czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
13 grudnia.

Pewnie już wszystkim wiadomo co było 13 grudnia 1981 roku, tylko ciekaw jestem, dlaczego generała Jaruzelskiego za ten fakt nękają do dziś i pewnie wszyscy co to robią są oczywiście katolikami (wstyd mi za nich) i tak a propo tamtych czasów, to każdy młody człowiek miał pracę (miał obowiązek pracy), stać było każdego by za własną pracę kupić sobie mieszkanie bynajmniej w bloku, później nastała Solidarność, do której dołączyło 80% rzekomych komunistów (bo każda świnia idzie za korytem), następnie Wałęsa rozsprzedał większe polskie fabryki, za co dają mu spore nagrody, Nobla i jakoś jemu nikt nie świntuszy pod oknem, więc jeśli to znacie to teraz się nie dziwię, że większość młodzieży ma tą Polskę w d...pie.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 13 grudnia.

Leszka sie nie czepiaj-NIE CHCIAL ALE MóSIAL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 13 grudnia.

Jaruzelskiego też nie tykaj , niech człowiek w spokoju umiera, wystarczajaco mu bydło życie uprzyksza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 13 grudnia.

jak zabrali "TELERANEK"to skrzywili psychę marudzie i tak już mu zostało:-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 13 grudnia.

Za Ekranem z Bratkiem rozpaczam , Teleranek był dla dzieci :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 13 grudnia.

a za wałęsy rozkradli polskie i wysprzedali fabryli po cenie złomu

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org