środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Witam

Mam pytanie czy ktoś z państwa ostatnio rejestrował się jako osoba bezrobotna w PUP w Łomży? Jak przebiega taka rejestracja? nie stoi się już po numerki od 5 rano? Ile trwa taka rejestracja? Najpierw jednego dnia trzeba się wybrać, a później wzywają za kolejne ok. 7 dni? czy wystarczy jedna wizyta? pytam ponieważ muszę wyjechać z Łomży i szybko załatwić tę sprawę.

Dzięki za przydatne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Miałam przyjemność rejestrować się w Urzędzie Pracy w Łomży. Po numerek jeździłam przed godziną 7. Po wydrukowaniu pojechałam do domu i o godzinie10 wróciłam z powrotem bo miałam numerek nr 17. Po 3 dniach musiałam wrócić ponieważ pobieram zasiłek to musiałam donieść numer konta i na podpis. Tak było w moim przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Tak było chyba do niedawna, prawdopodobnie nie ma już tych numerków? Odbywa się to jakoś inaczej?
Nie będę posiadać też prawa do zasiłku więc czy będzie konieczna wizyta po kilku dniach? ktoś coś wie...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

rejestrowałam się miesiąc temu ;) także nie tak dawno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Podpowiem,że można dokonać rejestracji przez internet na stronie urzędu. wtedy nie stoisz w kolejce masz umówioną godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Dziękuję zatem za świeżą informację :) Poza tym czy ktoś wie... Jezeli nie przysluguje mi zasiełek dla Bezrobotnych czy wizyta po tych 3 dniach jest konieczna??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Po co się rejestrować, jak nie masz prawa do zasiłku, nic to nie zmieni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Aby pokazać że jest więcej bezrobotnych na tej zielonej wyspie szczęścia którą ślepi naiwniacy ciągle widzą i święcie w nią wierzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

po co? zeby miec ubezpieczenie zdrowotne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Jak podskoczy stopa bezrobocia to wtedy zasiłki będą przyznawane na rok a nie na pół jak obecnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

a ja pytam po co? Kogo obchodzi, czy bezrobotnych jest 5% czy 10%, oprócz Nas? Z tego co wiem to jedziesz się wpisać raz na 3 miechy, że byłeś. Podobno jest szykowana rewolucja PUP jak na zachodzie, ale nie wiadomo czy przejdzie :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

Rewolucja w PUP nie zmieni kiepskiej kondycji łomżyńskiej gospodarki, zakładów pracy i miejsc pracy od tego nie przybędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestracja w PUP w Łomży obecnie, ile trwa?

jezdzilam dzisiaj z kolezaka. numerek brala po 8 rano pozniej wrocila sie rejestrowac tak ze numerki dalej sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org