środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kopie zapasowe xbox

witam, szukam kogoś na terenie Łomży kto sprzedaje kopie zapasowe gier do xboxa 360 pod lt 3.0, jakieś namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

kopie zapasowe haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

To teraz tak to się nazywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

kopii zapasowych sie nie sprzedaje sa tylko na wlasny uzytek o ile kupiles oryginalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

nie potrzebuję tutaj adwokatów, straży miejskiej oraz tym podobnych. Wiem, jak to wygląda ze strony prawnej, nigdzie nie napisałem że nie mam oryginalnych gier

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

to jak masz to mozesz sobie ich kopie zrobic i tyle ... wiec o co pytasz masz swoje to je miej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

Nie rób z siebie jeszcze większego idioty, niż nim jesteś. Temat nie jest skierowany do Ciebie więc scrolluj dalej i nie spamuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

albo jestes idiota albo szukasz wiekszych idiotow niz sam jestes

to jak jak by temat ukradli mi komorke podajcie adres gdzie moge jo odkupic
albo poszukuje uzywanego portfela czy nie wiecie kto moze takie posiadac
badz ukradli mi samochod gdzie sa jakies dziuple gdzie moge zobaczyc jakie auta posiadaja ... no chlopie nie wiesz nie masz znajomych sie nie dowiesz ... spedzaj cale zycie przed kompem i miej tylko wirtualnych znajomych to cos ogarniesz oprucz siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kopie zapasowe xbox

Zamknij ryj, otwórz słownik, i ogarnij trochę podstawy gramatyki i interpunkcję, dopiero komentuj. Co Cię obchodzi co ja robię, co kupuję, czego szukam?
Skoro mowa o wirtualnych znajomych- ja nie staram się wpieprzać komuś w temat, robić niepotrzebny spam i na darmo nabijać posty udając za mądrego i wszechwiedzącego, a tak na prawdę używając formy gramatycznej "jo"
wyjdź z chlewa, przyjedź do miasta i zauważ że tu jest życie inne niż na wsi, nikt nikomu nie zagląda do gara, nie wchodzi w dupę i można normalnie żyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org