środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fotoradar w Małym Płocku

Czy ktoś wie czy ten fotoradar jest aktywny? Nie jest pomalowany na żółto , i ostatnio nawet dwa razy widziałem dosłownie 200 m dalej za nim patrol z suszarka / na przystanku PKS / dziwne !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

według ustawy dzialajacy fotoradar musi być oznaczony kolorem zoltym bądź pomarańczowym. Jeżeli urządzenie nie ma takowego koloru to nawet jeżeli ktoś otrzyma fotke może się odwolywac z ogromna szansa na uniewinnienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

Glupoty - nie wprowadzaj w błąd !!

http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Szare-fotoradary-tez-robia-zdjecia,wid,16240421,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

Ten fotoradar jest aktywny zawsze codziennie prawie jeżdżę i nabity zawsze jest takie źródło dochodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

Radar działa i ma się dobrze. Nie radzę próbować:) a na przystanku "suszarką" łapią tych którzy jadą na pamięć czyli przy radarze 50km/h a za radarem ogień, albo takich co od strony łomzy nie zwolnią. ot i cała polityka...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

działa i to w obie strony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

A to bardzo przepraszam za wprowadzenie w blad. Wiedzialem o tym rozporządzeniu ale nic mi nie było wiadomo o 36 miesiącach przejściowych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

działa działa, znajomy po roku dostał "mandat", gdzie nie było widać kierowcy, bo zdjęcie ujęło tył samochodu...Więc właściciel auta mógł wskazać sobie kogo chce no i złożył na kolegę, któy miał przebywać za granicą, a alkurat przyjechał na urlop :) działo się oj działo, strażnicy straszyli sprawą w sądzie, właściciel składał na kolegę, kolega mówi , że gościa nie zna ;) i taka lipa, bo słowo przeciwko słowu było. Bo kto by pamiętał, kto prowadził auto rok wcześniej, gdy kierowców w ciągu miesiąca było kilku :P???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fotoradar w Małym Płocku

oj koledzy, koledzy..... Dziś jechałem w obie strony i na 100% był pusty !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org