niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Drift

Witam, z racji tego, że zbliża się zima, chciałbym was spytać o jakieś sensowne miejscówki do poćwiczenia driftu na terenie naszego miasta, ew +5 km, nie dalej. To miejscówki, które wyczaiłem w ubiegłym roku (nie driftowałem zbyt dużo, w tym roku planuję poćwiczyć więcej):

- parking PWSIP (dosyć ciasno i pełno latarni)
- plac niepodległości (tu jest akurat fajnie ale parking musi być pusty i musi być dużo śniegu, by nie powyrywać kół na bruku :D)
- parking pod Kauflandem

podobno jest też coś na Fadomie.

Macie jakieś pomysły? :) Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

haha haha a tak zapytam w samochodzie masz napęd na przednią oś ? czy po prostu masz na tył i masz lekko powyżej 100 koni.

ją nie rozumiem jak można driftować na śniegu haha

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Na śniegu to nie drift :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

chłopak młody to nie wie

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

śnieżny drift :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Ja też młody i wiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Jak coś potrafisz to dawaj z mną,możemy pojeździć gdzieś,się zgadać.
Ja już czekam na śnieg,tylko przydałoby się jeszcze ręczny podciągnąć bo może nie domagać hehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Ja mam stare auto którego w razie czego nie będzie mi szkoda więc czasem walę do obucha dość odważnie, ale na szczęście z poprzedniej zimy tylko kilka obitek i pofałdowana tablica rejestracyjna z przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

weź koło i jebnij się w czoło

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Mam BMW, które ma 175 koni (TDS po chipie) ale szkoda mi go katować na asfalcie.

Wyprane gacie, to możnaby razem coś pojeździć w tą zimę :) Napisz do mnie na gadu gadu: 3071205.

Proszę o dyskusję na temat a hejterów w golfach proszę o opuszczenie tematu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Ja czasem też w zimę kręcę bączki maluchem na kaulandzie ale to nie jest "drift"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

No dobra, może słowo "drift" było trochę na wyrost, chodzi mi o zwyczajne, kulturalne jeżdżenie bokiem po śniegu na jakimś pustym placu czy parkingu, zadowoleni?

To jakie miejscówki polecicie prócz tych zawartych w mojej pierwszej wypowiedzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

175 koni uważasz że jest dużo?

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Mało nie jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Przy jeździe na śniegu tym bardziej o "wjazdy ślizgiem na ręcznym" nie liczą się konie tylko umiejętności i co to za samochód bo co z tego jak siedzi jakiś czub w samochodzie nafaszerowaną elektroniką która cały czas się włącza wtedy daleko nie zajedzie ,ja już takiego widziałem w akcji moc pod maską raz wjechał w zakręt i zderzak połamany ;D miejsc to zbytnio nie ma ja czasem na szpital zajeżdżam w nocy i na tych zakrętach jest dobry lód tym bardziej wąsko w sam raz na idealny ślizg ;D a tak po za tym jak by nam zrobili kawał lotniska w okolicy to by w zimę można było z tego korzystać ale w naszym mieście są inne ważniejsze sprawy do wydania ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

A czy gdzieś napisałem, że 175 koni to dużo? Po śniegu to bączki kręci i maluch, który ma 26 koni więc nie wiem, o co ci chodzi siemanoo, ty jesteś jakiś zakompleksiony czy co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

to można nazwać driftem na lodzie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

https://www.youtube.com/watch?v=1CAI4VtSGLw&list=TLRHOc8p_P_c-qx0bvUUJIOx4Ouu6W1XUq :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

nie po prostu jesteś żałosny i tyle :-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

założę się, że na co dzień jeździsz jakimś tico i przyszedłeś się tutaj wyżalić na forum, bo inni mają ciut lepiej niż ty a jazdę dla zabawy mogą uprawiać gdzieś indziej niż w komputerowej grze :) bierz się lepiej chłopie do roboty zamiast siedzieć i tracić czas na forum pisząc bzdety bo nic nie przyjdzie samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

miałem wcześniej bmkę ale przez takich jak ty ludzie z bmw maja opinię jaką mają.

znając życie to jeździmy na ręcznym w zimę ;-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Hahaha przypomniało mi się, w tamtym roku w Kolnie pod polo marketem widziałem takiego "driftera" :D w mazdzie rx8, śniegu było tylko troszeczkę, zakręcił dwa bączki i jak nie zapie****** bokiem w latarnię, nawet nie wyszedł zobaczyć uszkodzeń od razu się zmył hahahah.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Tak to się czasem kończy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

zenit ale musiałeś miec beke hehe

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

No człowieku, gówniarz się dorwał do takiego auta(a dodam, że było jeszcze na zagranicznych blachach, pewnie świeżo sprowadzone :D ) i próbował przykozaczyć na stojących w drzwiach dziewczynkach. Wyszło jak wyszło hahaha narobił sobie tylko wstydu i porządnie załatwił autko ;) Drifter :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

niedługo będzie na ulicach driff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Chyba nawet wiem który, taka grafitowa RX-8? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

Dokładnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Drift

haha nie którzy to maja na bani :-)

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org