czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polecacie Budowlankę profil policyjny? ;)

hej;) mam do Was pytanie, czy polecacie profil policyjny w Budowlance dla dziewczyn ? Kto się na tym uczy lub coś wie niech mi napiszę i ile trzeba mieć punktów ?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie Budowlankę profil policyjny? ;)

Odpowiedz sobie sama na pytanie : gdzie pójdziesz do pracy po tej szkole ????? Do Policji ? tak, jak przejdziesz rekrutację , co jest nie lada wyzwanie. osobiście nie polecam, ale zrobisz jak uważasz, to potem nie będziesz miała do nikogo pretensji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie Budowlankę profil policyjny? ;)

Nie każdy ma predyspozycje by zostać policjantem. Co będzie gdy pójdziesz na profil policyjny , będziesz chciał wstąpić w szeregi policji a tu zonk!! np. Psycholog cie odrzuci na badanich i co wtedy??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie Budowlankę profil policyjny? ;)

Nic wtedy. Pójdzie normalnie na studia tak jak po ekonomiku czy mechaniaku ;)
Moim zdaniem tworzenie takich tworów jak profile policyjne w liceum ogólnokształcącym to czysta głupota.
Skąd człowiek w wieku 16 lat może wiedzieć czy chce zostać policjantem, murarzem albo piekarzem?
Poza tym tak jak piszą poprzednicy ukończenie takiego profilu nie gwarantuje nawet w minimalnym stopniu dostania się do Policji. Analogicznie jest z kierunkiem bezpieczeństwo wewnętrzne w WSA.
Moja rada: iść do normalnego liceum ogólnokształcącego (lepiej o profilu matematyczno-informatycznym), potem wybrać sobie jakiś dobry kierunek studiów (na pewno nie pedagogika czy psychologia, bo bezrobotnych pedagogów czy psychologów mamy już od groma), skończyć studia i wtedy starać się o przyjęcie tam gdzie się chce. Dwudziesto kilku letnia osoba jest już świadoma w pełni i może podjąć decyzję gdzie chciałaby pracować w życiu.
A i jeszcze jedno! Paniom radziłbym się nie pchać do Policji. To zawód dla mężczyzn. Inaczej dalej będziemy oglądali filmiki na you tubie tak jak nie tak dawno filmik z żałosnej interwencji. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecacie Budowlankę profil policyjny? ;)

Ukończyłam ten profil i nie jestem zadowolona , nic Ci to nie daje poza dodatkowym przedmiotem , później , żeby pracować w policji i tak musisz pójść jeszcze dodatkowo się kształcić .... nie polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org