czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opuszczone Miejsca

Poszukuj jakiś opuszczonych miejsc w Łomża.Czy istnieją jakieś ciekawe czy wszystkie zostały zniszczone.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

szpara mojej sąsiadki- 83 lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

chodzi ci o pustostany nie warto lazic brud smrud

piotrek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Tak dokadnie mi o to chodzi mi o jakies fabryki jakies wieksze budynki itp. Czy cos takiego znajde ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

wieża ciśnień , bo po Bawełnie to tylko kurz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Wieża Ciśnień juz dawno zwiedzona tak samo jak forty.Co znajde na Bawełnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

szparkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

A co byś chciał zwiedzić w pustostanach? jedyne warte uwagi t forty i okoliczne bunkry a tak poza tym to co na wpół zawalony dom ? po co? chyba że szukasz jakiś fantów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Nie interesują mnie fanty , poprostu mam dziwne hobby , że tak to powiem .Brakuje mi czasu na jazdę województwie , wiec postanowiłem coś poszukać w mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Janko1,fajne hobby ja jako małolat większość z kumplami przełaziłem kamienic,piwnic,itp.itd łaźiło się gdzie się dało.Ale teraz to lipa sam bym gdzieś jeszcze ''pozwiedzał''a tu nie ma już nic ciekawego.Mógłbyś pochodzić na dwornej jest fajna kamienica i sporo pustostanówpiwnic,strychów,ale nie radzę bo łobuzeria trochę się tam kręci,jak będę tam to popytam czy nie mają czegoś do zwiedzenia,a może tam pozwolą ci połażić jakieś piwko dla nich i pewnie by się udało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Tylko uważajcie na pedałów bo tam łapią i ,,,,,,,?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

na bonie jest w krzakach taaaki dziwny dom ;/ niby nie do końca zbudowany ale chyba nic się dookoła nie dzieje. w każdym razie nie polecam, było strasznie :P
a co do większych obiektów to bawełna, tylko uważaj żeby do ścieków nie wpaść bo tam studzienki pokradli ;/ fajnie się przejść między tym co zostało... a swoją drogą znalazłam tam kiedyś pięć doniczek z marychą!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

a ten dom koło Cztery pory roku, co okna pomurowali :). Albo te budynki koło ambroziaka, opuszczone.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Koło Ambroziaka pozamykane chyba wszystko, tylko jakieś chlewy otwarte. Na Senatorskiej fajny opuszczony dom. Wejść też się da.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

Do mnie do piwnicy możesz wejść pozwiedzać, jest to w zasadzie opuszczone miejsce, bo nie bylem tam latami.Kto wie, być moze w tej chwili zamieszkałe przez duchy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

budynek z czerwonej cegły na ul. Giełczyńskiej tam kiedyś był hotel, potem szkoła zawodowa i jakiś sklep z dywanami.za tym budynkiem był w latach 90 fajny sklep z butami i tam też jak się nie mylę jest jakiś budynek "ruinka"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

ten czerwony budynek na giełczyńskiej ogołocony nawet z kabli prądowych w środku jest,kolega tam był to mówił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opuszczone Miejsca

w starym budynku drzewnej jest ciekawy strych, tylko tam OKE się wprowadza, to może zlikwidowali :). Wejście od podwórka, gdy wchodzimy na drugie piętro (były kraty, aby uczniowie nie chodzili), dalej były drewniane schody bez barierek i stary strych, tam jakieś meble, tapczan :). I podłoga taka zakurzona z starych desek, jak w filmie :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org