czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ZESPÓL NA WESELE

Potrzebuję porządnego zespołu muzycznego na wesele. Czy wiecie coś na ten temat.
Pozdrowionka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Na Małachowskiego mieszka chłopak (ma na nazwisko bodajże Modzelewski). Wiem, że on ma dobry zespół i spore wzięcie. Dowiem się numer telefonu do niego i napisze tutaj.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

polecam zespół "FIRMA". nr 606346338.

michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

tak tak, Firma gra live i sie wogole nie najebali u mnie na weselu i nie grali z playback'u!! w dodatku nie sa zarozumiali i nie sa drodzy :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Siema ja mam zespół zajebisty BOSS. Jak chce to dam ci namiar zajebiscie grają.

Rafał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

To prawda byłam na kilku imprezach i są super, często grają na weselach w Rysiu to możesz podlecieć wtedy i obejrzysz oraz posłuchasz. a jak by byli zajęci to Ci polecą kogoś. Tam gra Waldek Borusiewicz który niedawno obchodził benefis w orkiestrze łomżyńskiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

chciałbym zespół grający na żywo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

PROPONUJE ŁKS BROWAR ŁOMżA CHłOPAKI GRAJą SUPER.
A TAK NA POWAżNIE TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

nie wiedziałem ,że W.Borusiewicz gra na weselach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

tak tak gra i są nieźli!!!!! nie maja disco polo w swoim repertuaże tylko fajne przeboje!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

a zresztą co sie dziwić??? czy wiesz ile taki muzyk zarabia w orkiestrze kameralnej??? grosze!!! grosze jak na człowieka takiego uzdolnionego!!! każdy w dzisiejszych czasach musi sobie jakoś radzić. fakt! pewnie to żenada dla niego ale co zrobić?!?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

jak sie robi, co sie lubi, to na pewno nie 'zenada', a jak sie przy tym zarabia pieniadze to sie nazywa sukces
a ten zespol jest super-gral na moim weselu, drozszy niz inne weselne zespoly w lomzy/w tamtych czasach, czyli 5 lat temu/, ale nawet nie ma co porownywac-polecalabym kazdemu, tylko z tego, co wiem, trzeba sporo wczesniej ustalic termin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE



tu masz kilka zespołów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Jedyny zespół w Łomży grający naprawdę na żywo to STUDIO BAND.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

A ja polecam ci się Zespół muzyczny w składzie 3 osobowym 2 akordeony + tamburyn. Możliwość doboru repertuaru na imprezę.Gramy na żywo i z podkładów .Występowaliśmy na różnych festiwalach miedzy innymi na Festiwalu kapel weselnych w Jeleniej Górze.Gramy dl;a młodych i starszych wszystkie utwory zagraniczne i polskie.Ceny zawsze do negocjacji.Dajemy dla użytkowników forum 4lomza rabat .Zespół M I X

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Nie ma sprawy Zbyniulek my zagramy ci na żywo Gitara+Klawisz+Perkusja.Nie bojimi się grać na żywo dla nas to frajda .Zespół " M i x"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

ja polecam studio band wszystko z nimi uzgodnisz tak jak ja na swoim weselu a wzialem ich dlatego ze bawilem sie wczesniej przy ich graniu .
jesli chcesz zeby zagrali ci z miejsca tez nie ma problemu graja po 1, 5 do 2 godzin i przewry doslownie po 15 min a wesele z nimi do 5 masz murowane

Anioł wcale nie musi być z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE




waldek 27


Nie wychodź z siebie - możesz nie wrócić.???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

ostrzegam przed bujnowskim z nowogrodzkiej!!! PARTAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

a co sądzicie o zespole niejakiego Wiszowatego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Wiszowty gra w zespole albo moze Ci zagrać sam -więc sam ocen

michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Wiem, że jest w Łomży młody, trzyosobowy zespół Fonix. Swego czasu reklamowali się w bezcennej. Możesz spróbować się z nimi skontaktować poprzez maila: fonix1@o2.pl, niestety telefonu nie mam zapisanego.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

zbyniulek, dzieciaku ladny, Ty sie nie zastanawiaj, czy znajdziesz zespol grajacy na zywo, bo nie znajdziesz. I proste. Ty sie marw zeby ten zespol zechcial choc zaspiewac na zywo. Bo powiem Ci w tajemnicy, ze o taki BARDZO trudno. Jak Ci tak bardzo zalezy ''na live'', to wez tych trzech z akordeonami i tamburinem, bo o ile sie orientuje, nikt w Lomzy nie wsadzil jeszcze mini disc-u, czy tez mp3 w miechy.
Wszystkiego dobrego na nowej drodze, trzymaj fason!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Bzdura, dużo jest zespołów co gra na zywo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Polecam BOSS!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

A ja polecam zespół PINK FLOYD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

czy zna ktoś zespół grający w ogródku piwnym na Starym Rynku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

FORREST - 0510-235160 lub email ze strony www.forrest.autornet.pl Pozdrawiam

PePe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

TOP lub GRAFIT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Bardzo sympatycznie gra zespół, który prowadzi facet ze sklepu myzycznego na Piłsudskiego. Nazwy niestety nie znam, ale byłama na imprezie z ich przygrywkami. Potrafią zabawić ludzi. Zawsze największy problem to rozruszać strasze towarzystwo, a oni nie mieli z tym najmniejszego kłopotu. Było super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Jeśli na wesele Muriel, to tylko ABBA!

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

I co wybrałeś już ten zespół???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

a ja polecam zespol DOMINO z bialegostoku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

polecam kolegę 0862169766 chociaż vocal na żywo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

I na co padł wybór? Jakie stawki?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Hej,

widzialem na gorze wzmiana zespolu "TOP"...

... wie ktos cos na temat tego zespolu i czy ma/mial doswiadczenie
z nimi :-) Bardzo bym prosil o odpowiedz. Thanx.

Pozdrowienia, Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

A co sadzicie, o wynajeciu DJ'a na wesele? Duzo taniej, utwory w oryginalnym wykonaniu, do wyboru do koloru, nie ma przerw i falszowania jak juz kapela podpije ;) A DJ moze sie zajac prowadzeniem zabawy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Zespół Magnum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

masz jakes plytki na sprawdzenie jak spiewacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Zespół, który podoba się gościom weselnym to BOSS.
Pan Marcin zarozumiały, ale potrafi rozbawić towarzysto.
Naprawdę polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

zespół z gniezna nikt ich nie zna polecam albo z gliwic 2 kur..y i ksądz kibic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Fantastyczny zespół. Daj namiary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Macie może namiary na zespol BOSS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Zespół BOSS.
Gdzieś miałam wizytówkę: Marcin 0 606 372 103, ale uważaj to nadęty cwaniak. Jeżeli chodzi o poprowadzenie wesela jest OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

a może wiecie cos na temat zespołu REMIX i VA BANK który lepszy waszym zadniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

słyszeliscie o zespole grafitt? jak oni grają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Graffit - to zespół, który nawet nie wysili się swoim wokalem. Grają na podkładach zespołów disco polo. Udają, że śpiewają sami, a w rzeczywistości dodają swój wokal do innych wykonawców.
Reasumując nie jest to rewelacja zespół, ale od biedy może być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

wszyscy robia dokladnie tak samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

wiecie moze mniej wiecej ile bioro zespoly???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Co to est "bioro"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

ja polecam DJ'a Macka Listowskiego gosc ktory potrafi rozbawic wesele, u mnie komplet gosci bawil sie do godz 3. Wiekszosc caly czas na parkiecie jesli chcesz numer to pisz na mejla chopiniak@orange.pl (nie podaje numeru do wiadomosci publicznej poniewaz jest to numer domowy, moze sobie tego nie zyczyc), niedrogo w porownaniu do najgorszego zespolu
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Nie wszyscy - patrz np. Studio Band

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Te" ja jak ja "i inni "nowobogaccy z imigracji"trochę pomyślcie zdrowo.Zespół na żywo z klasą-start od 5 tys w górę zdechlaki.Trzeba trochę beknąć za klasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Pogadaj sobie... widziałem GTW i Studio Band, chłopaki grają na żywo i z klasą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE


Ja być może zboczę z tematu, ale mogę z całym sercem i szczerością polecić - nie zespół, lecz Dj-a...Przerwy Pan Damian np. na jedzenie oznajmia za pomocą przyjemnej muzyki...W czasie przerw też muzyka w tle...Co do repertuaru to zależy od młodych jaki sobie życzą. Muzyka zarówno dla starszych jak i dla trochę młodszych...Do tego dobrany repertuar z pomysłem i żartem...Sprzęt też ma niezły... Robi wyprowadzenie młodych, oczepiny oraz gra do ostatniego gościa. Młody chłopak z południa... Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę podać kontakt...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Z całym szacunkiem dla osób pracujących w tym fachu, ale DJ na wesele? Powoli z wesel robi się dyskoteki. Ja osobiście jestem jak najbardziej za zespołem. Do przełknięcia jest to, że większość gra z dysku, lecz wokal i tak jest na żywo. Przy wyjeździe Młodego zazwyczaj jest akordeon, tamburyn, często gitara, trąbka... Efekt niesamowity. Na prawdę robi wrażenie, ...no i z tradycją. Co do wyboru zespołu -kwiększość posiada film "demo" z nagraniem tego, co może zaoferować, więc trzeba niestety poszukać...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

ja polecam zespół TOP czyli Rożków :) bawiłam sie z nimi na dwóch weselach i było super ! fajnie bawia ludzi , repertuar i dla starszych i dla młodych !! sama mam wesele w lipcu i tez u mnie zagraja :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Masz rację, Andrzej potrafi rozbawić towarzystwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Szukam zespołu na wesele dn.28.06.2008. Czekam na propozycje.

poszukuje zespolu na wesele dn.28.06.2008 r. czekam na propozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Szukam zespołu na wesele dn.28.06.2008. Czekam na propozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Polecam zespół RONIX,fajnie grają i wszyscy się bawią,godni polecenia.A to link do ich strony http://www.zespolronix.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Jezeli chcesz na weselu zespół posiadający repertuar począwszy od lat 50-tych do współczesności zadzwoń do zespołu Kartel lub Magda Band - tel 601 967 188 lub 504 132 132. Obydwa zespoły mają grać w najbliższą niedzielę w Ekonomiku podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - tam usłyszysz ich na żywo

Pozdrawienia

Alek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Ja polecam zespół DAMIS z Łomży. U mnie na weselu grali i śpiewali świetnie aż chlopakom flaszki dalem w podzięce :P A oczepiny jak poprowadzili hehe do tej pory się śmiejemy z żonko!Mam do nich numer:505996901

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

damis no ostatnio coraz wiecej o nich slychac na miescie chyba sie rozwijaja chlopaczki
bylem na 2 weselach jak grali bylo zajebiscie.u mnie tez beda grac.
jest tam takich mlodych dwoch lepkow i starszy chyba jakis
wiem ze grali do ostatniej pary na parkiecie takze polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Mam pytanie do ewako21 czy mogłabym prosić o kontakt tel.na numer 692 483 375,ważne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

polecam zespół Graffit kazdemu sie podobał na weselu a pozniej niektore osoby chciały namiary do nich...nie polecam zespołu Firma tragiczni sa..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

A ja dalej trzymam się wersji, polecam zespół "BOSS". Będziecie bardzo zadowoleni, a goście bawić się będą do białego rana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

ja bawiłam sie na dwóch weselach z zespołem boss byli super a co do grafiit zajebiście dużo chcą za studniówkę chcieli 3 tys. a co do Dj macka Listowskiego to jest git nie raz sie bawiłam na dyskotekach które prowadził a słyszałam ze i na weselach jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

wie ktos cos na temat zespolu GRAFT?? czy coś takiego... jest 3 facetów i jedna kobieta blondynka....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Bardzo goraco polecam zespol EKSPRES z Zambrowa.Bylam na kilku weselach jak grali .Zabawa *********.Jedziesz do nich ukladaja z toba scenariusz calego wesela.Zabawa naprawde do bialego rana ,do ostatniego goscia i wszystko na zywo potrafia zabawiac boki zrywac .Z tego co wiem trzeba ich zamawiac nawet z rocznym wyprzedzeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Polecam zespół Model, byłam na weselu, wszystkim się bardzo podobało - pełen profesionalizm - zresztą możecie zajrzeć na stronkę Modela

www.model.lua.pl

Ola - pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

odradzam Ronix, proponuje Canon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

RONIX oczywiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Wiszowaty to solista teraz;p gra w ogdudku w vipie czesto i z podkladu ale spiewa ladnie POLECAM!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

zapraszam na: www.bossmusic.pl
Zobacz, posłuchaj, podejmij decyzję.
Pozdrawiam

prof

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

do Monika 09,
masz moze namiary na zespół ESPRESS????? dzięki z góry,
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Zdecydowanie polecam zespół Tenix! Jak dla mnie łomżyńska czołówka, byłem na dwóch weselach, na których grał właśnie Tenix i naprawdę chłopaki dają czadu. Polecam w pierwszym rzędzie. Pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Hej mam ogromną prośbę. Wszędzie szukam jakiś namiarów na zespół TOP. Ale niestety nic nie mogę znaleźć. Jak ktoś ma na nich namiary to bym ogromnie prosiła piszcie na meila: kroszkamonika@interia.pl i na tel. 663-126-989. Z góry dziękuję.

Nika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Też prosiłbym o namiary na zespół TOP. Nigdzie nie mogę znaleźć, a wiem, że są dobrzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

ja polecam wszystkim zespół AMOR bardzo ładnie śpiewają i ogółem super.
http://zespolamor.dzs.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Kapsiukacz-Wiszowaty,wszyscy wymienieni tu ""żuczki""moga za nim graty nisic :):):):):):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Podobno w Łomży będą targi ślubne. 5 kwietnia. Może tam cos znajdziesz dla siebie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Chcieliście namiary na zespół TOP:

znalazłem nr (z wizytówki)

502 516 883

Mam nadzieję, że pomogłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Dzięki za namiary;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

a co to za zespół canon bo nie słyszałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ZESPÓL NA WESELE

Witam. Szukam informacji na temat zespołu REMIX z Łomży.
Czy grali u kogoś i jak grali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org