środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

To watek ,którego dotyczy temat:

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=637506&t=637506



APEL DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH,ABY POMÓC PATRYKOWI,BO TAK MA NA IMIĘ AUTOR TEGO WĄTKU !!!
Chyle przed nim głowę i przepraszam za swoje wypowiedzi:(

PROSZĘ PAŃSTWA ON NAPRAWDĘ POTRZEBUJE OGROMNEJ POMOCY !!!
NIE PYTAJCIE SKĄD WIEM,WCZORAJ GO POZNAŁAM,PRÓBOWAŁAM SPRAWDZIĆ NA ILE MÓWI PRAWDĘ,POSUNĘŁAM SIĘ NAWET DO TEGO,ABY SPRÓBOWAŁ ,,POWIEDZIEĆ,,NIE PRAWDĘ I WIECIE CO USŁYSZAŁAM?--,,DLACZEGO MAM SKŁAMAĆ, NIE CHCĘ TEGO ROBIĆ,,?-a chodziło o CV.
To co teraz przeżywa jest tak niewyobrażalne,że nikt z nas nie chciałby ułamka tego znosić.


Każda najdrobniejsza pomoc będzie dla Niego ogromnym wsparciem.Przy rozmowie z Nim sądziłam,że całkowitą winę ponosi matka,bo dlaczego nie ma do dzisiaj mieszkania.To moje myślenie było błędne,bo to w jakim stanie jest ta kobieta ,to dziwię się,że jeszcze żyje,jakoś funkcjonuje,ale....najgorsze jest to,że ten chłopak wziął na siebie całą odpowiedzialność na siebie,a dlaczego?--bo jest jedynym dzieckiem tej kobiety i widzi jak każdego dnia zmaga się z chorobą,przy której są dni dobre,lepsze i te tragiczne(co miało miejsce miesiąc temu).
JEŚLI KTOKOLWIEK MIAŁBY CHĘĆ POMÓC,PROSZĘ DO MNIE PISAĆ,DZWONIĆ.

WIELU Z NAS OTRZYMUJE W PRACY TALONY,SĄ TO DUŻE KWOTY,PODZIELCIE SIĘ Z NIM !!!SĄ DZIELONE NA 20 ZŁ,50 ZŁ.
JA REZYGNUJĘ Z PREZENTU OD MOICH CHŁOPAKÓW,A PIENIĄDZE PRZEKAŻĘ JEMU.

CO MOGĘ JESZCZE DODAĆ??--TO BARDZO CIEPŁY,WRAŻLIWY I AMBITNY CHŁOPAK.OBY TYLKO NIE ZAŁAMAŁ SIĘ TĄ SYTUACJĄ.
PODAJĘ MÓJ NR.TEL.DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ POMÓC PATRYKOWI;

512-320-415

SĄ TUTAJ FORUMOWICZE,KTÓRZY MNIE ZNAJĄ,POZNALI I WIEDZĄ,ŻE ZROBIĘ WSZYSTKO,ABY POMÓC TEMU CHŁOPAKOWI.NIE WYOBRAŻAM SOBIE ABY MÓJ SYN KIEDYKOLWIEK ZNALAZŁ SIĘ W TAKIEJ SYTUACJI--DRAMAT !!!



DZWOŃCIE PAŃSTWO,ODPOWIEM NA KAŻDE PYTANIE,MOGĘ RÓWNIEŻ WSZYSTKO JEMU PRZEKAZAĆ CO TYLKO ZAOFERUJECIE !!

Z GÓRY WSZYSTKIM LUDZIOM O DOBRYCH SERCACH DZIĘKUJĘ W IMIENIU PATRYKA.
MAM RÓWNIEŻ JEGO ADRES,MOŻECIE PRZEKAZAĆ SAMI:):):)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Patryk, głowa do góry !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Jest odzew,otrzymałam przed chwilą tel.od Pani,która zaoferowała kwotę 200 zł ,jest kolejna Pani z restauracji,która wyda ciepłe posiłki do poniedziałku dla mamy i Patryka i...kolejny tel. z propozycją pomocy.
JESTEŚCIE PAŃSTWO NIESAMOWICI ,Z OGROMNYMI SERCAMI--DZIEKUJĘ W IMIENIU PATRYKA


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Brawo oburzonamamo :) Też mam nadzieję że odezwą się ci zamożniejsi którzy mogliby wesprzeć chłopaka. Temat powinien być nagłośniony i jest. Przegląda to forum mnóstwo ludzi , zamiast ścigać forumowiczów i wyłapywać niewygodne dla siebie tematy typu :

http://4lomza.pl/index.php?wiad=30040

mogliby ten "wyłapać" i pomóc chociażby odrobinę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

cieszę się,że znalazły się osoby które pomogą rodzinie :) niestety nie jestem w stanie pomóc finansowo, ale przejże zawartość szafy może znajdę jakieś ciepłe ubrania na zimę. Podpytam znajomych może coś będą mogli wspomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

wisienka75--bardzo dziękuję,powtórzę to,co powyżej--W IMIENIU PATRYKA ,JAK I W SWOIM,WIERZĘ W DOBROĆ LUDZI I OTRZYMUJĘ TEL.CO CHWILA:):)

JESTEŚCIE WIELCY !!! :):)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

przydałaby się informacja np odnośnie ubrań .... Jakie rozmiary są potrzebne w końcu nie wszystko jest uniwersalne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Patryk ma wzrostu 168 cm,szczupłej budowy ciała,buty roz.42.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

ale Was przekręcają :). Założę taką historię z marudą a jakiś czas, kupiem se 2 merce :). Jak nie masz jak żyć, do rodziny, księdza o pomoc albo ośrodek bezdomnych. Gonić oszustów. Jak chcecie pomóc, wspierajcie wyspecjalizowane ośrodki, nic na swoją rękę.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dziwne to trochę.... 168 wzrost i noga 42...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

a co jest dziwnego przy wzroście 168,skoro teraz dwunastolatki(dziewczynki) noszą roz.44?

dvw...oby nigdy Ciebie nie spotkało to,co tego chłopaka,nikomu tego nie życzę


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Dziekuje z calego serducha, ze w koncu ktos mi uwierzyl na slowo. Mamuska ty taka oburzona nie jestes , jak mi sie wydawalo. Az sie trzese caly po przeczytaniu tego co napisalas. Wielkie Dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Znam sprawę, rozmawiając z koleżanką oburzonamama naprawde warto dla tego chłopaka pomóc. Nigdy nie wiesz co cię w życiu spotka....właśnie ciebie!!! Także do dzieła bo oburzonamama to świetny kordynator i tej sprawy nie zostawi, tak o sobie. Buziak oburzonamama:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

mozlwe ze pisze ostatniego posta, jedze wlasnie do mnie wlasciciel mieszkania, pewnie zabierze klucze.. jezeli tak to oburzonamama ma ze mna kontakt telefoniczny. Jezeli wyjdzie ok, to napisze posta... jak nie bede staral sie w mopsie o nocleg. Dziekuje z gory za to co juz dla mnie zrobiliscie, do konca zycia tego nie zapomne.. Mam nadzieje ze kiedys i ja bede mogl komus pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

kawa..dziękuję za zaufanie i ciepłe słowa,tak--zrobię wszystko,żeby Jemu umilić te święta:)
Patryk--jestem z Tobą,będę dzwonić co chwila,postaram się podjechać do Ciebie z kolegą
Jest ogrom ludzi z pięknym wnętrzem,którzy reagują na ludzką krzywdę,odezwijcie się....


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

I co z Patrykiem i jego mamą?
Ja niestety nie mogę pomóc finansowo, bo sama mam problemy, ale może chociaż jakieś ubrania...
Bardziej dysponuję damskimi...czy mogę prosić jakie rozmiary butów i ubrań byłyby najodpowiedniejsze?


ADMINIE / REDAKTORZE !!!! BARDZO PROSZĘ O PILNE NAGŁOŚNIENIE SPRAWY!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

czekają na właściciela mieszkania:(podam wiecej szczegółów później:(


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

o jakie tam mieszkanie chodzi, ile wynosi czynsz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Chcąc pozostać w mieszkaniu--trzeba zapłacić 1480zł,tyle wynosi zadłużenie


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

a ile czynsz miesięczny?
i jaki metraż lokalizacja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

to jest mieszkanie wynajęte,jest teraz właściciel tego lokalu,trwa rozmowa,dlaczego Pan o to pyta?


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

pytam na ile i za ile, to lokum kosztuje,
bo nie każdy musi mieszkać w centrum Łomży , lub w 50 m2 z wygodami jak go na to nie stać ,

są skromne lokale zapewniające podstawowe potrzeby mieszkaniowe ( chodzi o dach nad głową ) może i bez łazienki, CO miejskiego i niekoniecznie w Łomży) -- w podstołecznych okolicach, w promieniu ok 10 km , można zawsze coś znależć taniej

ile czynsz miesięczny?
i jaki metraż lokalizacja?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Poznańska...i mały metraż,nie wiem co mogę Panu jeszcze napisać,właściciel chce choć 600 zł,wtedy pozwoli im zostać przez święta:(:(


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

miła Pani , ja zadałem KONKRETNE pytanie :

JAKI JEST CZYNSZ MIESIĘCZNY? ( + opłaty ! )

i JAKI TO TAM JEST METRAŻ ?

JAKIE MEDIA/WYGODY?

.....................................


w Łomży są rodziny wielodzietne bez niby dochodu a mieszkają też w niby trudnych warunkach, nikogo nie dyskredytuję ale chciałbym wiedzieć ,
czy to 600pln to za miesiądz, dwa czy trzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

czy wiadomo już coś w tej sprawie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Dziekuje wszystkim za to co do tej pory zrobili, szczegolnie Pani z Kolna, Kolezance ze szkoly i pewnemu Panu za oferte pracy.

Kawa na lawe, oburzonamamo wam juz podziekowalem osobiscie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

:) Patryk pamiętaj ,że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie ,powodzenia
przejże zawartość szaf myślę,że coś znajdę,napisz czy mama potrzebuje jakiś ubrań jeżeli tak napisz jaki rozmiar. :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Cieszę sie że mam tak wspaniałą koleżankę jaką jest oburzonamama!! Niewielu jest takich ludzi, którzy bezinteresownie pomagają dla drugiego człowieka, poświęcając swój cenny czas! !Dla takich ludzi jak Patryk i jego mama warto pomagać, więc forumowicze wesprzyjmy tego młodzieńca bo on na to zasługuje.Super szczery chłopak!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

brawa dla oborzonejmamy, zrobila co trzeba :)
moze dam jej odpoczac hehe

518-420-543 moj numer.
wrazie jakis pytan, ofert pomocy, czy nawet dobre slowo
odpowiem na kazdy taki odzew :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

jaka wpadka "oborzylem sie" . oburzona mamo przepraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

:):) jaka wkręta, mają telefony, a gadają przez 4lomza :). Nie popieram tej patologii, idź do MOPSu. Siedisz w wynajmowanej chacie a Cię nie stać, żałosne, jak nie mas kasy, było podiękować i iść do MOPSU, a nie robisz zadłużenIE.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Nie ma sprawy,to nie tylko moja zasługa. Przyczyniło się do tego wiele osób.Pragnę podziękować za zaangażowanie Pani Anicie,która zaoferowała 350 zł,Pani z Kolna za wpłatę 200 zł,Pani,która opłaciła ciepłe posiłki,Paniom z urzędu,które wsparły słownie,pomogły,naprowadziły na dalsze działanie,Panu,który zaproponował pracę od zaraz za bardzo godziwą płacę,Panu,,Kawa na lawe,,,że zorganizował transport,pomógł w zrobieniu zakupów i ich dostarczeniu do Patryka i wszystkim tym,którzy dzwonili,pisali,oferując dalszą pomoc.

Jesteście WIELCY ,A WASZE SERCA MAJĄ OGROM WYROZUMIAŁOŚCI,WSPÓŁCZUCIA,CIESZĘ SIĘ,ŻE BYLIŚCIE ZE MNĄ I DZIĘKUJĘ ZA WŁOŻONY TRUD W ZORGANIZOWANIU DZISIEJSZEGO DNIA.

Ps.Właścicielowi również dziękuję,że dał się przekonać,choć nie otrzymał całej zapłaty,jest Pan dobrym człowiekiem:):)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw...nie skomentuję Twojego patologicznego bełkotu,Ty chyba nie masz pojęcia co to bieda,tragedia?....oby nigdy Ciebie nie dotknęła,abyś nie musiał tutaj prosić....tego Ci życzę z całego serca--tak świątecznie(ode mnie)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Mózgo-trzep kóry przesiedział xxx lat w kapuście i nie wie co co kaman, to lepiej niech się nieudziela. Jak masz takie bzdury piasać i być z tego zadowolony jakie mądrości ty wygłaszasz, to kup sobie czekoladę (jak cie stać) to może poprawi tobie to humor.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

tutaj szczegolnie. od tego powinny byc instytuty w tym kraju, ale czasami sie nie da, to nie serial gleboka woda . trzeba cos w tym kierunku naprawde kiedys zrobic... bo to jest dla mnie chore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Kawa na ławe : w realu taki spokojny byłeś, a tu :) nie poznaje hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Kawa na ławe---to nie ma sensu wdawać się z takim typem w ,,pyskówkę,,syty głodnego nigdy nie zrozumie,a właśnie ten Pan taki jest,zadufany w sobie z pełnym brzuchem,no cóż--takich też musimy tolerować,mijać ich codziennie na ulicy i patrzeć jak są puści w środku...szkoda mi Pana,współczuję....


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Na ogół jestem spokojny:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Potwierdzam panie,,Kawa...,, i jeszcze raz dziękuję:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

jakos malo rozmowny byles, w sumie tak samo i ja. role glowna odgrywaly kobiety :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

tu co drugi biedny :). Jaka tu jest odgrywana tragedia ? Po co siedzisz na stancji, jak Cię nie stać ? Ile wysłałeś CV ? Pewnie zero, no nie :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

idź do Wiomaru, to robota dla desperatów, ale Ty już nim jesteś. Daj znać jak poszła rozmowa.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw ty masz sch...wacenie mózgowia bo włączył się tobie autominetodon idź ganiać wilki bieszczadzkie!! Swoje mądrości idź wygłaszać gdzie indziej . Zgadaj sie z Niesiołem to pójdziesz z nim mirabelki jak nie bedą smakować to na szczaw!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

a co wiomar zła robota ? Robota jest, biorą jak leci. Inna robota Dobroplast Laskowiec na produkcji, chatę zapewniają, łatwo się dostać. Co wyzywasz, że wyjdzie, że to nierób ? Wyzywasz mnie, bo nie płaczę nad losem jakiegoś typa, co nie chce mu się pracować. śmieszne

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

kawa na ławę nie dyskutuj z idiotą bo cie sprowadzi do swojego poziomu a potem i tak pokona doświadczeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

outsiderka tu się nie dyskutuje tylko dawaj kasę raz dwa, bo nie będą mieli co jeść

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Wiomar Sp z o.o. zatrudni kierowców z kat. C oraz pracowników magazynowych. CV z dopiskiem odp. stanowiska proszę przesyłać na adres: sekretariat@wiomar.pl

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw z tego co rozumiem to kawa na ławe ruszył się od komputera i sam widział czy trzeba pomóc czy nie.Ty plujesz na prawo il lewo ale dupy nie ruszyłeś.Ogarnij się chłopie bo sam jesteś problemem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

piątek przeczytaj jeszcze raz co pisałem. Nie rozumiesz.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Czego według Ciebie nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

skąd wiesz że nie dałam? nie wiem czy oni mówią prawdę ale w życiu tak dziwnie się układa że jak ktoś coś ukradnie<wyłudzi>to potem 2 razy tyle traci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

piątek,kawa....nie dajcie się sprowokować,to ograniczony człowiek,wyprany z uczuć,emocji.Ciekawe kto go tak skrzywdził w życiu? patrząc na jego podejście do ludzkiego nieszczęścia to pewnie rodzice.Nie wpoiła matka,ojciec zasad i takie ,,to,,się uchowało.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

skonczcie juz dajcie spokoj, nie po to tu pisalem... spam za spamem, sam spamuje wkolko ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

outsiderka wierz w te fanty dalej. Nie miał by Nas kto lecyć, aby tak było (łapówy). Piątek tego, że to wygląda tylko dobrze, jak wizytujesz, na co dzień nie wiadomo, co to za typ. Dlaczego ignorujesz prace jak wiomar czy dobroplast. Odp - nie chcesz pracować i żerujesz tu na naiwnych :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw - najlepiej to Ciebie ignorować :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

to chrońcie tego buca i broń boże gonić do roboty :) Będzie to wasz nowy synek.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

jak byś dokładni czytał posty to bys wiedział,że dostał oferte pracy ;) dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

to swietnie dobrej nocy

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw czasami lepiej z mądrym stracić niż z głupim znaleźć.Czy ta praca to już tak od ręki i dla każdego i czy na koniec miesiąca pensja.Zrozum że czasami z dnia na dzień zostajesz z niczym,może tak jest w tym przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Z całym szacunkiem dla Patryka i jego rodziny...wybaczcie ale takich rodzin jak ta jest wiele.Ja też mam 21lat,uczę się zaocznie,pracowałam już jako sprzątaczka,opiekunka do dziecka,roznosiłam ulotki,miałam praktyki w sklepie odzieżowym i od dłuższego czasu nie mogę znaleźć stałej pracy chociaż bardzo bym chciała.Dziennie wysyłam po kilkanaście CV.Również mam ciężką sytuację bo w mojej rodzinie pracuje tylko jedna osoba,która zarabia 500zł miesięcznie.Nad losem innych rodzin nikt się nie użala.Mieszkam na wsi i tu naprawdę jest dużo takich przypadków.A co do instytucji państwowych,których założeniem jest pomoc potrzebującym,zgadzam się z opinią,że pomagają tylko tym którym chcą pomóc.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

mała-mi nie każdy się kwalifikuje na pomoc, kto nie chce zmienić swojej sytuacji, to po co mu pomagać ? mała-mi z resztą popieram jak najbardziej. W szukaniu roboty ślij jak najwięcej cv byle gdzie (co miesiąc od nowa przez neta w te same pkt.), potem roboty nie weźmiesz jak zadzwonią i lipa. Ja tak zacząłem robić i oferty są, pracuję :). Osobiście się nie opłaca, ten sam efekt przez neta a osobiście. Jeszcze można dzwonić.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

przez cv-raport fajnie sie wysyła, widzisz, czy czytali. Nie wielki koszt sms i można wysłać 100 cv

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Mala-mi nikt sie nie użala nad losem Patryka, On poprosił o pomoc i kilka osó zdecydowało się pomóc,tak to jest.Każdy z nas ma świadomość,że takich dramatów jest więcej,nie wszyscy jednak proszą o pomoc i nie wszystkim da się pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw czy ja napisałam,że tylko przez internet szukam pracy? Chyba nie...a poza tym w tym poście nie chodzi konkretnie o mnie,wyraziłam tylko swoje zdanie tak więc życzę miłego popołudnia,pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dvw Ty to jakiś niezły palant jesteś,wszyscy według Ciebie to lenie i naciągacze tylko Ty jeden mądry zaradny z licytacji samochód będziesz kupował, z salonu Cie nie stać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Pana,,dvw,,proszę o opuszczenie tego wątku,nikogo nie interesują Pana dywagacje,proszę nikogo nie umoralniać i nie pouczać jak ma żyć i kierować swoim losem.

Tematem tego wątku jest Patryk i przy tym zostańmy,bo temat jest jak najbardziej aktualny,natomiast panu proponuję założenie wątku pod swoim nickiem i tytułem,,jak składać CV,,


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

1. mała-mi nie tłumacz mi się :). Dla mnie lepiej przez neta szukać, lepsze efekty i koniec wątku.

2. piątek większość tak, nie wszyscy. Niestety nie stać mnie na nowe auto, chyba, że mi pomożesz?

3. oburzona opuszczam ten wątek, pani prośba została przyjęta. Cb bym czegoś więcej nauczył niż składanie CV :) :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Fajnie że to wszystko zakonczyło w miarę pozytywnie :) Sama nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji ale niezbadane są wyroki boskie..:( Bardzo współczuję, potrafię sobie jedynie w jakimś stopniu wyobrazić co czuł Patryk zakładając ten wątek...Całe szczęcie że pomogli mu poprostu zwykli,nieznajomi ludzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Wisienka...i pomagają nadal:)pojawił się u mnie kilka min.temu Pan,który ofiarował Patrykowi kolejne wsparcie(finansowe),zrobiła to też Pani Jola N...przekazała bardzo dużą kwotę.
Może o kolejnych poczynaniach dnia dzisiejszego ,,powie,, Państwu Patryk....a jest o czym:)uwierzcie mi na słowo:)to już zasługa P.Anity fascynującej młodej osóbki,która również jest w to wszystko bardzo zaangażowana:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Ale fajnie o tym słyszeć :) Bardzo się cieszę! :) Może ten Pan to maruda który tu dużo się rozpisywał a tak naprawdę nie chciał źle ;)

Fajnie że forumowicze się angażują, liczyłam na radnych którzy tylko dużo mówią przed kamerą TV Skorpion i pierdzą w swoje stołki..wstyd..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

maruda zawsze wie co robi :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Wisienka 123

Przy okazji zapytam :)
Masz coś wspólnego z fizjoterapeutami w szpitalu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

mam, mam - ale Cię zmartwię - nie jestem żadnym z nich :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Wcale mnie nie zmartwiłaś :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Wisienka..zapewniam Cię,że ten Pan to nie ,,maruda,,


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Pewnie że nie maruda :)

maruda zajmuje się zupełnie czymś innym niż pomoc charytatywna :):)

A tak swoją drogą, żeby nie maruda to temat utonal by wśród innych i było by po ptokach :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

lepsze to niż nic :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

A swoją drogą gdybyś była, to miałą byś okazję poznać marudę :):)

No ale, skoro nie jesteś to i nie poznasz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

oburzonamama czy możesz podać mi swojego maila? Albo Ty Patryk? Pozdrawiam.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

prosze bardzo, jestem Patryk to moj mail

grabasoolo@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

a co maruda Ty masz coś wspólnego z funduszami emerytalno-rentowymi?? heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Nie mam :)

Ale miałem okazję poznac tych wspaniałych ludzi :):)

Wszystkich :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

....aaa...to fajnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Takich fachowców jak w łomżynskim szpitalu, to mogą nam tylko pozazdrościć:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

piszesz serio czy kpisz jak zwykle..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Jak najbardziej serio :)
Nie zawsze jestem złośliwy i wredny:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Ja i tak nie mam nic wspólnego ze szpitalem - a co do "fachowości i wspaniałości" to poleciłabym inne miejsca ale nie będe robić reklamy :)

oburzonamamo wiedzę że zgłasza się co raz więcej osób, faaajnie!... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Znam i te inne miejsca:)

Ale to akurat chwalę sobie najbardziej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Chciałbym podziekować wszystkim ludziom którzy pomogli mi w tych trudnych sytuacjach.. Wszystkich danych nie znam, ale wymienię te które znam :

Pani Irenie (oburzonamama) 512-320-415
Pani Anicie K. 690-496-911
Pani Jolancie Nowak
Panu Jackowi z siłowni
Pani Dominice (drzewko_szczescia)

Dziekuje wam za to że mogę spokojnie spedzic Święta :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Czy P.,,maruda,,może mi podać swój nr.tel.?oddzwonię,aby miał zajęcie i nie tłumił złych emocji w sobie-chętnie go wysłucham-;)zapraszam


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Ani ociupinki złych emocji w sobie nie mam :):)

Do spowiedzi też nie chodze bo nie mam takiej potrzeby:)

A czas pokaże co będzie dalej , zima jeszcze się nie zaczęła, zobaczymy czy po świętach Patryk będzie miał komu dziękować za pomoc :):):)

Pokazówka fajna rzecz ale tylko jednorazowo :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Maruda piszesz pokazówka fajna rzecz ale tak naprawdę to nie chodzi o to żeby cały czas pomagać ale dać wędkę i pomóc przetrwać najtrudniejsze .Moze dzięki temu Patryk dalej poradzi sobie sam,wiedząc jednak,że jest spora grupa życzliwych ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

No i bardzo dobrze , chwali się to :)

Tylko mieszkać mogą do 27-28 grudzień i co dalej ?

Nikt im nie da na opłacenie czynszu i na przeżycie a w rodzinie jest 3 dorosłe osoby. I co dalej ?

Znowu będzie prosił na forum o pomoc ?

Jak nie na jednym to na drugim zawsze na którymś się uda ?

Chyba to nie oto chodzi prawda?

Skoro chcecie mu pomóc to pomóżcie mu zdobyć średnie wykształcenie lub jakiś konkretny zawód żeby było mu łatwiej zdobyć pracę.

Bo jak dotychczas to ma skończone Gimnazjum a ma już 21 lat .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Z tego co wyczytałem ktoś już mu zaproponował pracę i ma za co przeżyć na święta ,co zrobi dalej to zależy tylko od Niego.Może się uczyć i pracować są szkoły zaoczne dla pracujących.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

maruda...wiesz co dalej? nic nie wiesz i tego tutaj nie ogłoszę,.Do Ciebie na pewno nie przyjdą ;/nie przeżywaj tego tak bardzo,skoro nic nie robisz tylko,,kopiesz,,leżącego.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Maruda nie jest zły On się tylko drażni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Tylko pytanie--dlaczego w tym temacie i w jakim celu,skoro palcem nie kiwnął,a każdego poucza,umoralnia,jakby miał przed sobą debili.a sam przejawia dysocjację cech osobowości i ciągle izoluje się od rzeczywistości w swojej cybernetycznej przestrzeni.Tak kreujesz swoją wyimaginowaną tożsamość ??

Społeczna alienacja ?nieśmiałość?niska samoocena,?,a może nie radzisz sobie ze stresem?--myślę,że wszystko można Ci przypisać,bo takim właśnie Ciebie widzę,,marudo,,--idealnie dobrany nick do osobowości;/


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

oburzonamamoa ale zauważ,że los tego chłopaka nie jest mu obojętny bo mimo sarkazmyu zauważ że trzeba mu pomóc ale mądrze.Moja żona ròwnież pomagała pewnej osobie znalazła nawet chętnych do opłacenia szkoły,tyle tylko że osoba ta pomimio trudnej sytuacji nie pdjęła nauki,a co za tym idzie ma nikłe szanse na poprawę swojej sytuacji.Nie oceniamy z żoną tej osoby ale dlatego napisałem,że teraz wszystko zależy od Patryka i myślę,że o to chodzi marudzie on nie kopie leżacego,ale realnie ocenia sytuację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

piątek-ja to wszystko rozumiem,ale czy nie uważasz,że każdy zasługuje na daną szansę,a jak ją wykorzysta to już zależy od jego woli,nastawienia.Ufam Patrykowi,obiecał podjąć się nauki w szkole średniej,a ja zrobię wszystko co w mojej mocy,aby ją skończył,to tylko 3 lata:)Nikt tutaj z forumowiczów Go nie poznał,ja tak i wiem,że ma plany,jest ambitny i na obecną chwilę to wystarczy.Może właśnie potrzebował takich ludzi jak my wszyscy tutaj zainteresowani Jego losem,aby się otrząsnąć i zacząć działać,--jak chłopak,który przed 25 laty( dokładnie teraz mija), złodziejaszek błagający ,żebym go wypuściła(okradł moją siostrę),bo za chwilę będzie policja i pomimo tego,że byłam na Niego cholernie zła,to było coś w Jego oczach błagalnego,co kazało mi zwolnić uścisk i dać sobie spokój,przecież oddał pieniądze,naturalnie bez reszty(kartek,dokumentów),po przyjeździe policji usłyszałam,że jestem durną babą,bo pozwoliłam uciec największej szajce złodziei w tym czasie grasującej,ale wiem też,ze gdybym go zatrzymała--trafiłby do poprawczaka,a tam niczego dobrego by się nie nauczył.Zobaczyłam go po roku u mnie w pracy i jakież było zdziwienie Jego i moje--ON odłączył się od,,grupy,,,wrócił do domu,poznał dziewczynę,uśmiechnął się i jedyne słowo,jakie wypowiedział to,,dziękuję,,--ale jakie było to dziękuję,nie da się opisać żadnym słowem,miało w sobie wszystko(magiczną moc).Dzisiaj mieszka w Konarzycach,jest żonaty,ma dzieci:)
Od tego dnia wiem,że trzeba pomóc każdemu i nie ważne czy to pijak,czy bezdomny,czy Bóg raczy wiedzieć kto--to każdy zasługuje na podanie ręki--teraz podaję ją Patrykowi wraz z Wami wszystkimi,którzy w tym uczestniczą i za to dziękuję w imieniu własnym i Patryka:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Jesteś super babką, napewno dobrym człowiekiem któremu nie jest obojętny los drugiego człowieka i oby takich ludzi było jak najwìęcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

oburzonamamo ja to rozumiem i myślę ,że maruda też dlatego pytał co dalej. Nikogo nie oceniam i zgadzam się,że każdy zasługuje na drugą,a czasami trzecią szansę.Świetnie byś się dogadała z kosmetyczką mojej żony bo to też taka zakręcona na pomaganie baba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

...to niech dołączy do mnie,do Nas...:):)będzie mi miło


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

De...dziękuję:)nie wiem czy jestem super,ale za to wiem co to tragedia,mnie tez wiele złego dotknęło w życiu,ale to zupełnie inna historia,dlatego chcę pomagać,czasami nawet tylko słowem:)pozdrawiam wszystkich forumowiczów:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Grunt to samouwielbienie :):)

Kilka reklamówek zawiezione , dobry uczynek przed świętami spełniony , dwie lub trzy osoby dowartościowane :):):)


A co dalej ?

Po świętach nikt nie będzie o Patryku i jego problemach pamiętał :):)

No ale w święta będzie czym się pochwalić, jaki to dobry uczynek zrobiłąm :):):)

Reklamówki z jedzeniem i butami, to nie wędka niestety :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Wędka napewno się znajdzie maruda, na początek w tak skrajnej sytuacji taka pomoc to naprawdę coś wielkiego, może ratującego czyjeś życie..co będzie dalej - czas pokaze. Udało się uratować okręt który tonoł, teraz niech samodzielnie próbuje utrzymać się na powierzchni. Ale dzięki temu wielkiemu krokowi napewno mu się uda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Owłaśnie :):)

Teraz niech samodzielnie utrzyma się na powierzchni :)

Całe sedno pomocy w jednym krotkim wyrażeniu :):)

Masz trochę i radź sobie dalej sam, ja zawiozłam reklamówkę , sumienie ma czyste:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Marudo daj im szansę to zbyt krótki okres czasu na ocenianie,ale chętnie podejmę temat za dwa trzy miesiące.Nie drażnij bab przed świętami bo i tak złe,że mają dużo roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

maruda..moje sumienie było,jest i będzie zawsze czyste,a Twoje?-czy uśmiechnąłeś się dzisiaj do sąsiada?czy powiedziałeś coś miłego?czytając Twoje posty?- nie sądzę.Idź chłopie do kuchni i pomóż tej biednej kobiecinie,która każdego dnia szykuje Tobie jedzenie,abyś był coraz grubszy.....i ...bardziej p.....ty:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

O moje sumienie się nie martw oburzonamamo :)

Ono jest jak kryształ bez skazy:):)

A co do szykowania jedzenia to wszem i wobec wiadomo że uwielbiam KEBABY:):)

Więc ta wedłóg ciebie biedna kobieta o którą tak się zatroskałąś w rozpędzie swojej dobroczynności leży i pachnie dla marudy:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

..a maruda jak to ma w zwyczaju jej nie widzi i znów siedzi na necie;/och...biedy jesteś człowieQ,a Twój zasób słów mówi,że chyba też jesteś po podstawówce
Pozdrawiam Pana marudę i posyłam ciepłe myśli w Jego stronę,pomimo tego jaki jest-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

dlaciebie i tobie podobnych wystatarczy w zupełnosci zasób słów których używam :)

I wydaje mi się że używam ich i tak o wiele za dużo bo nic z nich nie rozumiesz:))

Ale w przypływie dobroczynności przedświątecznej życzę tobie Wesołych Świąt :)

Reklamówki z jedzeniem nie mam w zwyczaju dawać :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Maruda daj wlasnie czas, narazie nic nie moge zrobic by ci pokazac ze wysilek tych ludzi nie pojdzie na marne, ale z czasem zobaczysz ze sie oplaci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

jutro wam zdam konkretna relacje co do tej pory udalo sie wskorac w mojej sprawie. Pozdrawiam wszystkich. Wesolych Swiat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Maruda przestań marudzić. Nie można wszystkich ludzi mierzyć jedną miarą,,Życie przeżyte dla siebie jest życiem straconym". ,,Cokolwiek uczyniliście jednemu bratu z tych najmniejszych to mnie żeście uczynili". Widzisz - trzeba pomagać bliźnim. Piszesz że masz czyste jak kryształ sumienie, a może ono jest czyste bo nie używane? Z okazji Świąt przypomnę Ci słowa Adama Mickiewicza ,,Biada Ci jeśli się Jezus narodzi tylko w żłobie a nie narodzi w Tobie".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Za wszystko co zrobiliscie Wielkie Dzieki, pamietajcie jedno nie sluchajcie sie ludzi czasami, bo slowo ma wielka moc i moze rownoczesnie pomoc jak i pograzyc. Zobaczymy.. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Czy Patryk już sobie radzi? Poszedł do pracy i co z mieszkaniem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Szkoda gadać!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Kawa na ławe jesteś zawiedziony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

piątek tyle osób zaangażowało się by temu chłopakowi pomóc a on normalnie oszukał!! Dla oburzonamama tyle się dostało że ohoho. Tak ludzie dziękują za wsparcie!! Chłopak dostał kase na następny dzien już jej nie miał, to co on z nią zrobił?(przeć.....pał?) Zamiast żarcie kupić to on przezenty wybierał. Na forum napisał dziękuje za duża torbe zakupów. To nie byla torba, ale 4 pełne reklamówki z Kaufland!! Oburzonamama tyle sie starała, poświęciła swój drogocenny czas a ten tak sie odwdzięczył!!Prostak i gówniarz!!Reszte pięniędzy które wpłynęły na konto Oburzonamama poprostu odeśle dla ludzi którzy to wpłacili..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Proza życia:):)

czasami może i marudy warto posłuchać :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Teraz z marudą się zgadzam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

To se chłopak święta spędził na bogato:):)

A maruda cały czas wam pokazywal że to oszust:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Sam zainwestowałem trochę w tę pomoc,ale tak sobie myślę,że lepiej dać się oszukać niż komuś nie pomóc,.Nie dawałem pieniędzy tylko jedzenie i nie żałuję bo psa bym nakarmił,a co dopiero drugiego człowieka nawet jeśli okazał się po prostu głupi i nie umie docenić co zrobili dla niego ludzie. Oburzonamamo nie rezygnuj nawet jeżeli ktoś postąpił głupio i żle ,bo w końcu kto miał nauczyć tego chłopaka uczciwosci i godnego życia? Swoją szansę dostał,a że zmarnował to jego problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Jak go spotkam to łeb przy samej dvpie urwę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Smutne...

„Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności” - Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

oburzonamama to jest Skarb kobieta :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

To jest najważniejsze,że są ludzie gotowi pomagać drugiemu człowiekowi.Droga pani wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

mamo nie oburzaj się na mnie :):)

Nie moja wina zę mam zryty charakter:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Smutne... i właśnie takie zachowanie sprawia, że wśród ludzi panuje znieczulica i wolą się odwrócić niż komuś pomóc. Współczuje tylko Pni Irenie, bo włożyła sporo wysiłku, aby pomóc chłopakowi a tu taki klops :(. Tu chyba sprawdziłoby się powiedzenie "kto ma miękkie serce, musi mieć twardą ..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Ja również pomogłam i nie żałuję.Powinniśmy być dumni, iż w świecie w którym nie znamy najblizszych sąsiadów potrafimy się zjednoczyć i pomóc.Patryk nie skorzystał , trudno miał zapewnioną pracę i jako taki start.Mógł poprawić swoje życie a tak ma to co wcześniej szkoda.Pozdrowienia dla marudy, jednak miał rację.

beta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

marudo......... oceniasz chłopaka bardzo surowo pisząc,że był oszustem,ale ja sobie myślę,że oszust działa świadomie,a my nie wiemy na ile działania Patryka były świadomym oszustwem,a na ile brakiem dobrych wzorców wyniesionych z domu,który sądząc po opisach trudno nazwać wspierającym dla młodego człowieka.Nie znając wszystkich okoliczności nie ferujmy wyroków bo mogą wywołać więcej szkody niż pożytku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Widzę,że już oceniliście Patryka--a szkoda;/bo sama do końca nie wiem czego On tak naprawdę potrzebował,pomimo tego,że miałam z nim kontakt tel.,w realu.Może zachłysnął się ,,braniem,, i uważał,że się należy ciągle?--nie mam pojęcia i nie mnie to osądzać.Natomiast wiem,że już mieszka na tzw.ojcowiźnie i niech się Jemu wiedzie jak najlepiej.
Dałam palec i pozwoliłam sobie na podanie całej ręki.Nie żałuję--miał święta(rodzinne),a co dalej zrobi to jego sprawa.


maruda...ależ ja się nie obrażam,czasami wybucham,ale to chwilowe-;)mam b.pozytywne nastawienie do ludzi i nikt ,ani nic tego we mnie nie zmieni-;)aha...nie rób krzywdy Patrykowi--jakby nie było to nadal dziecko-;)

Kawa na lawe--jesteś super kumplem,tylko czasami za dużo,,gadasz,, :P

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM,KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W TĄ CAŁĄ AKCJĘ SŁOWEM,POSIŁKAMI,GOTÓWKĄ.DZISIAJ WIEM,ŻE REAGUJECIE B.SZYBKO NA LUDZKĄ KRZYWDĘ I NIE ZMIENIAJCIE TEGO W SOBIE PRZEZ TAKI PRZYPADEK ,JAKIM BYŁ PATRYK.NA PEWNO ZAPAMIĘTA Z TEGO NIEJEDNĄ LEKCJĘ I ZMIENI COŚ W SWOIM ŻYCIU.
UCIESZĘ SIĘ,JEŚLI TO BĘDZIE MAŁA RZECZ.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH TUTAJ OBECNYCH,ODWIEDZAJĄCYCH TEN WĄTEK,ZAINTERESOWANYCH I TYCH,KTÓRZY SĄ ZE MNĄ W STAŁYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM.

MORAŁ Z TEGO CAŁEGO AMBARASU??--POZNAŁAM NIESAMOWITYCH LUDZI:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

a jutro będzie ładna pogoda 6 st.ciepła i też będzie dzień!! Także OGLASZAM pospolite ruszenie w walce ze http://www.youtube.com/watch?v=0CYKU9jmBK0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

a to w jaki sposob was oszukal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Co było i nie jest, nie pisze sie w rejestr, także statystyka odpada...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

no to was chłopczyk w wała zrobił,

a tak zaciekle go broniliście,

a pisałem, że zastanawia mnie jego wiecznie roszczeniowa postawa ,

trzeba było najpierw DOKŁADNIE się rozeznać w sytuacji a nie ulegać emocjom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

każdego poucza,umoralnia,jakby miał przed sobą debili.a sam przejawia dysocjację cech osobowości i ciągle izoluje się od rzeczywistości w swojej cybernetycznej przestrzeni.Tak kreujesz swoją wyimaginowaną tożsamość ??

Społeczna alienacja ?nieśmiałość?niska samoocena,?,a może nie radzisz sobie ze stresem?

:D:D No i ch... Leżę pod fotelem. :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2




Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2
Autor: pomozmi (81.15.239.---)
Data: 22-12-13 21:00

jutro wam zdam konkretna relacje co do tej pory udalo sie wskorac w mojej sprawie. Pozdrawiam wszystkich. Wesolych Swiat

.............................




NO I CO, CISZA???


Patryk może coś napiszesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Patryka boli brzuch od śmiechu z naiwności ludzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Na wsi gdzie obecnie mieszka Patryk nie ma internetu,więc raczej nie napisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

http://gamesign.pl/topic/1138-podanie-o-admina/
Napisano 26 grudzień 2013 - 11:18

.......................
. od 22-12-13 nie miał możliwości a http://gamesign.pl/topic/1138-podanie-o-admina/
Napisano 26 grudzień 2013 - 11:18 ---- a TU jednak tak

......................
nic prostszego opłać mu to założą nawet drogą radiową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Egzorcysto dziwisz się że napisałam, że jesteś głupi ,podtrzymuję Patryś jak go ładnie nazywacie wyprowadził się po świętach czyli po 26,a nawet po 27 grudnia,jeżeli przelecisz się na Poznańską to sąsiedzi Cię poinformują,poza tym moje dziecko kupiło ostatnio internet w telefonie za 2 zł,więc nawet jeżeli Patryk wykupił sobie taką usługę to śpij spokojnie bo nie za Twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

oj, durnyś Ty piątek i naiwny jak dziecko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Nie mam kontaktu z nikim ktorzy mi pomogli. chcialem podziekowac za to co zrobiliscie dla mnie ale coz nie mialem do tego dostepu.. dobrze ze tu jest biblioteka publiczna moge korzystac z internetu od pon do czwartku do 19 takze jest dobrze. Doceniam to co zrobiliscie dla mnie, niestety nie zatrudnili mnie w tej frimie w ktorej mialem miec prace, moze sie spoznilem z odzewem poniewaz telefon zepsulem podczas remontu komina w domu. Chcialem jeszcze raz podziekowac, bede was informowal co dzialam w mojej sprawie. Szukam pracy, ktos mi polecil przejsc sie po restauracjach i tak tez zrobilem, zostala mi jedna restauracja retro. ciezko jest przyjechac o 9 do lomzy i czekac a najblizszy autobus o godzinie 15.20 powrotny jezdzac na gape heh... Ja sie nie poddaje chodz mam ciezko i dam rade i nie zawiode was. nauczylem sie czegos i te nauki mi pomoga . pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Tak cala kase jaka dostalem od was przecpalem... Zrobilem zakupy w sklepie ktore do 4 stycznia mi starczyly, prezenty robilem ? kupic mamie czapke za 15 zl to jest naprawde przecpanie pieniedzy, staralem sie by moja mama miala chociaz pocieche z syna marnotrawnego. ale wy tego nie zrozumiecie bo musielibyscie byc mna, zyc cale zycie w patologi zrec chleb ze smietnika bo nie bylo go nawet w trudnych przypadkach i tak dalej. zawistne skurwysyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do wszystkich ludzi z dobrym sercem 2

Dziekuje piatek ze do tej pory broniles mnie , chociaz nie znales calej sytuacji . nie wiem jak bedzie taka mozliwosc to chetnie ci w realnym swiecie podziekuje tylko tyle. nie chce od was zadnych pieniedzy ludzie bo mi nie sa potrzebne lepiej jakbyscie dali je komu innemu. ja sie nie poddaje i szukam kur... tej roboty nie cpam jak chcecie zakupcie mi testy na narkotyki one kaza prawde ! Adios morena

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org