środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SAMSUNG

Osoba, ktora dzis w okolo godziny 15:30 w okolicach Biedronki przy ul. Rycerskiej lub wlasnie na tej ulicy znalazla bialy telefon Samsung Galaxy S III mini - mam nadzieje, ze okaze sie miec serce zwlaszcza teraz przed Swietami Bozego Narodzenia by zwrocic telefon wlascicielce.

Dla Ciebie to pewnie teraz "czysta frajda" lub dodatkowy zarobek <--- w co tutaj raczej watpie, a dla wlascicielki to byc moze powazna sprawa. Dodam, ze tam zostaly dosc wazne nr telefonu, ktore sa jej w normalnym codziennym zyciu bardzo potrzebne.

Z takich innych rzeczy - telefon o godzinie 15:34 przez "nowego nabywce" zostal wylaczony, Coz mam nadzieje, ze oznacza to troche "ludzkosci" i zrozumienia, a takze serca z Twojej strony i ruszy Cie sumienie, by jednak zwrocic telefon. Dlatego prosze Cie nowy wlascicielu SAMSUNGA o pilny kontakt na e-maila: emilcia_89@wp.pl lub po prostu odniesc go na Policje.

Mam nadzieje, ze sa jeszcze ludzie na tym swiecie!!

Oczywiscie w zamian za zwrot NAGRODA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

I z 7 stówek poszło lepiej napisz ile tej nagrody jest to może znalazcę zachęci do zwrotu a tak to pójdzie zaraz na części albo do śmieci bo się koś wystraszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

Tu naprawde nie chodzi o pieniadze, a zawartosc i nr jakie posiadal ten telefon. Nagroda, nagroda - na pewno bedzie.

Niestety, taki kraj, ze ciezko zwrocic znalezne, a szkoda... Coz nie mnie bedzie gryzlo sumienie, ale tej osobie, ktora ma wlasnie ten telefon moge powiedziec, ze zycze podobnej sytuacji, a moze zrozumie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

Numery telefonow o ile byly w twoich kontaktach masz dostepne na swoim koncie Gmail.
Jeżeli mialas w telefonie zainstalowane Lookout lub Cerberus. To w miare latwo bedziesz mogla zlokalizowac telefon lub nawet zrobic zdjecie "uczciwego znalazcy", inaczej trzeba zdac sie na android device manager

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

wątpię że ktoś ci go odda , takich rzeczy się pilnuje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

D a cos jasnie na e-mail'a w sprawie androida...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

hehe nie znajdzie sie to pewne . jesli ktos szybko wylaczyl to nie po to by go pozniej oddac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

D Nr mialam w spisie telefonow, w pamieci telefonu i na karcie sim, ale na koncie google to ja tego nie widze :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

zablokuj na policji i H. mu w dupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

ten telefon jeżeli kiedykolwiek ponownie zostanie uzyty to bez problemu można go zlokalizować. Jeżeli zostanie ponownie uruchomiony to nie ma zadnego problemu by go zlokalizować. Jedyne wyjście to go zniszczyć bo jeżeli go znalazł i go nie odda to pożytek dla niego żaden a na dodatek anraza się na zarzut popełnienia przestępstwa przywłaszczenia mienia.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

Ja na Twoim miejscu przeszła bym sie po lombardach :P

SZALONA :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SAMSUNG

Po lombardach nie ma szans, tam pewnie tak samo jak w komisach , trzeba podac wszystkie swoje dane z dowodu, zlodziej chyba glupi nie jest.Takie rzeczy to u paserów trzeba szukac, czyli nawet wsrod zanajomych sie rozejrzec czy okazjalnie nie kupili :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org