czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddaj zużyte tonery i wesprzyj ŁKS.

Akcja zbiórki zużytych tonerów i kartridży nadal trwa. Jak nie wiesz co zrobić z niepotrzebnym już sprzętem, kliknij w poniższy link:

http://lks.lomza.pl/index.php/aktualnoci-lks-1926-lomza/469-oddaj-zuyte-tonery.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddaj zużyte tonery i wesprzyj ŁKS.

a plastikowych nakrętek po butelkach nie zbieracie???????????
Pomożecie ????
Pomożemy !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddaj zużyte tonery i wesprzyj ŁKS.

Kiedy ja swoje napełniam ponownie .

To jak mam zdać , kiedy za napełnienie płacę 1/2 ceny oryginału :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddaj zużyte tonery i wesprzyj ŁKS.

Po prostu nie zdawaj wiadomo. Boli mnie, że w naszym mieście jest taka lipa ze wszystkim. Chciałbym ŁKSu przynajmniej w pierwszej lidze, a przez to co się dzieje nawet nie dziwi mnie fakt, że na słowo "ŁKS" występuje u niektórych tylko uśmiech politowania. Nawet nie mam do nikogo o to pretensji ale ciągle żyje nadzieją, że będzie lepiej.

Co więcej nie drażni mnie, że nazwą mnie głupcem. Ja ciągle wierzę, będę wierzył i miał w sercu Łomżyński Klub Sportowy. Do końca !


Najbardziej denerwuje mnie fakt, że tylko się narzeka a w głowie żadnych pomysłów aby coś poprawić...

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddaj zużyte tonery i wesprzyj ŁKS.

Ja przeważnie oddawałem do skupu starych tonerów. Ale jeśli jest specjalna zbiórka, to chętnie przekaże zużyte tonery.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddaj zużyte tonery i wesprzyj ŁKS.

Link, który podaliście nie działa. Denerwuje mnie takie zachowanie. Jak się niema nic mądrego do napisania to się nie komentuje. Obyś Ty kiedyś nie musiał zbierać nakrętek dla swoich bliskich. Trzeba pomyśleć co się pisze. A akcja zbierania nakrętek pomogła już bardzo wielu osobom więc nie wiem czy to powód do żartów. Jak przyjdę na pokaz nowego autokaru to przyniosę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org