niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

O wypowiedzi na ten temat proszę osoby, które naprawdę chcą pomóc i podsunąć ciekawy pomysł, za zbędne komentarze dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Rękawice kuchenne i cały zestaw przypraw prymat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

To zależy czym się interesuje, co lubi no i na ile możesz sobie pozwolić . Z pakietu podstawowych prezentów to na pewno biżuteria- bransoletka, eleganckie kolczyki. Komplet dobrej bielizny. Fajnym pomysłem jest zestaw zabiegów SPA czy karnet na siłownię( ale z tym ostrożnie:)) Książka zawsze jest dobrym prezentem , o ile lubi czytać. Może wspominała ,że czegoś potrzebuje albo przypadkiem coś zasugerowała?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

może jakiś bilecik do kosmetyczki czy spa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Tylko nie KOSMETYKI !!!! bo weźmie z tobą rozwód. Ksiązka to raczej na inną okazję, kto by chciał żeby sw mikolaj przyniósł komuś ksiązke? nawet jeżeli lubi czytać, to należy się troche wysilić i zaoferować coś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

kup piękno złotą kolie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Nowego mopa :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

może biżuterię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

wibrator

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Coś tylko dla niej :) Żadnych kuchennych rzeczy, do sprzątania ani do łazienki, bo jeszcze dostaniesz tym po głowie.
Jeśli lubi biżuterię: kolczyki, naszyjnik, bransoletkę lub zegarek jeśli nie posiada. Elegancki portfel, jeśli lubi konkretne kosmetyki to zestaw zawsze mile widziany, dobry perfum. Coś droższego z rzeczy, o których wiesz że by je chciała, ale dotąd nie kupiła, bo było jej szkoda pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

dzięki za info. Jak by komuś się coś jeszcze nasunęło to proszę pisać. Jeżeli chodzi o książki to lubi czytać ale niedawno dostała już taki prezent ode mnie, biżuteria też już była dlatego też mam mały dylemat bo nie chciałbym się powtarzać w prezentach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Jest bardzo dobra odżywka do włosów i różne kremy zrobione na bazie komórek macierzystych z firmy revitacell. Zamawia się przez internet. www. revitacell.pl . Nie są tanie, ale szczególnie odżywka do włosów daje spektakularny efekt- pobudza cebulki do produkcji i po prostu zagęszcza włosy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Kobiety uwielbiają kolekcjonować biżuterię;) nigdy jej za dużo więc można obdarowywać nas nawet co miesiąc , może szlafrok do tego ładna bielizna mnie ucieszył taki prezent.Może nowa piżamka . Jest wiele pomysłów wystarczy ruszyć głową hehe. Nie musi kosztować to fortuny. Powodzenia i miłych zakupów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Zajrzyj na www.jubilerpieciak.pl na pewno znajdziesz coś ładnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja ucieszyłabym się z bileciku na jakiś relaksacyjny masaż lub zabieg Spa, w dzisiejszym zabieganym świecie człowiek potrzebuje takiej chwili dla siebie, odpoczynku i relaksu;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Latanie po spa w święta to kiepski pomysł !! Ten czas spędza się z najbliższymi.Przewaznie aż do stycznia. Mi żona sama mowi co by chciała przeglądając gazetki ze skrzynki .Wystarczy odrobine bliskosci w waszym związku... posiedziec razem obok siebie z nosem w gazetce , to nie boli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

proponuje wałek do ciasta i patelnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

albo suszarke xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Bon upominkowy do fryzjera, na masaż, bądź inny zabieg kosmetyczny :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Wibratory nowe, używane sprzedam, europejskie i murzyńskie (40cm) bateryjki gratis, szelki gratis, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w domu klienta.
Przyjeżdżamy testujemy sprzedajemy. Solidna Firma. Tylkou nas wibrooxeuropafrica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

hmm, a może coś bardziej intymnego? kulki gejszy? gra erotyczna typu sekrety nocy? ale to do rozpakowania tylko we dwoje :) zestaw olejków do masażu, biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem. talon na zakupy w ulubionym sklepie-sporo ma taką możliwość, masaż w spa-mój mąż był zachwycony takim prezentem :) i osobiście uważam że książki są zawsze dobrym prezentem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

na allegro są kondony tanio durex- 1 zł sztuka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

soul, wiesz gdzie te kulki możesz sobie wsadzic ... to temat prezentu dla żony, niekoniecznie na tyle zboczonej ,tu są dzieci i to czytają... no taa, talon na zakupy każda by chciała :) soul, nie gniewaj się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

torebka :) torebek, podobnie jak błyskotek-nigdy za wiele, i winko albo likierek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ogólnie pytanie tak ogólne, że ciężko na nie odpowiedzieć. Wszystko zależy od tego co dana osoba lubi? U mnie dziewczyna dostanie coś ze sklepu muzycznego www.rocktone.pl bo granie to jej pasja, którą notabene ja z nią podzielam. A prezentów może być naprawdę multum, dla każdego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

sylwia kosińska,

może tak ci granat w piz*dę? też byś się rozerwała a mąż byłby zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Anonim napisz w jakim wieku jest żona i czym się interesuje.

Nie każda kobieta lubi kolekcjonować biżuterię. Gdyby mąż mi na każdą okazję dawał świecidełka, to bym chyba się pozastanawiała, czy z nim wszystko w porządku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Może napisz ile przeznaczasz na ten prezent to wtedy łatwiej coś doradzić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Wszystko zależy od tego jaki budżet masz przeznaczony na ten upominek i w czym gustuje żona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

A ile chcesz wydać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Mó wię ci .

Kup jej nowego mopa , będzie zachwycona :)

Albo deskę do prasowania :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Kobiety lubią niespodzianki... :):)

Agnieszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

zaproponuj jej MNiE i gra gitara, klient nasz Pan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Kup moherowy beret i wibrator.Jak nie będzie chciała chodzić w berecie to niech się pier......

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Kolczyki lub książkę i paczkę bardzo dobrej kawy, jak lubi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Pomyśl, czy z biżuterii nie pójść w bransoletkę Pandora w zawieszkami. Wprawdzie w punktu widzenia mężczyzny Pandora to lekkie dziwactwo, ale kobiety lubią takie rzeczy, z własną legendą i symboliką.
Są dwa plusy takiego rozwiązania: można sobie regulować wydatki, kupować zawieszki (charms) tańsze lub droższe. No i przy kolejnych okazjach ma się wyjście awaryjne.

Znajdziesz to to bez problemu w wyszukiwarce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

kup jej torebkę i jakąś chustkę (apaszkę) pod kolor torebki. Do tego np RAFAELLO.
Całość zapakuj w np. 3 kartony, każdy przewiąż kokardą, żeby było śmiesznie

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

albo nowe radio do samochodu jak macie auto..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

jeśli lubi dobrą herbatę i kawę to może jakiś zestaw ze sklepu kawy i herbaty świata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Biżuteria, wizyta u kosmetyczki lub w innym salone, jakiś zestaw kosmetyków lub zestaw do kuchni. Opcji jest wiele i dużo zalezy od tego czym interesuje się Twoja żona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Moze zestaw dobrych kuchennych nozy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

br1 mial dobry pomysl a nawet moze i najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Biżuteria zawsze jest na miejscu, perfumy, skórzane rękawiczki (w Venedzie jest duży wybór), fajny zegarek dobrej firmy żeby był na lata itd. Dużo fajnych rzeczy można kupić na prezent zależy tylko co kto lubi.

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

może weekend w Paryżu we dwoje???

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ale z żoną?
Czy dla żony, żeby sobie dobrała to "dwoje"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Dobry zegarek i do tego ładny:) ewentualnie torebkę lub kolczyki złote takie sa moje opcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

nowy wózek dla następnego dzidziusia,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

wszystko za nią zrób ,ona będzie lezała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

zerznij ja w dwie dziury

piotrek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

co byś nie kupił i tak będzie nosem kręcić...kobiety już tak mają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Gotuje od czasu do czasu, to książka kucharska będzie odpowiednim prezentem. A jaki tytuł "domowa bogini" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

a dla faceta co można kupic bo mam 0 pomysłu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

perfumy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

DEBILNY temat I DEBIL założyciel!


ile ty ludziku masz przeznaczonej kasy na ten prezent?
zależy od tego na co cię stać? jednego na nowe Ferrari , drugiego na kapcie ,
albo na gumę do żucia! hahahaha..


DEBILE! takie tematy zakładają !

sam powinieneś wiedzieć na co Was stać i co możesz żonie zaoferować!
hehehehehe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

proponuje bizuterie ale personalizowana. jest to bardzo osobisty prezent sam mozesz zdecydowac co umiescic na wisiorku itp. rewelacyjnie to wyglada, zona sie wzruszy ze szczescia;) polecam sklep internetowy ARTESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

polecam sklep www.jubilerpieciak.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

O..... i znowu reklama-ludzie już po Bożym Narodzeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

może dostęp do e-wydania Dziennika Gazety Prawnej teraz tylko 29 zł polecam
edgp.gazetaprawna.pl/miesieczna/last-minute

http://edgp.gazetaprawna.pl/miesieczna/last-minute/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja posiadam wprost idealny pomysł, myślę że każdej Pani się spodoba a mianowicie kup plastry Lifewave na http://bioelektroda.pl/ zapewne Twoja Pani już wie co to, choć Ty jeszcze nie :) Owe plastry zawierają lecznicze substancje stymulujące nasz organizm polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Biżuteria Pandora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Zależy co Pani lubi:)
Może jakiś kosmetyk typu: krem czy perfumy. Fajnym upominkiem byłoby wykupienie zabiegu pielęgnacyjnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

A może kupić prezent dla Was oboje? Np. weekend w wypasionym hotelu w Warszawie + np. bilety do teatru na jakiś fajny spektakl. Co do spektaklu to ja ze swojej strony mogę polecić Kwartet oraz Cienie w teatrze IMKA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Kup żonie szwedzką poduszkę ortopedyczną SISSEL. To wspaniała rzecz, żeby się dobrze wyspać i żeby odeszło napięcie mięśni spowodowane nadmiarem stresów albo zwyrodnieniami kręgosłupa. To nie jest tania rzecz, ale na prawdę warta uwagi i bardzo dokładnie opracowana naukowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

gramofon i jej ulubiony album wydany na płycie winylowej.

luz blues i orzeszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

gary w kuchni jej wymien bedzie zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Z bizuteria moze nie wycelowac ( co bedzie, jak sie nie spodoba ... )

Moze jakas lepsza tacke na ciastka itd. ( np z galerii), szlafrok, masazer do stop, pudelko na bizuterie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Nie wiem jakie tworzycie małżeństwo ale zajrzyj na pokojrozkoszy.pl, możesz wybrać dla niej ciekawy zestaw, bieliznę, biżuterię. Oferta jest bogata i bardzo zróżnicowana, wysyłka odbywa się szybko a paczka jest dyskretnie zapakowana, tak więc śmiało :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

www.jubilerpieciak.pl wymieniają biżuterię na inną po świętach jeśli prezent
nie został trafnie wybrany .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja też stawiam na gadżety albo jakieś nietypowe atrakcje. W tym roku znalazłam przejazdy sportowymi samochodami po torze wyścigowym. Mój facet padnie z zachwytu! :P Poszukajcie takich ofert w sieci. Ja znalazłam na DEVIL-CARs

Samochody, motocykle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Jeśli dokonasz zakupu na www.jubilerpieciak.pl lot motolotnia w prezencie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Mojej kupiłem zegarek. Julia ceni bardzo prostotę więc wybrałem dokładnie taki http://smalltime.pl/zegarki-klasyczne-casio/30-casio-mtp-1154e7b.html powinien wpaść jej w oko. Do tego dokupię jeszcze jakieś dobre słodycze i będzie okej. A co do wymyślnych prezentów to lepiej zostawić je sobie na czas rocznic czy walentynek. Wtedy liczy się kreatywność i romantyzm o wiele bardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

ja pierdole ile reklam tutaj , ludzie wypad z tym hujostwem to nie miejsce na reklamy na swoim fb sobie reklamujcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

U nas www.jubilerpieciak.pl taki zegarek jest tylko na innym pasku i kosztuje 100zł. Jak poprosił byś o upust to zapłaciłbyś 90zł. i miasto z góry byś obejrzał. Nie wiem czy wiesz że jest to zegarek męski a nie damski ale niektóre kobiety gustują w dużych zegarkach .
Do chilu . Nie wiem co gorsze reklama którą nam niektórym zarzucasz czy słownictwo którym ty operujesz . Mama ci nie mówiła że przeklinać nie wolno .

życzę wszystkim miłego dnia zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Autor: zbyszekp to motolotnio o kazdej porze mozna polatac?i ile kosztuje sam przelot?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

zbyszekp bo krew zalewa gdzie nie wejde to reklamy , niedlugo klape od kibla otworze i beda reklamy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Do boski. Motolotnią można latać cały rok . Ograniczenia niesie pogoda ( silny wiatr , widzialność ). Najprzyjemniej jest latać w miesiącach ciepłych ale w zimie też można . Ja za same latanie pieniędzy nie biorę ale naszym klientom rewanżuje się lotem . Za jedne pieniądze masz dwa prezenty .

Do chilu . Odpowiedz kiedy wpis nie będzie reklamą . Temat został założony
przez anonim_anonim osobę mi nieznaną . Posiadam jakoś wiedzę na temat tego o co pyta . Żeby nie potraktować wpisu jako krypto reklamy wpis musi wyglądać tak : Widziałem piękną rzecz ( tu może być fotka ) ale nie powiem gdzie . To powiedz poco dokonywać jakiego kol wiek wpisu .

Nigdy nie założyłem sam tematu po to by korzystać z darmowej reklamy . Natomiast jeśli będą zakładane wątki na które mogę coś podpowiedzieć to to zrobię nie zależnie co kto o tym myśli .

pozdrawiam wszystkich zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Moja żona rok temu cieszyła się z nowego żyrandola. I to bardzo, bo sama go sobie wybrała. Może, jeśli twoja też lubi ozdabiać i upiększać dom, też jej kup coś takiego? Tu jest ten sklep, gdzie my kupowaliśmy: http://luxar.com.pl/zyrandole.
Mają spory wybór, ale wiem, że najlepiej kobiecie kazać wybrać samej, bo jeszcze się nie spodoba i trzeba będzie zwracać. Tam co prawda nie było problemów ze zwrotem, ale to zawsze dodatkowy wysiłek.
Może spodoba wam się coś takiego:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Jeżeli lubi czytać to też możesz kupić jej książkę. Teraz głośno jest o książce Adama Amblera \"Seksturysta\" książka skandaliczna, ale potrafi obudzić wyobraźnie Wiele wątków erotycznych ubarwiają całą książkę. Mnie się spodobała ta książka.
Do tego jakąś skromną biżuterię i myślę że będzie zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja właśnie też szukam świąteczny prezent dla mojej żony. Nie jest lekko, bardzo lubi oryginalne rzeczy, w sensie takie, których nie można dostać w pierwszym lepszym sklepie. Nie muszą być drogie, ważne, żeby były unikatowe. Dlatego chyba zdecyduję się na jakąś ręcznie robioną bransoletkę, widziałem kilka takich w internecie i wyglądają całkiem fajnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

z niecierpliwością czekamy na reklamę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Kup coś z Grouponu, jakieś Spa, masaż, albo wizytę u kosmetyczki...

tu mi najlepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

W tych czasach jest naprawdę bardzo duży wybór wszystkiego. Lecz dla osób które nie kupiły jeszcze prezentu z powody braku czasu proszone są o sprawdzenie ciekawej oferty - zakupu vouchera w formie pdf. http://taakiprezent.pl/pl/Jak-wyglada-prezent, wydaje mi się że każdy będzie z niego zadowolony, można wybrać fajne opcje w zależności od upodobań obdarowywanej osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja widziałam fajny Outlet z fajnymi zegarkami, może to. Kobiety lubią takie błyskotki, więc raczej powinno się podobać. Zobacz http://outletwatch.pl/pl/c/Zegarki-damskie/75

Jaki wybrać dobry kocioł CO - http://kotlylubelskie.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Nie wiem jak Twoja żona, ale ja zawsze cieszę się z biżuterii. U mnie w pracy obowiązuje dress-code, pracodawca wymaga eleganckiego wyglądu, dlatego okazji do założenia naszyjnika czy bransolety jest wiele. Dlatego mąż wie, że najbardziej ucieszy mnie jakieś nowe świecidełko - ale tak dla bezpieczeństwa zawsze sama wybieram sobie prezent. W tym roku przeglądam przeróżne pierścionki, np te http://www.kuzniasrebra.pl/Pierscionki/ Nie żebym wątpiła w gust męża, ale nie zawsze wybierze ten model, który najbardziej mi sie spodoba ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja najlepsze prezenty kupuję na http://www.takapaka.pl/ Jest tu wszystko, co może wywołać radość na twarzy. Genialne pomysły polecam każdemu, kto jeszcze nie wie co kupić swoim bliskim pod choinkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

nagraj film kevin sam w domu na płytę i daj w prezencie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Trochę powagi, gość zadał poważne pytanie i pewnie odpowiedzi w stylu kevin sam w domu go nie interesują. Ja mogę Ci polecić masaż tajski z http://www.superprezenty.pl/. Żona na pewno będzie zadowolona i bardzo wdzięczna za taki prezent :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

jakiej powagi człowieku wklejasz tu ciągle te swoje dziadowskie linki dziadowskich stron dziadowskich sklepów których nie stać na profesjonalną reklamę i co sobie myślisz, że tu sami idioci ? Ten pusty rozumek sobie wymasuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Moim zdaniem dobrym pomysłem i przy okazji praktycznym będzie zabiegi kosmetyczne na twarz. W dzisiejszych czasach każda kobieta lubi o siebie dbać, ale nie zawsze ma na to czas,więc myślę, że byłby to bardzo trafiony prezent. :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

moim skromnym zdaniem teraz można fajne prezenty robić , na przykład niekonwencjonalnie wycieczka za granice, teraz są tanie loty do londynu, https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Londyn-LON/
takie znane miasto, ładne to dobra okazja do zrobienia takiego prezentu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja w te święta dostałam taką sukienkę od męża http://nunu.pl/Produkt/50105/sukienka-v on wie najlepiej co lubię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Olenka to sie ciesz ze nie zegarek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Boże narodzenia to nie jest dobry prezent, nawet dla żony...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja często bez okazji coś żonie kupuje, lubię ją zaskakiwać. Ostatnio był to fajny komplet bielizny kupiony tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna polecam tak rozpieszczać swoje połówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla żony Boże Narodzenia co polecacie?

Ja polecam zawsze modną i niepowtarzalną srebrną biżuterię. Na stronie https://monarti.pl można znaleźć niepowtarzalne wzory srebrnych kolczyków, srebrnych bransoletek i srebrnych pierścionków z pięknymi kamieniami szlachetnymi. Mają bardzo bogaty wybór srebrnych kolczyków z markazytem.
https://monarti.pl/kategoria-produktu/kamien-szlachetny/markazyt



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org