sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

Witam, piszę prace inżynierską na temat preferencji potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży i muszę w związku z tym przeprowadzić ankietę, którą mam nadzieje zechcecie wypełnić :) (jest ona anonimowa) Z góry dziękuje za poświęcony czas http://moje-ankiety.pl/respond-55127.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

gratuluję Ci pomysłu na ankietę na tak wiarygodnym forum , jakie jest 4lomza, gdzie pisze tu 90% gimnazjalistów i bezrobotnych,

... co o własnym lokum mogą tylko pofantazjować,
na pewno zbierzesz wiarygodne dane hahaha...hehehe..

......................

a tu moje preferencje:
duże lokum, tak najlepiej ze pińć izb, ze salonem i komninkiem,duza kuchnia, ze dwie łubikacje, z garazem i łogródkiem, pinkna łokolica najlepij we samem centrum ale daleko łod innszych bloków, duzo zieleni i zebym nie mniał kłopotu ze dpjazdem pod sam blocek, a inne by mnie mniejsca pod mojo 20to letnio fure nie blokowali, i zeby to chałupe kupić mozna łod razu i za bezcen, najlepij po tysiączku łod metra quadratowego ,ze zerowem wkładem własnem i raty rozłozone na 1000 latek, tak żebym jako wiecnie bezrobotny jus chłop tzydziestoletni z matko i łojcem nie siedział , bo łoni jus i tak me alimenta płaco!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

a serio, to raczej popytaj w biurach nieruchomości ,

i prześledż lokalne rubryki ogłoszeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

Moim zadaniem jest przeprowadzenie ankiety wśród potencjalnych nabywców czyli właśnie zwykłych ludzi, którzy w przyszłości być może będą chcieli zakupić nieruchomość, założenie jest takie że mają na to środki finansowe, a czy dane będą wiarygodne czy nie to już mój problem. Forum na 4lomza nie jest jedyną formą zbierania przeze mnie danych więc spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

równie dobrze mogłabyś zbierać informacje do pracy inżynierskiej na śmietniku !

ciekawe co na to recenzent/promotor pracy i gdzie Ty studiujesz?

w biografii to podaż, że info czerpałaś z 4lomza? hahahaha..hehehehe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

Tym akurat się nie przejmuj, to moja sprawa gdzie i jak zbieram informacje. A poza tym w bibliografii nie podaje się takich informacji, skąd się brało dane, ale to tylko tak na marginesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

zaraz ci wyślę kilka wiarygodnych ankiet,

z różnych kont , bo widzę, że nic a nic nie dociera do " inzyniera"
hahahaha..hehehehe..

sorry, bibliografia ... załącznikowa do prac naukowych, dyplomowych inżynierskich i magisterskich,
każda praca naukowa i dyplomowa (inżynierska i magisterska) powinna mieć dołączony wykaz materiałów źródłowych wykorzystanych przy pisaniu pracy. Jest to „Bibliografia załączników" .

.. a tu podasz Forum Ogólne 4lomza - hahahaha..
hehehehe.

CO ZA MATOŁEK?

pewnie z wiadomej "renomowanej" łomżyńskiej uczelni?
ciekawe co na to recenzent/promotor pracy i gdzie Ty studiujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

Nie wiesz na czym opiera się moja praca więc zrób mi tą przyjemność i nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.Nie studiuje w Łomży jeśli cię to interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

Egzorcysta ma dziś gorszy dzień i szaleje na forum hehe haha... Trochę wiary w innych użytkowników, poza tym są osoby, które zaglądają na forum bez wypowiadania się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

Sie psycepił.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Preferencje potencjalnych nabywców na rynku nieruchomości w Łomży

http://moje-ankiety.pl/respond-55127.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org