sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
operatorzy telefoni stacionarnej

Witam wszystkich "Forumowiczów"
W ostatnim czasie dośc mocno za skórę zaszła mi, wydaje mi się dośc nieuczciwa telekomunikacja TPSA. W związku z tym poczełem poszukiwania innego operatora by popriostu sie wypiąc na owa telekomunę. Okazuje sie że nie ma zbyt dużej konkurencji, i byc może dlatwgo sobie tak śmiało poczyna owa telekomuna. Ciekawi mnie czy i WY mieliście jakies problemy z bezwiednym aktualizowaniu usług których nigdy nie zamawialiście za które trzeba była zapłacić, itd i jak z tym sobie radziliście. Tymczasem pozdrawiam wszystkich.

Momento mori

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

Witam.
Napisz, o jakich usługach myślisz...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

Ja również przekonałam się o "pomyłkach" TP sa. Kilka razy w fakturze do zapłacenia naliczone były sumy za usługi, z którymi związku nie miałam. Musiałam wtedy dzwonić na "błękitną linię", czekać kilkdziesiąt minut aż szanowna telefonistka raczy skorygować błąd TP. Co prawda nie były to wielkie sumy, ale nie zostawiłam tego i nie miałam zamiaru płacić za ich "pomyłki w liczeniu".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

Ja kiedys miałem ciekawą sytuację z usługa "darmowe wieczory i weekendy" .Chodzi o to ze przez miesiac dzwoniłem normalnie po 20 jak zwykle i miałem niby za darmo, a później przyszedł rachunek do zapłacenia na kilkaset złotych,podobno to ja sam zrezygnowałem z tej oferty "darmowych weekendów ", co ciekawe stało sie to w okresie świąt. Dzwoniłem klika razy na błękitną linie ale to nic nie dało, kilka skladanych pism w telepunkcie, masa nerwów, pomogło dopiero pismo takie że chciałem zrezygnować z ich sieci.Wtedy nagle cała sprawa się wyjaśniła i zwrócili mi pieniadze, ale kosztowało to dużo nerwów i czasu. Obecnie korzystam z tele2 (opłaca się jesli ktoś dużo dzwoni )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

Jeżeli nic nie zamawiałeś to praktycznie za co masz płacić???



waldek 27


Nie wychodź z siebie - możesz nie wrócić ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

Witam
A ja mam telefon w MNI jestem bardzo zadowoluny i mam tpsa w głębokim....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

po pierwsze nalezy uważnie czytac r-ki z TP.SA po drugie zalozylam indywidualne konto i wkazdej chwili moge sprawdzic jakie uslugi zamawialam ,, po trzecie UMOWA! mialam takze" numery" - np. uslugi , ktorych wogole nie zamawialam , przekroczenie limitu impulsow. ZWROCILI WSZYSTO CO DO GROSZA! były próby wykręcenia się - ale umowa to umowa! w sumie zwrocili około 450 złotych, nawet zadzwonili , przeprosili -są w tej chwili bardzo uczuleni ,podejrzewam ze abonenci im uciekają . W tej chwili przyglądam sie NOM! i coraz bardziej mnie wkurzaja ,ale lada moment (przestudiuje umowe) i podejmę decyzję! pozdrawiam

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: operatorzy telefoni stacionarnej

Ja zrezygnowałem z usług tepsy dwa lata temu, a jakiś miesiąć temu przysłali mi do zapłaty dwie faktury do zapłaty wziętę z księżyca. Czyli widzę nic w tepsie się przez te dwa lata nie zmieniło. Wcześniej zanim zrezygnowałem z ich usług przysłałi mi rachunek za neostradę za kilkanaście miesięcy (na ponad 1,5tys zł) mimo, że też z niej nie korzystałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org