niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oświadczenie zawodników ŁKS

http://4lomza.pl/index.php?wiad=34069




Dla WSZYSTKICH, którzy oceniają nie znając sytuacji....

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

a Zarząd, to kto?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Nie ważne kto! Ważne, że jest złym zarządem! Tam od dawna dzieją się cyrki! Prywatny folwark se urządzili!

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Jestem za odwołaniem zarządu klubu a nie zawodników. W sposób nie mający nic wspólnego z właściwym podejściem do sportu traktuje młodych zawodników, którzy starają się ciężko trenować poświęcając swój cenny czas dla rozwoju sportu w Łomży. Nie jest on właściwie doceniany szczególnie w Ratuszu. Obniża to jego rangę i sprowadza się chyba do wyeliminowania tej gałęzi sportu w naszym mieście.
To co młodzi maja robić w takim zapyziałym mieście, rozbijać latarnie i trwać coraz częściej w pijackim amoku czy konflikcie z prawem.
Dotacja na rozwój sportu wśród młodzieży w porównaniu z innymi miastami jest żenująco niska. po prostu kompromitująca.
W takim razie dla kogo wybudowano ten piękny obiekt na ul. Zjazd?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS



nie interesuje mnie ich sytuacja,
to nie jest profesjonalny zespół a oni nie są zawodowymi piłkarzami,
nikt się o ich usługi nie bije.

brak im umiejętności - to nie jest problem.
brak im honoru - to już gorzej

ale brak im zdrowego rozsądku, sprytu, logiki w każdym aspekcie życia !

boooooooo
takim oświadczeniem trzeba było zacząć,
można było odmówić wyjazdu na jakiś mecze, jeden czy drugi
ale nie można było odmówić wyjścia na boisko przed własną publicznością,
nawet jeżeli miał tam być jeden widz.

o nie ma żadnego tłumaczenia,
po co teraz te przeprosiny dla kibiców,

trzeba było mieć jaja, wyjść na ostatni mecz, wygrać go, dać oświadczenie, że jak im nie zapłacą zaległości to nie wyjada tam gdzie teraz grają.

proste

ale każdy piłkarz w tym kraju bez względu na poziom sportowy to jest głupek po prostu _ taka sytuacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


a teraz beczą, jak się mleko rozlało.

a zarząd ???
jaki by nie był to teraz powinien pogonić to całe towarzystwo,
potem podać się do dymisji


i niech nie będzie niczego,
jeden powód mniej do śmiania się z Łomży !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

zmiany trenerow nigdy nie pomogly rozgonic te gwiazy i zaczac budowe nowego klubu bo z tymi pseudo pilkarzykami nie ugramy nic

widzieliscie wynik z dzis jak sie gwiazdy pokazaly ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Może piłkę mają chińską a nie adidasa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


dokładnie,

są młodzi, mogą trenować, mogą grać, jak osiągnę jakiś poziom pójdą gdzie indziej i będą zarabiać. ale nie oni chcą pieniądze za to, że są piłkarzami, bez względu jak grają, gdzie grają, z kim grają i że przegrywają. nigdzie nie przeczytałem, że nie mają warunków do trenowania lub coś w tym rodzaju, jak to ostatnio ktoś napisał, jak się ma hobby to się je powinno samemu sponsorować, jest wiele dyscyplin sportu gdzie nie ma mowy o wynagrodzeniach, ludzie płaca ze swoich pieniędzy za sprzęt, stroje, sale,
tylko piłkarze to taki posrany naród, chcą pieniądze za to, że są :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Widać co niektórym przydałby się kurs czytania ze zrozumieniem albo "odkucie" zakutych łbów, bo najwyraźniej nic nie kumacie nadal...


Jestem za piłkarzami i nikt mnie nie przekona, że nie macie racji. Szanownym forumowiczom, którzy twierdzą inaczej życzę, żeby kiedyś was ktoś traktował tak jak zarząd piłkarzy.

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


to Ty drogi Karo234 nie rozumiesz podstawowej rzeczy,

na tym świecie, nikt nikomu pieniędzy nie daje za to, że ktoś chce coś robić, ale zwyczajnie nie starcza mu talentu lub zapału żeby to robić na jakimś poziomie

to nie jest profesjonalny klub bo jest amatorski, piłkarze nie mają umów o pracę z ŁKS - em, jak byś sam miał zdolność tego czego brak zarzucasz innym, to byś moją wypowiedź zrozumiał - bo jej nie zrozumiałeś !

piłkarze zrobili wszystko od końca i teraz się muszą tłumaczyć pisząc oświadczenia,

najpierw trzeba było naskrobać oświadczenie do wiadomości publicznej je podać, potem nagłośnić, że strajkują i nie wyszli na trening, potem np. można było nie chcieć jechać na mecz wyjazdowy

niby to samo ale zapewniam cię, że odbiór publiczny był by zupełnie inny, a tak to wyszło, ze oni walczą za zaległości piłkarzy z przed dziesięciu lat

himalaje głupoty :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


sami piłkarze robią jakiś szemraną sytuację, mają ustne umowy o kasę :-)

w rzeczywistym świecie, pracownik nie dostaje pieniędzy to idzie do sądu,
a jak odmawia wykonywania pracy to pracodawca go wypieprza i żeby pracodawca był najgorszy z najgorszych to ma do tego prawo, tak samo jak ma prawo domagać się naprawienia szkody którą mu ten pracownik wyrządził.

ale tak jak mówię, tak jest w normalnym, realnym, rzeczywistym i przede wszystkim dorosłym świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Za moich czasów, to w piłkę grało się dla przyjemności z wygrango meczu :):)

A teraz, to w piłkę gra się nie dla przyjemności z wygranego meczu, ale dla kasy za mecze przegrane :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Niech ktoś mi pokaże czwarto ligowy klub w Polsce który płaci sportowcom za to że są? Jak widać wielkie gwiazdy piłki nożnej mamy w mieście... Ja uważam że ludzie za dużo telewizji oglądają i tacy chłopcy do bicia jak nasi piłkarze ( bo przecież inaczej nazwać tego nie można jak każda wioska nabija sobie punkty na naszym klubie) myślą że skoro taki Cristiano Ronaldo, Gareth Bale czy Lionel Messi zarabiają grube miliony to oni też na starcie powinni wysokie gaże otrzymywać...
Szkoda że ci chłopcy nie widzą jak chore jest to miasto i trudne warunki biznesowe i sponsorskie są tu... No ale cóż - Status Gwiazdy :-)
Co do długów klubu to ci akurat co ich narobili to już dawno zmyli się i to poprzedni zarząd narobił tej biedy a obecny niestety ma problemy z wyprostowaniem tego... Tak zresztą powiedział ich mentor i szkoleniowiec - Krzysztof Przytuła na sławnej już konferencji. Mówił min. że "on wraz z obecnym zarządem próbują naprostować sytuację" po poprzednikach złodziejach i nieudacznikach. Jakby ktoś tego jeszcze nie widział to odsyłam do linka: http://www.youtube.com/watch?v=Hc3UDSYaCDA
Także chłopcy: albo się ogarnijcie i róbcie dobrą robotę póki rodzice dają dach nad głową i jeść, to może jeszcze coś z was będzie, albo idźcie do zatrudniaka i liczcie na to że ktoś po znajomości w tym mieście załatwi wam robotę na czarno to zarobicie z 1200zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Odwroc tabele LKS na czele. Gdyby bylo odwrotnie to i kasa bylaby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Chłopaki o którą ligę ,,zawalczycie" na wiosnę ?? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

na sport nie mja za to na dotowanie remontów obiektów katolickich w tym dachu pałacu biskupa to maja kase w radzie miasta.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Link jeszcze raz ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Hc3UDSYaCDA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Sorry wielkie. Widac ze Trener LKS Lomza ma jaja i czegos chce. Ma duzo racji w tym co mowi. Dziwi mnie jedynie podejscie Radnych Lomzy do problemu. Tylko trzech radnych zainteresowalo sie problemem pilkarzy. Gdzie jest w Lomzy Komisja Sportu przy radzie miasta. Dobra druzyna to zysk dla MOSIR i mniejsze dotacje z naszych podatkow .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Wszystko jest tak jak opisuje tomek24042004 - od doopy strony.

Było wydać oświadczenie, zagrozić strajkiem na treningu, strajkiem na wyjeździe.
Co do gry, napisałem wcześniej, jak panowie nie mogą się utrzymać z kopania piłki, no to może z rowami pójdzie bardziej gładko. No cóż i może 8 albo 10 godzin dziennie będzie trzeba kopać, a nie tylko 3 ;) . Zaręczam na odnowę biologiczna nie ma co liczyć.
Do roboty gwiazdorki, do roboty.

Chore były poprzednie zarządy, chory jest i obecny.

Niedawno na tym forum był temat w którym ktoś zapraszał na mecz chyba z Warmia Grajewo.
Pozwoliłem sobie zrobić uwagę co do godziny rozgrywania meczu. Kto pokrywa koszty sztucznego oświetlenia ?
Brakuje kasy ?
To na cholerę wydawać ja bez głowy. Mecz był rozgrywany w dzień wolny od pracy i mógł być rozegrany przy swietle dziennym(wiele pokoleń tak grało
). Komu korona by z głowy spadła, kto chciał robić na siłę widowisko.
Nie jestem blisko klubu, bo pewnie takich "kwiatków" jest więcej.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Wypowiedź trenera, bardzo emocjonalna.
Pewnie nie wie, ze jak odrobinę cos osiągną , to się pojawi wielu panów działaczy z klapą do odznaczenia ;)
Taki grajdołek.
Panie trenerze
Jak nie ma pieniędzy na seniorów, to może niech trenują juniorzy, staniemy się potęgą juniorska , albo wśród trampkarzy.
Może wtedy wzrośnie zainteresowanie.
Sam pan sobie odpowiedział na podstawowe pytanie, z przyczyn obiektywnych nie ma jak zatrzymać piłkarza w tym mieście. Tak jak i pozostałą młodzież. Stąd kto żyw to ucieka. Wyjeżdżają starzy i młodzi.
To co było przez lata przeznaczane na ten klub (może niewystarczająca ilość środków) została i tak zagrabiona , źle wykorzystana przez wszelkiej maści tzw działaczy. Więc , kto przy zdrowych zmysłach zechce karmić te bandy nieudaczników.

3 radnych ;) To i tak dobry wynik, przecież działek nikt nie dzielił (byłby może komplet). Przed wyborami znajdzie się ich więcej ;)

A na marginesie, jak jest z pozostałymi dyscyplinami sportu w mieście, nie kiedy czytam o osiągnięciach. Może warto zapytać jak oni rozwiązują swoje problemy, może warto podpatrzeć

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

potrzebny dobry sponsor. Rewolwer wracaj i pokaż jak to się robi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Rewolwer trener nie jest od tego aby zalatwiac kase do funkcjonowania druzyny. Gdzie jest Zarzad LKS , gdzie jest Prezes spolecznik. Warto byloby sie przyjrzec , czy osoby z zarzadu ktorzy pelnia funkcje spoleczne pobieraja jakes wynagrodzenie i co zrobil prezes aby tym mlodym pilkarzom zapewnic odpowiednie warunki. Idac dalej prezes ustnie cos obiecywal , jakies pieniadze za mecze dla zawodnikow a jak obiecywal powinien sie z tego wywiazac albo powinien otwarcie powiedziec nie mam pieniedzy , nie bede mogl sie wywiazac z tego co mowilem. Nawet ustnne deklaracje zlozone wobec swiadkow sa wiazace. Na str bip sa zawiadomienia o posiedzeniach komisji rady miasta Lomzy , jak np: planowanie budzet miasta na 2014 , jest komisja sportu . Czy prezes spolecznik bierze czynny udzial w tych posiedzeniach , czy dlubie w nosie. Byc moze emocje wziely gore i zle sie stala ze mecze zostaly oddane walkowerem. Trzeba bylo dokonczyc sezon i postawic swoje warunki. Sukces druzyny to zysk dla MOSIR mniejsze dotacje z naszych podatkow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Niestety trenera już nie ma, bo został zwolniony dyscyplinarnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

bardzo dobre posuniecie zarzadu 100% poparcia jak sie dziala na szkode klubu to wypad... to klub amatorski a treningi przy swietle dresy pilki wszystko maja ... wyjazdy zorganizowane ... czego im brakowalo ? moze mieszkania w hotelach taryf i czego jeszcze ? sa amatorami wiec graja amatorsko to jest 4 liga a do tego miejsce na koncu tabeli wiec nie wiem czego oczekuja traktuja ich tak jak graja wiec nie wiem z kad te obrazania sie ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Prezes pelni funkcje spoleczna bierze jakos kase , czy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Ludzie myślący inaczej - Prezes ma własną firmę która przynosi mu prawdopodobnie niezłe przychody i nie bierze kasy z klubu!. On ją ze swojej firmy do klubu przynosi. Skąd w ogóle takie pomysły, że może coś brać?
Najlepiej by było, żeby zawodnicy w tym swoim oświadczeniu napisali, ile razy prezes przynosił im prywatną kasę, żeby mieli na swoje wydatki. Tyle że, takie coś w ich szykanującym działania zarządu oświadczeniu nie miało prawa się znaleźć, bo to nie jest pismo pochwalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Chciałbym zauważyć że jak przyszedł pan Kulesza do klubu to wszyscy do tej pory się cieszyli. Nagle jak wybuchła jakaś afera odnośnie zaległości wobec piłkarzy które jak wiem piłkarze mieli obiecane że zostaną uregulowane w styczniu (wiadomo że koniec roku jest i klub nie ma kasy a w styczniu będzie nowy budżet również ze strony miasta jak i sponsorów) to wszyscy że zarząd wyprowadza pieniądze.... ŻAL!!! Naprawdę ten zarząd robi bardzo dużo dla tego klubu ale sami wiecie jakie jest to miasto życzliwe... Widać zresztą po niektórych wypowiedziach tu hehe. A trener: od bohatera do zera. Naprawdę ładnie zachował się załatwiając nam najprawdopodobniej drugi walkower wystawiając dwóch zawieszonych graczy!!! Brawo panie trenerze! Jeszcze jeden walkower i okręgówka!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

okey

na tym cały pic polega, ze mają sobie radzić w tych warunkach co mają .
Sponsora to każdy by chciał, tylko koorwa czy zasługuje na to.
Jeżeli zgodzimy się , ze piłkarz to zawód- źródło utrzymania, to chłopcy musza sobie odpowiedzieć na pytanie, czy sa lepsi od konkurencji, bo nikt nie będzie im płacił za to że są . Tak jak nikt nie płaci np.: hydraulikowi za to , ze jest.
A sponsorów lub sponsorki niech sobie prywatnie znajdą , ja się na takie frajerstwo nie piszę.

Jarekducha,
nie twierdzę , ze trener ma się zajmować sprawami organizacyjnymi.
Nie interesuje mnie za bardzo ile potu i w jaki sposób piłkarze wylewają na treningach(sugestia trenera) mnie interesują efekty tej pracy, czyli wyniki. Na treningach niech w karty grają.
Równie dobrze mógłbym chodzic i patrzeć jak na siłowni inni ciężko ćwiczą i co mam z tego powodu płacic własne pieniądze na ćwiczącego ???? Bo on ćwiczy ???
Może niech trener pochodzi i popatrzy jak np.:
na rusztowaniach chłopaki zapierd.lają, niech przyniesie jabłko, kanapkę, powinno mu zależeć na tym, aby w Łomży było ładnie , czysto i schludnie.
Powinno zależeć , aby ci młodzi ludzie byli na rusztowaniach w Łomży, a nie na rusztowaniach całego świata ;)
Gdzieś tam przewinął się głos , ze codziennie 3 godziny treningów asy maja , cholera inni po 8, 10 godzin maja trening na wspomnianych rusztowaniach i nie płaczą gdzie jest odnowa biologiczna.
To jest IV liga !!!!! Czyli prawie nic.
A tak naprawdę to okręgówa.
To jest cyrk słabej jakości, ludzie przychodzą jedynie z sentymentu. Piłkarze powinni grać za darmo i biletów wstępu nie powinno być, tylko skarbona , kto chce to wrzuci.
Jeżeli płacę za bilet , to w zamian mam cos mieć. Proste jak konstrukcja cepa.
Nie nabiorę się na pierdoły, że coś będzie. Dopiero jak będzie to może kupie bilet i popatrzę.
Prawda jest brutalna - liczą się efekty. A efektów brak.
Do tego jakieś dąsy i polityka.
Postanowień umów należy dochowywać, bez względu czy ustne czy w formie pisemnej, tylko nie wiadomo , kto z kim i na co się umawiał. Teraz to każdy będzie twierdził co innego.

Czym innym jest co miasto ma do powiedzenia w tej kwestii, czy środki dostateczne, czy dobrze wykorzystane.
Często jestem krytyczny w stosunku do "ratuszowych", ale miasto ma też inne problemy niż kilku zapaleńców co chcą zarabiać kopiąc piłkę.

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ciekawe czy zawodowi " zawodnicy" ŁKSu daliby radę San MARINO?

Dwóch zawodowych piłkarzy, którzy grają w czwartej i piątej lidze włoskiej, oraz pasjonaci czy hobbyści futbolu, którzy jak wszyscy zwykli ludzie od poniedziałku do piątku chodzą do pracy.

Piłkarską reprezentację San Marino tworzą niemal w całości amatorzy - gracze co najwyżej piątych, szóstych lig włoskich i ligi sanmaryńskiej. Na co dzień pracują oni m.in. jako barmani, urzędnicy bankowi, właściciele firm lub są studentami. Jedynym zawodnikiem, który ma podpisany profesjonalny kontrakt jest obrońca Mirko Palazzi (IV liga włoska). Występy w zawodowych klubach mają za sobą też bramkarz Aldo Simoncini, pomocnik Matteo Vitaioli i napastnik Andy Selva.

Trenerem reprezentacji jest nieprzerwanie od sierpnia 1998 Giampaolo Mazza, aktualnie najdłużej pracujący selekcjoner w Europie, który za swą pracę nie pobiera od federacji żadnego wynagrodzenia. Z pochodzenia jest on Włochem, a na co dzień pracuje jako nauczyciel W-F we włoskim liceum niedaleko San Marino

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Egzorcysta-
- piątka, słuszne spostrzeżenie

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

tu kadra zawodowców:

http://www.lks.lomza.pl/index.php/kadra.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Ludzie co wy tu piszecie?!? Chciałbym się dowiedzieć jak wy byscie się zachowywali chodząc do roboty nie widzac kasy od kilku miesiecy? No ok zaraz mi ktoś powie ze to jest amatorski klub i nie ma kontraktow. No wiec skoro amatorka to piłkarze rownie dobrze mogę powiedzieć ze w weekend zagrac nie mogą bo maja ważniejsze sprawy do załatwienia które dadza im może jakies pieniądze.
To co się dzieje w klubie (i tu nie mowie o ostatnim roku dwóch czy trzech) to parodia i zenada... chociaż kiedyś jeszcze gorsze rzeczy miały miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ludziu!
jak do roboty chodzisz , to któś ci musi za cuś patosić,
nie za samą łobecność , tam musisz cuś zrobić i się wykazać,

abstrahując : hydraulik przyjdzie na awarię do ciebie, popatrzy, pogmera i pójdzie w piz*du, NIC NIE ZROBI a ty mu zapłacisz?

hahahaha..hehehehe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

artaras w jednym ma racje - kiedys w klubie dzialy sie jeszcze gorsze rzeczy i moze to jest tez powodem odtraszajacym potencjalnych wspolpracownikow, sponsorow itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ha.ha.ha... hehehehe..

I TO ODSTRASZA ( co było kiedyś? )
od dobrej gry TERAZ , naszych PIŁKARZYKÓW ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


DLA WSZYSTKICH CO PIEJĄ O MĄDROŚCI PIŁKARZY I TRENERA, POLECAM OŚWIADCZENIE ZARZĄDU PO OSTATNIM MECZU WYJAZDOWYM.

po co, pytam się po co oni tam wyjechali, kur.wa na sponsorowaną przez niemający pieniędzy klub wycieczkę ???

czy Ci piłkarze i ten trener mają w ogóle rozum ???

umiejętności i honoru nie mają na pewno !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS



na marginesie tylko wtrącę na temat sponsorów,

obecni piłkarze mają zaległości finansowe po kilkaset złotych,
bycie sponsorem klubu w tej sytuacji to jest jakieś nieporozumienie !
po hu.j wyciągać i szyldy sponsorskie rozstawiać - ludzie trochę przyzwoitości, albo bądźcie tymi sponsorami albo wiochy nie róbcie.

oni udają, że grają a wy udajecie, że jesteście sponsorami klubu piłkarskiego,
50 % kibiców to działacze - he, he tylko czy to jest się czym chwalić ???

bycie prezesem, skarbnikiem klubu - funkcja, że ho, ho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

pan Prezes Kulesza powinien pogonić tych PIŁKARZYKÓW i postawić na dzieciaków/młodzież i inwestować w przyszłość ,

nie za wszelką cenę musimy się trzymać IV ligi- zaraz taka perspektywa hahahaha...

MNIEJ ZMANIEROWANYCH " GWIAZDORÓW" w zawodowej kadrze ŁKSu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Pieniądze Sponsorów nie idą tylko na zawodników. Jak można było przeczytać ostatnio, kara dla zawodników za oddanie meczu walkowerem dla Kętrzyna to 4000zł, czyli koszt organizacji meczu, który nie jest mały. Koszt takiego wyjazdu do Mrągowa, to jak się wczoraj dowiedzieliśmy - 2000zł, a więc tylko same mecze ile kosztują klub?
A gdzie inne sprawy? Trener też tu za darmo na pewno nie pracował?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

egzorcysta tok twojego myslenia jest daleki od wlasciwego... sugerujesz ze piłkarze sa niczym ten twój hydraulik? przychodzą na mecz patrza przegrywają i ida do domu? bo mi się jednak wydaje ze walcza i starają się a ze nie wychodzi to nie można od młodzieży niewiadomo czego wymagac. Chlopie może bys kiedyś sprobowal z tydzień polatac na treningi zrozumialbys ile człowiek musi zapierd...i na koniec Chlopie obudz się co tu budowac? teraz gra tam mlodziez i nędzny prezesina nie umie im dobrych warunków stworzyć to z czym tu do ludzi? Kim ty chcesz grac? zakami? bo już na etapie juniora piłkarzowi trzeba zapewni przynajmniej podstawowe rzeczy do gry których zapewne obecna ekipa nie dostaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

tak swoja droga przeczytałem teraz wszystkie Twoje posty drogi egzorcysto i musze stwierdzić ze gowno wiesz o funkcjonowaniu ŁKSu.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

jak hydraulikowi nie wychodzi zapchanie czy przepchanie dziury, to niech idzie w piz*du i zostanie może pozorantem ( to taki gostek w łachmanach od tresury, na którego psy szczekają)hahaha...hehehehe...

a żeby tym gnojkom du*py miodem smarował, to powiedzą ,że mało itp itd..

...Polacy, nic się nie stało!

............................

płaca adekwatna do wyników/rezultatów !

ch*uj, robisz - ch*uj zarabiasz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

nie no nic nie wiesz na ten temat to się nie wypowiadaj... człowieku czy dostanie od klubu butow, ciuchow do trenowania, napojow po treningach to za dużo? czy to zbyt duże wymaganie jeżeli piłkarz chce zwrotu kosztów leczenia po kontuzji? Łatwo mowic o kims ciekaw jestem co bys powidzial jeżeli doznalbys jakiejś "kontuzji" w pracy a pracodawca stwierdzil by zebys leczyl się na wlasny koszt...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

i co ty masz z kończeniem postow? "hahaha hehehe" masz jakas chorobę niekontrolowanego smiechu klawiaturowego??? czy po prostu w taki sposób dajesz upust emocjom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

do artaras napisz mi jaki pracodawca placi komus za leczenie czy rehabilitacje po wypadku w pracy jestem bardzo ciekawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

co ty pier* dolisz? to " zawodowcy" z ŁKSu nie są ubezpieczeni w ZUSie?
nie podlegają powszechnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu?

nie mogą się leczyć w publicznej służbie zdrowia?

- no, takie " gwiazdy i talenty" to powinni chyba do Stanów jeżdzić?

...............................

i nie PIER*DOL, że cyt;" butow, ciuchow do trenowania, napojow po treningach" - nie dostali

.. o tym chyba PIŁKARZYKI z ŁKSu nie pisali , im chodzi o WYPŁATY/PENSJE za NIC NIE ROBIENIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Każdy pracodawca jeżeli zależy mu na czasie i jakości wykonywanej usługi to zapłaci za leczenie. Znam wiele takich przykladow. Ubezpieczenie i ZUS co Ty piszesz?? zerwij sobie wiazadla i licz na NFZ to Ci szybciej noga uschnie niż się doczekasz. Ja tu nie mowie o skreceniu nozki czy wybitym palcu. Popytaj może chlopakow którzy graja bądź grali w ŁKSie na pewno powiedzą Ci jak wygląda rozliczanie się z klubem w kwestii leczenia kontuzji. No widze ze wszystko wiesz o zapewnianiu podstawowych artukulow może nawet je dowozisz zawodnikom. Brawo! A co mam rozumieć placenie za nic nie robienie? na treningi chodza chyba tak? trener jest zadowolony z pracy tak? na mecze jezdza i walcza tak? wiec o co kaman?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

hahahaha..

"na treningi chodza chyba tak? trener jest zadowolony z pracy tak? na mecze jezdza i walcza tak? wiec o co kaman?'

hydraulik ( w potocznym rozumowaniu - nie każdy - a nie obrażając nikogo) TEŻ do roboty chodzi , nawet czasami i w " majstrowskie poniedziałki" ,

a tak na marginesie to: NIE z obecnymi " zawodowcami" ale jakiś czas temu wstecz z zawodnikami ŁKSu , piłem do 3- 5 rano a oni za parę godzin grali mecz ,

...................

trener jest zadowolony z pracy tak? - a KIBICE i sponsorzy też są zadowoleni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


artaras

nigdzie nie przeczytałem, nigdzie nie usłyszałem, że ta młodzież nie ma warunków do trenowania :-) i tu jest problem, nikt od nich nie wymaga niczego poza staraniem się, bo wszyscy rozumieją, że kasy nie ma, klub jest amatorski a piłkarze są młodzi w większości.

nie rozumieją tego tylko sami piłkarze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

jałowa rozmowa się zaczyna... widzisz tylko początek wypowiedzi nawiazujacej do dalszej części. TRENER JEST ZADOWOLONY Z TEGO JAK LUDZIE PRACUJA NA TRENINGACH A MECZY NIE ODDAJA BEZ WALKI. Ciesze się ze piles z chłopakami na pewno milo wspominasz te czasy. Skoro tak wszystko wiesz to jak tam kolana i kostki kolegow po kontuzji? ŁKS im oddal kase za leczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Każdy pracodawca jeżeli zależy mu na czasie i jakości wykonywanej usługi to zapłaci za leczenie.

kadra to nie szpital dla lebiegów, jesteś chory czy masz kontuzję wykluczającą z dalszej kariery, trudno- przykro mi , nie ty jeden ( wśród hydraulików też są wypadki przy pracy) - jest takie powiedzenie : JAK CI WÓDKA W PRACY SZKODZI, ZMIEŃ PRACĘ O CO CHODZI?

... no niestety, kontuzje w sporcie to normalna rzecz,
ale nie musisz mieć wyższego wykształcenia i nawet " ni be ni me" , obyś tylko był dobry w tym co robisz,
a jak ci się uda, to profity i apanaże o którym się nie śniło nawet zwykłemu hydraulikowi ( czytaj: zwykłemu śmiertelnikowi) i wtedy du* pą się na wszystkich wypniesz ,

... takie to ryzyko zawodowe!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


I TAK JAK TEN CAŁY EGZORCYSTA NAPISAŁ
IM CHODZI O WYNAGRODZENIE - PIENIĄDZE ZA TO, ŻE SĄ PIŁKARZAMI !


jak im na klubie zależy to pokazali wczoraj !
zgodnie z oświadczeniem grali dla kibiców i dla siebie.

i wiesz co,
ja bym ich nawet poparł, jakby wyszli, wygrali a na złość prezesowi dostali walkowera za grę tych zdyskwalifikowanych, to by było coś, pokazali by jaja !

ale weź pokarz jak nie masz !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

co Ty z tym hydraulikiem? porównywanie obydwu czynności to jak porownac matiza do lexusa oprócz podstaw wszystkim się roznia. Reasumujac uważasz ze piłkarz powinien się leczyc z własnej kieszeni albo liczyc na NFZ? nie widze odpowiedzi na moje pytanie czy ŁKS rozliczyl się z leczenia SWOICH piłkarzy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS


podoba mi się sformułowanie: przychodzą na treningi i trener jest zadowolony,
żeby tak wszędzie było, że wystarczy samozadowolenie - jak nie ma efektów pracy. jak się jest w czymś słabym, to nie można robić z tego zajęcia zarobkowego, a jak się chce grac w piłeczkę to się gra i ma się z tego radość,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

a Ty znowu swoje, a ja o " przysłowiowym hydrauliku" ,
...ŁKS im oddal kase za leczenie? a dlaczego niby takim gwiazdorom fotbolu ?
- mieli ubezpieczenie
- mieli zapewnioną opiekę lekarską,
- mieli kasę z L4

a KTO komu da jak hydraulikowi rura pęknie i jaja rozerwie?
ustawowo to co wszystkim ...

a czym i jakimi oni wynikami sobie zasłużyli na szczególne względy?

zawodnicy światowej klasy są ubezpieczeni dodatkowo , nawet i na grube miliony$ ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

dobrym może przykładem będzie Galiniak. Chlopak pol zycia gral w ŁKS (wychowanek i dobry grajek) a po kontuzji kopniak w dupe i radz sobie sam:) tak wlasnie zachowuje się klub wobec wychowanka i człowieka który z ŁKSem swietowal chyba największe sukcesy:) BRAWO oby tak dalej teraz z Mleczkiem niech zrobia tak samo. To teraz pytanie jak inny piłkarz z druzyny ma w następnym meczu wyjść i grac jak o zycie skoro takie jaja się dzieja? Chyba logiczne ze jeżeli sytuacja jest na styku to woli nie ryzykować i odstawia noge... a musisz pamietac ze gra w pilke zależy wlasnie od takich detali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

artaras

Pytanko skromne do Ciebie mam bo widzę że jesteś jadną z ,,gwiazd" łomżyńskiego futbolu :):)

Mi jak praca i pracodawca nie odpowiada to zmieniam .

A wy nie dosyć że zrobiliście sobie z ŁKS-u zakłąd pracy, to jeszcze uważacie żę jak przychodzicie na treningi na 3 h, 3x w tygodniu to powinni wam za to płącić :):)

O jakichś odnowach biologicznych pisaleś wcześniej i innych pierdołach ,moja rada:)

Teraz dobra pora na odnowę biologiczną na rusztowaniach :)
Zmień firmę na budowlaną i będziesz miał gratis te wszystkie dodatki za które klub musi płacić żeby was nieudolnych kopaczy piłki utrzymywać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

hahaha ciekawe bardzo ,,porównywanie obydwu czynności to jak porownac matiza do lexusa oprócz podstaw wszystkim się roznia." nie przesadzaj czlowieku to jest 4 liga o czym ty piszesz za darmo powinni grac to nie jest ekstraklasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

OJ maruda niestety nie trafiles:) nie gram w ŁKS co więcej chyba z teraźniejszego ŁKSu znam osobiście kilka osob. Odnosnie odnowy to dzięki za propozycje ale mam lepsza prace i nie chce jej zmieniac;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

statystyka to czemu nie pojdziesz i nie grasz tam za darmo? nie tracisz swojego czasu? nie przychodzisz obolaly do domu albo w ekstremalnych przypadkach z jakas kontuzja? przecież to tylko 4 liga na pewno dasz rade.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Oj chyba trafiłem :)


Nikt inny z takim zaparciem nie ubolewa nad trudami treningów w ŁKS-ie:):)

No i te kontuzje :):)


Możę rowy lepiej będziecie kopali niż piłkę :)

Spróbujcie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

a tak jeszcze jedno mnie ciekawi czemu skoro kilku zawodnikow zarzad zawiesil czy nawet wyrzucil z druzyny to reszta nie byla solidarna z tamtymi to jaka wy druzyna jestescie jak jeden za drugim nie idzie tylko pieniadze w glowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

kolego jak bys był nieco bardziej spostrzegawczy to bys zauwazyl ze mam ip z chello czyli upc a tego raczej w lomzy nie ma:) nie ubolewam nad treningami tylko przytaczam słowa trenera z sławnego już fragmentu konferencji:) z reszta temat nie dotyczy tego co robie i gdzie jestem tylko ŁKSu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

maruda raczej napewno trafil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

no tak średnia 93roczek - to ok 20latek i już leksus chciałby luksusu,

a hydraulk niech jeżdi całe życie matizem
najpierw wyniki a ...


tu macie przykład ,

Dwóch zawodowych piłkarzy, którzy grają w czwartej i piątej lidze włoskiej, oraz pasjonaci czy hobbyści futbolu, którzy jak wszyscy zwykli ludzie od poniedziałku do piątku chodzą do pracy.

Piłkarską reprezentację San Marino tworzą niemal w całości amatorzy - gracze co najwyżej piątych, szóstych lig włoskich i ligi sanmaryńskiej. Na co dzień pracują oni m.in. jako barmani, urzędnicy bankowi, właściciele firm lub są studentami. Jedynym zawodnikiem, który ma podpisany profesjonalny kontrakt jest obrońca Mirko Palazzi (IV liga włoska). Występy w zawodowych klubach mają za sobą też bramkarz Aldo Simoncini, pomocnik Matteo Vitaioli i napastnik Andy Selva.

Trenerem reprezentacji jest nieprzerwanie od sierpnia 1998 Giampaolo Mazza, aktualnie najdłużej pracujący selekcjoner w Europie, który za swą pracę nie pobiera od federacji żadnego wynagrodzenia. Z pochodzenia jest on Włochem, a na co dzień pracuje jako nauczyciel W-F we włoskim liceum niedaleko San Marino


JESTEŚCIE LEPSI?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

statystyka nie utosamiaj mnie z ŁKSem bo tam nie gram ani nie mam z kimkolwiek tam nic wspólnego. Ale mimo to odpowiem na Twoje pytanie. Ciezko znaleźć 20 chlopa co każdy z każdym będzie bratem wiec tworza się grupki w klubie widocznie 4 wymienionych przez klub było taka grupka (ale to sa tylko moje przypuszczenia)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ONI GRAJĄ DLA FRAJDY I PRZYJEMNOŚCI GRANIA ,a dla was jak to jest tak ciężko i taka katorga , to może lepiej wam będzie szło przy łopacie?

tam nie ma tyle kontuzji i łękotki nie uszkodzisz ( chyba?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

i po co ten strajk byl 4 chlopakow wyrzucili i na tym sie skonczylo tak trzymac chlopaki jeden za wszystkich wszyscy za jednego brawo brawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Z ip to mi tu nie wyjeżdżaj bo trochę się na tym znam :)

A tak na marginesie o jakich kosztach leczenia kontuzji piszesz skoro jesteś ubezpieczony i w ZUS i w firmie ubezpieczeniowej :)

Więc ZUS płaci za leczenie kontuzji a firma płaci do kieszeni :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Na siłownie chodzą chłopaki i ten ich trener- właściciel siłowni też jest zadowolony, proponuje zrzutę , bo chłopaki zechcieli ćwiczyć , nie kradną, nie rabują , nie napadają , tylko ćwiczą
Koorwa radość dla społeczeństwa, sypnijmy kasą.
Na całym swiecie jest tak, ze pokaż co potrafisz, dopiero Cię wynajmę i ci będę płacił. Czyli do pewnego poziomu ćwiczę na swój koszt i swoje ryzyko. Niestety życie jest brutalne.
Wiec właściwie ja nie wiem o co chodzi ?

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

żeby Jarek wam du*py miodem smarował, to i tak możecie grać tylko w " szmaciankę"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

owszem egzorcysta graja dla przyjemności to chwala im za to. I wiem do czego dazysz ale ja tez probuje cos powiedzieć co idzie jak grochem o sciane. Mi przecież nie chodzi żeby tym chłopaczkom placic niebotyczna kase co więcej tez uważam ze zrobili zle i nie wyobrażam sobie brac czynny udział przy takim proteście. Ale musicie pamietac o zaniechaniach jakie sa w klubie o tym ze klub jest zle prowadzony od podstaw. Zaczynajac od ******* a konczac na rzeczach poważnych to temat na długie wieczory. Po prostu w pale mi się nie miesci kwestia leczenia tych nieszczęśliwych kontuzji lub np. wspomocy młodzieżowego ŁKS ( chociaż tutaj chyba w ostatnich latach jest nieco lepiej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Autor: artaras (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01-12-13 21:48

statystyka nie utosamiaj mnie z ŁKSem bo tam nie gram ani nie mam z kimkolwiek tam nic wspólnego. Ale mimo to odpowiem na Twoje pytanie. Ciezko znaleźć 20 chlopa co każdy z każdym będzie bratem wiec tworza się grupki w klubie widocznie 4 wymienionych przez klub było taka grupka (ale to sa tylko moje przypuszczenia)
//////////////////////////////////////////////////////////


A ja jestem pewien że jesteś tym żałosnym kopaczem piłki.Na dodatek lubiącym kulturalnie piwko pod chmurką wypić :):)
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Autor: artaras (---.elomza.pl)
Data: 07-09-13 08:32

Nie rozumiem tej burzy... po co straznik miejski ma ciagac sie z pijanym cuchnacym lumpem skoro moze pojsc i spisac kogos na poziomie pijacego sobie spokojnie piwko w parku. Zero niepotrzebnej pracy a wynik w notesiku i w kasie ten sam;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

To mówisz żę nie jesteś z łomży tak ??

Autor: artaras (---.elomza.pl) z chello.pl jesteś :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

maruda może i znasz się na ip ale na pilce chyba nie. Pogadaj z wychowankami ŁKSu może podziela się informacjami na temat sum jakie musieli zaplacic aby się porządnie wyleczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

no oczywiste ze jestem z Kochanej Łomży ale obecnie mieszkam i pracuje w Wawie stad chello. Widocznie tamte posty pisałem z kompa jak byłem w rodzinnym domu.:) od zagadka rozwiazana:) a piwko wypic pod chmurka lubi chyba każdy:) ale panowie zbaczamy z tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ja akurat szanowałbym oponenta @ artaras ,
nie pisze bzdur , tylko broni swoich racji z jego punktu widzenia ,

z tym tylko , że te niby racje są utopijne i w naszych warunkach nie mają racji bytu ,

te PIŁKARZYKI reprezentują ligę okręgową a aspiracje mają jak zawodowcy z Ligi Mistrzów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Jak się ma kaprysy to się i za nie płaci :):)

Wiem też nie mało o leczeniu i kosztach :):)

Więc mi tu nie pitol .

Za każdy uszczerbek macie kasę i to taką żę niejednego rozbolała by głowa gdyby się dowiedział ile .

Nie płacicie za leczenie z własnej kieszeni ani grosza .


:):):)

Tak jak napisałem wcześniej :

KAPRYSY KOSZTUJĄ szkoda tylko że nie was:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Wszyscy jadą po zawodnikach, bo temat ich dotyczy.
Jak będzie temat działaczy ŁKSu, to im też się dostanie, bo tam tez są piękne kwiatki.
Zarówno działacze klubowi , jak i piłkarze przyzwyczaili się do tego, że dobrze się je.bie na cudzym chlebie.
Społeczeństwo ma tego dosyć i wszystko na ten temat.
Tak jak pisałem wcześniej, niech do łopaty pójdą, albo na rusztowanie, będą wtedy mieli lepiej. Po co narzekać.
Życie niejebajka

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

widze ze ty wszystko wiesz... nie powinienem ale napisze pogadaj z Galiniakiem, Nerem bądź Hermanem. Trzech wychowankow każdy w swoim czasie miał kontuzje i spytaj się jak na tym wyszli... i ile im klub pomogl w jej leczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

i dodam ze nie jeździli na konsultacje jak gwiazdy do niemiec tylko bialystok plus wysokie maz. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS



.. a jak to jest teraz z odnową biologiczną?

- zawodnicy mają lokal gastro , gdzie jedzą obiady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Egzorcysta teraz tylko pytanie jakie aspiracje ma zarząd? a co reprezentuje? trzeba by było to zlozyc w calosc i zastanowić się na czym stoi ten caly nasz ŁKS. Uwazam ze podwaliny pod klub sa nawet z tymi grajkami tylko dobrze ich ustawić i ogarnąć organizacje i może cos z tego będzie:) ważne ze graja swoi a nie jak kiedyś byli swoi a brali ze swiata i płacili krocie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Jednego z nich akurat znam dobrze i wiem o jego leczeniu :):)

Niestety masz rację , Ronaldo z nich nie było, żeby fundować im rehabilitację w super kurortach :):)


A tak na marginesie, jak na takie ,,gwiazdeczki" to za mało było białystok?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Autor: artaras (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01-12-13 22:21

Egzorcysta teraz tylko pytanie jakie aspiracje ma zarząd? a co reprezentuje? trzeba by było to zlozyc w calosc i zastanowić się na czym stoi ten caly nasz ŁKS. Uwazam ze podwaliny pod klub sa nawet z tymi grajkami tylko dobrze ich ustawić i ogarnąć organizacje i może cos z tego będzie:) ważne ze graja swoi a nie jak kiedyś byli swoi a brali ze swiata i płacili krocie...

///////////////////////////////////////////////////////


Jak zawodnicy pokażą klasę i coś osiągną, wtedy i mieszkańcy łomży dadzą coś z siebie .

A jak narazie to wy tylko chcecie brać ale nic w zamian :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

To na dziś wystarczy, bo jutro od 6.00 mam odnowę biologiczną :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

maruda: A tak na marginesie, jak na takie ,,gwiazdeczki" to za mało było białystok?

nie rozumiem pytania:)

i niech dotrze do Ciebie ze na serio nie gram w ŁKSie. Tak szczerze chłopaki maja przed sobą jeszcze sporo czasu baza treningowa jest, nie wiem na ile ten trener dobry ale pozory stwarza niezle wiec może niech miasto cos sypnie i cos z tego będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

re: rewolwer ,

kwiatki to już się tam zbierały przez przynajmniej dwie dekady i długi pozostały,

obecni działacze nie mogą ponosić winy, chociaż są spadkobiercami długów i itp itd z pustego to i Salomon nie naleje, a coraz trudniej o sponsorów

ciekawe dlaczego tak zaszczytnej funkcji prezesa zbankrutowanego klubu , nikt się nie chciał wyrywnie podjąć?

chyba obecny Prezes myślał, że tam będzie kasa i wprowadzi ŁKS do Ligi Mistrzów? hahahaha..

tak, dla kasy tam poszedł , bo mu na chleb brakowało hehehehe..

TEŻ ZŁY DZIAŁACZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

nikt nie chciał się w to bagno pchac i chyba w tym był problem:) może kiedyś doczekamy kogos kto będzie miał na tyle nerwow możliwości i ochoty na to żeby walczyc z przeciwnościami i postawić ten klub na nogi. starczy chyba w tym temacie wiec pozdrawiam sympatykow ŁKSu i oby do przodu:) pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Egzorcysta, przykład pierwszy z brzegu i już prze ze mnie przytaczany.
Po co wypalać energie elektryczna jak można zagrać w dzień i oszczędzić. Przecież te wszystkie kluby nie sa krezusami. Niech grają jak widno.
Jak wejdą do LM to dostawia reflektory ;).
Jest krucho z kasą, ale po pańsku, widowisko.
Trzeba liczyć każdy grosz, wydane w jednym miejscu, brakuje w drugim. To akurat nie jest wina piłkarzy, tylko zarządu, może głupich ustaleń w lidze.
Żyjemy w czasach, ze każdy grosz musi być wydany racjonalnie, po gospodarsku. Tylko ŁKS zawsze był takim wytrychem do dojenia społeczeństwa, dlatego działacze tak nadoili.
Jazda na farmazonie, sentymentach. STOP kto zapłaci rachunki ?

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

rewolwer z tego co mi wiadomo to raz na jakiś czas trzeba uzyc tych "nieszczęsnych" masztow bo inaczej traci się gwarancje bądź jakies ważne papiery. Już nie wiem o co tam chodzilo ale cos na pewno było;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

nikt nie chciał się w to bagno pchac i chyba w tym był problem:

ktoś kto NIE BIERZE KASY , robi społecznie i ma całkowitą świadomość, że ten okręt tonie, to chyba nie robi tego dla kasy czy poklasku społecznego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

To Wladzom miasta, radnym powinno zalezyc na tym aby w Lomzy byla druzyna na miare chociazby drugiej ligi. Jest stadion wybudowany za iles tam milionow. Sa dotacje z budzetu miasta z waszych podatkow na MOSIR i co sie dzieje , stadion na meczach swieci pustkami . Tak jak mowil trener 70 % druzyny to panowie z Lomzy , wydaje mi sie ze lepiej dotowac druzyne ktora bedzie przyciagac kibica niz pozniej wydawac na remonty obiektu ktory bedzie niszczal. Ktos pisze a to jest druzyna amatorska , wiec po co , ktos wymusza zobowiazania , ze bedzie reprezentowal klub w sezonie a jak nie podpisze to nie dostanie obiecanej ustnie kasy. Amator trenuje robi to dla przyjemnosci wiec w kazdej jednej chwili zawodnik moze odejsc tam gdzie bedzie mial lepsze warunki do trenowania , a nawet zrezygnowac z wystepu w danym meczu bez ponoszenia zadnych konsekfencji ze wzgledu na niedyspozycje w danym dniu. Wiec w koncu jest taka organizacja jak Klub LKS Lomza , ktora dba o swoich zawodnikow , ktorzy reprezentuja ich barwy , czy nie ma takiej organizacji. Czy jest tylko prezes , ktory w wulgarny sposob potrafi rozmawiac. Druzyna upomiala sie o swoie prawa i prawa swoich kolegow , ktorych juz nie ma w klubie. Wedlug mnie to Radnym Wladzom miasta powinno zalezyc na tym aby byly wplywy z biletow a druzyna z Lomzy grala na miare II ligi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

a tak normalnie , to powiedz o co ci ku*rwa chodzi?
jeden wielki bełkot , idż w piz*du na Polityczny!

Tak jak mowil trener 70 % druzyny to panowie z Lomzy i co chciałeś przez to powiedzieć?

wydaje mi sie ze lepiej dotowac druzyne ktora bedzie przyciagac kibica- sprowadż czołowych zawodników z Loci Mistrzów hehehe..
dotować ? za co, pchły i chude pająki?

i dlaczego mącicielu polityczny ma być TYLKO II liga?

... to tak jak dawniej III ale psi pachołek, bije tylko pianę dla baniek mydlanych , gów* niany politykier

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Autor: Egzorcysta
Ty mlody uwazaj na slowa.
70% to chlopaki z Lomzy , kasa zawsze sie znajdzie , trzeba tylko chciec a nie rozdawac nagrody z zyskow spolek miejskich a to powinno zwrocic sie w biletach.
I troche grzeczniej glupkowaty madrala.
Dobrej Nocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ale tu postów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Poczytałem trochę waszych postów....i muszę przyznać, najwięcej udzielają się Ci którzy gówno wiedzą o łks......nie macie bladego pojęcia o tych chłopakach, większość z nich normalnie pracuje, a gra w klubie to ich pasja....ten kto twierdzi ze w klubie grają dla kasy niech się w łepetynę puknie i odpowie na pytanie....DLA JAKIEJ KASY? 200 ZŁ, 400 ZŁ....JAJA SE robicie.....co to za kasa...i jeszcze żeby się upominać o te ochłapy przez x czasu....wstyd jedynie dla zarządu....za traktowanie zawodników to samo.....wiec się ...ku...wa nie spodziewajcie ze zawodnicy fraki z siebie będą wypluwać na meczach jak wszyscy...z zarządem na czele maja to głęboko w 4 literach....a jak się cos stanie na meczu nawet nie maja co liczyć na pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Taka ciekawostka:
http://www.lks.lomza.pl/index.php/aktualnoci-lks-1926-lomza/475-podsumowanie-organizacyjne-klubu-w-rundzie-jesiennej.html
Jeśli wierzyć w to co jest napisane na oficjalnej stronie łks-u, to piłkarze nie mają tam wcale najgorzej, ale wiadomo, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

Pani M niech pani nieco ochłonie to nie temat o wyprzedaży w venedzie wiec trochę luzu:) a co do oświadczenia na stronie ŁKS to bez sensu takie przepychanie pileczkie wziac się za mordy spiac jaja i zrobić tak żeby było dobrze a nie teraz wypisywać jak to dobrze było itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oświadczenie zawodników ŁKS

ale tego napisali

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org