wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Problem z komputerem?

Jeśli macie jakieś problemy ze swoim komputerem (programowe lub sprzętowe) - piszcie o tym tutaj. Żaden z Waszych problemów nie pozostanie bez odpowiedzi. Proszę jedynie o szczegółowe opisywanie problemu.


Pomożecie? Pomożemy!

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

A jak bym miał problem z pegazusem tez poradzisz :]? PzDr.;]

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

No to chyba mam takie pytanie na które pewnej odpowiedzi mi niedasz... Dlaczego niechodzi mi strona www.90minut.pl a jak chodzi to tylko od swięta;] hehe

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

mi też ta strona nie działa, może dlatego że obaj mamy dsla z tpsa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Sąsiad ma DSL'a i przed chwilą bez problemu otworzył 90minut.pl. U mnie też śmiga.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

u nie działa stronka 90minut.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

W tych sprawach też mogę pomóc trochę się na tym znam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Więc ja mam pytanie. W domu mam neostrade, ale podłaczoną do kompa siostry i ona mi udostepnia połączenie na moj komputer. No i przez to ja mam Low ID w emule. Jak mam przekierowac porty, aby miec hight??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Dreagon ja niemam z Neostrady naszczescie mam z introlanu ;] ale co jak co 90minut niedziała

Tylko Łomża ŁKS ! "Piłka jest okrągła, a bramki są dwie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

High ID w eMule oznacza, że port 4662 jest otwarty i bezpośrednio dostępny. Proponuję zatem przekierować ten port na Twój komputer. Jakiego programu używasz do routingu? Najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku byłby router ADSL...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

W tym problem, ze ja nie wiem nic o przekierowywaniu portow, ani wogle nic na ich temat. Nie uzywam routera, tylko poprostu mam połaczone dwa kompy przez karty sieciowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Trocha to zainwestuj w router, dobry co prawda używany, ale z podziałem pasma kupisz już za 200zl. Z konfiguracją też nie będziesz miał większych problemów.

A jeśli koniecznie chcesz się męczyć dalej z udostępnianiem przez komputer siostry to zainstaluj sobie program WinRoute, tam masz możliwość przekierowywania portów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

http://pl.redtram.com/sources/90minut.pl/ Rafalek wejdz na tą stronę. Tutaj wszystko działa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Witam! Proszę,proszę jaka zmiana.Jakiś czas temu miałem właśnie taki problem , a jak zapytałem na FORUM to opierdzilel dostałem (nie od wszystkich) oby tak dalej.Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

A JA MAM ACCESS IBM I MI WSZYSTKO SIECIOWO PANOWIE ROBIĄ. DOBRZE MIEĆ LEGALNEGO KOMPA Z OPROBRAMOWANIEM. SZKODA ŻE SŁUŻOBOWY BUHEHEEHHE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Zewnętrzne IP , co trzeba zrobić żeby je mieć ??????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Od 2m-cy mam liveboxa z tepsy .Co prawda dochodzi dycha do rachunku za neostradę,ale jakie możliwości i nic nie płacisz na dzień dobry.Na allegro kupiłem switch za 20 dychy na 8 portów.W tej chwili chodzą 4 kompy moje i kumpla bezproblemowo.

tratata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

zaszła pomyłka swich kosztował20zł z przesyłką

tratata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Wombat: widzę, że masz Internet z IST. Idź do ich biura i wyraź chęć posiadania zewnętrznego IP. Nie wiem na jakich zasadach to u nich jest, ale prawdopodobnie dopłaca się co miesiąc kilka złotych i nie ma problemu.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Mam pewnie problem. PO powiększeniu ramu do 256(mój komp ma 6 lat:D) kiedy gram w gry które mają wymaganie 256 ram po godzinie gry restartuje się komp:/ czy może być to wina wiatraka który już trochę jest nadużyty??? Czy też może ram coś nawala.W instrukcji o kompie pisze że może być podkręcany do 760 ram więc to chyba nie w tym błąd że komp jest zasłaby na takie podkręcenie.Nie wiem co się dzieje(jak gram np w Heroes III nic się niedzieje) ale jak w Warcrafta III tak.DZięki za każdą odpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

do IP zewnętrznego się dopłaca i to sporo, ale nie wiem ile. Co do neostrady można bez routera, mają w punktach też modemy na 2 stanowiska tylko trzeba je zakupić w promocjach dają tylko jednostanowiskowe gratis, natomiast do podwójnego jest dopłata można się dowiedzieć na rondzie w punkcie TP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

to ja może dla rozluźnienia atmosfery...

Przychodzi Informatyk do lekarza:
- Panie Doktorze wątroba mi nawala...
- Dziwne, u mnie działa...

to by było na tyle jeśli o problemy z komputerami chodzi :)

pozdrawiam
M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

fanka bocianka "do IP zewnętrznego się dopłaca i to sporo, ale nie wiem ile." to jak nei wiesz to po co piszesz ze sporo???

za ip zewnetrzne sie placi 59 zl za rok i mozna 10 zl od podatku odpisac u nich czyli 49 i to jest na rok a jak wiesz rok ma 12 miesiecy czyli na miesiac wychodzi jakies 5 zl to bardzo duzoooooo.....

mam nadzieje ze troche rozjasnilem was:)

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Za co odpowiada synchronizacja tego obiektu w przeglądarce Opera ? - "Mutant \BaseNamedObjects\CTF.TimListCache.FMPDefaultS-1-5-21-2025429265-1336601894-725345543-1003MUTEX.DefaultS-1-5-21-2025429265-1336601894-725345543-1003"



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

No i czy można bezpiecznie czyli bez utraty danych (np. w schowku) "killnąć" ten uchwyt ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

a co będzie jak zamkną internet ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Ten temat to pic na wodę. Tak zaocznie to tylko bajek można sobie poopowiadać. Jak raz zadałem,wg mnie , konkretne pytanie , to zostałem odesłany do forum. Taki mądry to i ja jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Panie Zajkowski rozpocząłeś temat to mów co z tą kasą ŁKSu.
Czekam.
Odpowiedzi oczekuję w temacie "ŁKS - przyszłość Klubu"



:-C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Jak odpalam .avi to wiesza mi sie komp. A dokladniej to co jest wyswietlanie, bo jezeli winamp gra, to bedzie gral dalej... ale nie mozna nic juz zrobic i wszystko na ekranie stoi, mysz tez. System: win 2000. Ktos mi powie dlaczego :D ? Z innymi formatami filmow nie ma problemow..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

666: jakich używasz kodeków lub kodek-paka? Ostrzegam przed nowym ffdshow - po jego instalacji Gadu Gadu nie chce się odpalać...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

DivX411Codec.exe
divxlight.exe
DIVX 3.11a
XviD-01082002-1.exe
MPEG4 CODEK

starocia, bo filmow duzo nie ogladam. ale na tych zawsze mi wszystko smigalo. na xp to samo instalowalem i sie nie wieszal. na 2000 sie wiesza.. filmy dzialaja. raz na 50 prob sie odpali i mozna ogladac... zwiecha jest w kazdym programie, nawet w oknie po lewej w podgladzie windows.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Odinstaluj wszystkie kodeki, które podałeś- kupa niepotrzebnych staroci. Zainstaluj nowy FFDShow (dekoduje wszystko), albo najnowszy XVID (z obsługą Divxa). Ewentualnie możesz zainstalować XViDa i Divxa- nie gryzą się nawzajem i najlepiej jak kazdy dekoduje swoj natywny standard. Do tego zainstaluj jakis filtr AC3 i powinno wszystko grać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Zapomniałem dodać- nie instaluj żadnych kodek-packów- w wielu przypadkach stwarzają sporo problemów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Problem z komputerem?

Nowy FFDShow unieruchamia Gadu-Gadu.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Eksplorator Windows ;(

Gdy Chcę zamknąc Eksplorator Windows wyskakuje mi komunikat:

Operacja została anulowana.Skontaktuj się z Administratorem systemu.

Tyle że To JA jestem tym administratorem.
Czy może mi Ktoś pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org