postępowania......Znalezienie informacji o Patryku zajęło mi wczoraj dwadzieścia minut , wykonałam dwa telefony i zupełnie inaczej patrzę na sprawę.Nie usprawiedliwiam i nie oceniam.....żona piątka

Dziekuje ze chociaz jedna osoba stara sie mnie zrozumiec. To ze gralem w counter strike nie oznacza jakiegos statusu demoralizacj czy tez lenistwa to ze lubilem w to grac nie oznacza ze k... jestem nierobem. to jest dla mnie chore co tu wypisujecie na moj temat i skad wogle taka informacje znalezliscie ze gram w cs. dobry jestes elop . Co do mojej sytuacji to nie wiem pisalem ze chce mam checi sie zmienic ale czasami w zyciu jest tak ciezko bez wsparcia bliskich ze poddajemy sie ... Mialem zalatwiona prace , gdy przyszedlem dowiedzialem sie ze nie zatrudnia mnie bo jest okres zimowy.. Wroce do tematu, szukam pracy zarejestrowalem sie w up jako poszukujacy pracy a nie jako bezrobotny bo status zameldowania wiaze sie z tym ze musze miec tymczasowy meldunek , a go nie mam . takze jestem bez ubezpieczenia bez praw o kuroniowke. na wlasna reke chodze po zakladach pracy i szukam jak tylko moge, nie oceniajcie po okladce bo takich sytuacji jak moja jest wiele a tylko ja mialem odwage napisac o tym niestety niektorzy odebrali to jakos inaczej. chodz zajdz do mnie zawistny czlowieku zobacz co sie dzieje a nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomozmi

Zono pana Piatka jest jakis kontakt z toba ? chcialbym z toba pogadac prywatnie.. Przepraszam oburzona mame i reszte ze was zawiodlem swoimi slowami, ale slowa w nerwach wypowiedziane przeze mnie powinniscie nie traktowac serio. W Nerwach pieprze a nie pier.... heh Przepraszam jeszcze raz i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org