sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Zwracamy się z gorącą prośbą o włączenie się do akcji charytatywnej prowadzonej przez Samorząd uczniowski II LO na rzecz naszego szkolnego kolegi Marcina Manelskiego.
Marcin dzielnie walczy z chorobą nowotworową. Dla dalszej terapii potrzebne są lekarstwa, które nie podlegają refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia. Najbliższa rodzina nie posiada już własnych środków finansowych na dalsze leczenie i zwróciła o pomoc do "braci szkolnej". Spontaniczne podjęliśmy szereg działań zmierzających do pozyskania potrzebnych pieniędzy na dalsze leczenie Marcina.
Wyrażamy przekonanie, że nasza prośba dotrze do wrażliwego serca.
Cenna jest każda złotówka.

http://pomozmarcinowi.prv.pl

michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Moj najlepszy kolega z podstawowki...

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

jako jego "brac szkolna" chcemy mu pomoc. w niedlugim czasie bedziemy chodzic po miescie z puszkami. chcemy zebrac jak najwiecej pieniedzy dla Marcina.NIE PRZECHODZCIE OBOJETNIE WRZUDZCIE TA SYMBOLICZNA ZLOTOWKE DO PUSZKI MOZE ONA URATOWAC JEGO ZYCIE!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Jestem jego kolegą z klasy. Marcin jest zawsze pogodny, otwarty, miły i przede wszystkim pełen życia. Dajmy mu na nie szansę, przecież każdy na to zasługuje. Proszę nie przechodźcie obojętnie. Tu każdy grosz się liczy.

Pozdrawiam Darek

http://www.pomozmarcinowi.prv.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Ja z Marcinkiem się uczyłam 3 lata ponad :( i wiem jak to było z nim przez te 3 lata :( Marcin ma raka kości, a obecnie jest sparaliżowany :( my jako była jego klasa w sobotę mieliśmy spotkanie, a w następną srode tez mamy spotkanie, zwiazane z pomoca dla Marcinka. Marcin zawsze ma takie poczucie humoru i jest dla wszystkich życzliwie nastawiony ::D szkoda mi go i to cholernie szkoda. Z rozmowy z jego rodzicami, to dowiedziałam się, ze jego rodzice posiadaja juz 40tys. zł ale drugie tyle jest potrzebne, aby zmniejszyć mu tego guza, zeby mogl byc operowany :D
Dlaczego taki zajebisty chłopak musi chorować ?? powiedzcie wy mi :(((((

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

CHodzcie mu pomozemy, mi na jego zyciu zalezy, jest taki mlody :(

Jestem zmienna jak pogoda,
czasem zbyt pewna siebie,
ale przeciez to nie powód,
aby dzisiaj zmienic siebie!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

nie wiem co mialy znaczyc te twoje "::D" to akurat nie bylo na poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Wołanie na Puszczy ! Było niedawno coś podobnego. Prośba o pomoc i co i nic.
Niewiele postów w tym temacie i jeszcze mniej pomocy.Tak też jest i teraz.Mocni w "GĘBIE" Najłatwiej napisać HW itd.itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Włąśnie MikMik te minki są nieodpowiednie do obecnej sytuacji.Nie znam tego chłopaka, ale osobiście zamierzam wesprzeć go finansowo.:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

mmm. wiesz co ci powiem mozesz tak pisac, Ale i tak wiem ze sa tacy ludzie co nam pomoga a nie tacy jak ty co umieja tylko krytykowac wszystkich i wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Pomóżmy Marcinowi!
w minionym tygodniu obeszliśmy już podstawówki, gimnazja i licea z prośbą o pomoc.(w tym tygodniu nawiedzimy szkoły wyższe). dyrekcja prawie każdej ze szkół przyjęła nas miło i zagwarantowała, że samorząd szkolny zajmie się akcja w danej szkole. Jesteśmy wdzięczni za dane nam słowo i czekamy na rezultaty zbiorek w szkołach. będziemy organizować aukcje, dyskotekę z której dochód oczywiście będzie przeznaczony na leki dla Marcina. będziemy też chodzić po mieście z puszkami. liczy się każda złotówka.
Pomóżmy Marcinowi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

”mmm” nikt Cię nie zmusza do pomocy. My robimy to dla Niego. Ludzka życzliwość od nas tego wymaga, żeby wrzucić do puszki symboliczną złotówkę. Zgodzę się z Tobą, że nie wszyscy nas wspomogą bo to oczywiste i zrozumiałe. Różne są powody i poglądy na tego typu akcje. Ale cel jest szczytny i myślę, że należy się trochę wyrozumiałości dla młodego, chorego chłopaka, który liczy, że mu pomożemy.
Jeśli nie zamierzasz się włączać w akcje nie zabieraj głosu w dyskusji. Po co zbędne, nic nie wnoszące komentarze?
Pozdrawiam Domina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Piszcie gdzie kiedy będziecie zbierać na mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

,,Człowiek jest tyle wart ile może uczynić dla drugiego". ,,Życie przeżyte dla siebie jest życiem straconym". ,,Nie zapytają Cię oto co zrobiiłeś dla siebie, lecz co uczyniłeś dla innych" itd. cytatów tympodobnych przytaczać by można było wiele, nie można więc siedzieć obojętnie. Chwała więc młodzieży wrażliwej na cierpienie kolegi, napewno ich starania zaowocują obfitą zbiórką bo i ludność naszego miasta jest wyrozumiała czego dowodem są podobne grudniowe akcje na leczenie dzieci z problemem onkologicznym.
Proponuje też udajcie się do naszych łomżyńskich mediów ( Radio Łomża, Nadzieja, Bab i TV Łomża oraz Skorpion).
Życzę powodzenia w zbiórce a choremu koledze jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Oczywiście wesprę was swym datkiem jak tylko znajdzie się sposobność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Nie mogę tego tak zostawić.Pomogłem chłopakowi wcześniej pomogę i temu.Ja nie krytykuję bezpodstawnie.Chwała wszystkim którzy pomagają, nie ważne czy finansowo czy swoją pracą i zangażowaniem.Popatrzcie tylko na posty"Tablice Rejestracyjne". Niech wpisze się tu co drugi , który pomógł finansowo lub swoją pracą jeżeli osiągnie wartość 50% tablic rejestacyjnych.Zwracam honor tym których uraziłem ,chociaż nie mialem takiego zamiaru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Ja już pomogłem.Kto następny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Autor: mmm (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-05-06 20:46

Nie mogę tego tak zostawić.Pomogłem chłopakowi wcześniej pomogę i temu.Ja nie krytykuję bezpodstawnie.Chwała wszystkim którzy pomagają, nie ważne czy finansowo czy swoją pracą i zangażowaniem.Popatrzcie tylko na posty"Tablice Rejestracyjne". Niech wpisze się tu co drugi , który pomógł finansowo lub swoją pracą jeżeli osiągnie wartość 50% tablic rejestacyjnych.Zwracam honor tym których uraziłem ,chociaż nie mialem takiego zamiaru.


hmmm.... niezrozumiałem tego :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

ptysiu nie musisz. Ale możesz pomóc!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Ptysiu jest ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Więc jest tak jak wcześniej o tym pisałem.ZERO odzewu.A160,Domina, co teraz powiecie.Osobiście uważam, że każdy kogo stać na internet może pomóc.Jeżeli ktoś nie pracuje myślę, że rodzice chętnie pomogą (oczywiście będą jakieś wyjątki) ale trzeba chcieć coś zrobić,trzeba się ruszyć.Jednak dla wielu z nas to zbyt dużo!Dziękuję w iminiu chorego za datki na ulicy.Mam nadzieję że tam będzie lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Dlaczego myślisz że zero odzewu? Nr konta jest podany - ja zrobiłem od razu z niego użytek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

bob Ty zrobiłeś Ja zrobiłem.Jest nas dwóch. Dwa dni! Naprawdę chciałbym się mylić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

mmm. wiesz co ja pomoglem mu szybciej niz Ty i nie pisz tu glupot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Tu nie chodzi o to kto szybciej.Chodzi o to ilu nas będzie.Jest nas trzech,na razie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

"mmm" odzew jest i wcale nie znikomy! a to, że na forum się nic nie pojawia nie jest moją winą. Po za poszukiwaniami wszelkiej pomocy dla kolegi zajmujemy się też naszym życiem codziennym, szkołą, rodziną wiec nie zawsze mamy czas na dodanie swoich dwóch słów w dyskusji. Codziennie robimy co się da dla Marcina, chodzimy po szkołach, załatwiamy gadżety na licytację, wykujemy mnóstwo telefonów. Od środy zaczynamy chodzić po firmach w poszukiwaniu większych pieniędzy.
właśnie się dowiedziałam, że jutro w III LO będzie zbiórka szkolna dla Marcina. w II LO jest planowana taka zbiórka na środę.
dziś zadzwonił do mnie jeden z posłów z chęcią pomocy. jesteśmy wstępnie umówieni na spotkanie po jego powrocie z Wawy, z sejmu gdzie ma porozmawiać z prof. Religą w sprawie Marcina.
Rozmawiałam dziś również z mama Marcina. Marcin bardzo źle się czuje. dziś pojechał do Olsztyna.

dziękujemy za wpłaty na konto.
Liczy się każda złotówka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Domina-cieszy mnie i to bardzo,że jest odzew. Ja Ciebie nie winię,że na forum prawie nie ma odzewu.Ja wiedziałem,że tak będzie.Osobiście uważam,że gdyby każdy, kto odwiedza forum wpłacił 30 zł,byłoby po sprawie.Poczytajcie tylko posty (to już do wszystkich) i zobaczycie,że nie ma tu stałych bywalców.
Po za ptysiem,On jest wszędzie.Szkoda,że tylko jest.Uważam,że forum odwiedza wystarczająca ilość internautów.Tyle tylko,że odwiedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Zgadzam się z Tobą „mmm”. Niestety, są ale tylko odwiedzający. Mam nadzieję, że Ci odwiedzający wspomogą naszą akcję mimo znikomego odzewu na forum.
Jutro od rana zbiórka w II LO. Dla wszystkich drzwi będą szeroko otwarte, więc jeśli ktoś zechce wrzucić do puszki symboliczną złotówkę zapraszam do II LO
Pozdrawiam Domina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

dzisiejsza zbiórka w szkole przyniosła nam ponad 2000zł; zbiórka będzie jeszcze powtórzona w niedługim czasie. Jednak jeśli jutro ktoś zechce wpłacić pieniądze do puszki, zapraszam do II LO i proszę odszukać Panią prof. Rzepnicką. jutro puszka nie będzie wystawiona ale kasę można przekazać w każdej chwili.

cały dzień chodzenia po sponsorach też przyniósł dobre rezultaty. nie mogę rzucić żadnej sumy, bo nie wiem jak innym grupom poszło. jesteśmy zadowoleni z dzisiejszej zbiórki. Po za wpłatą na konto firmy przekazały i przekażą nam jeszcze w najbliższym czasie gadżety na aukcje. jutro ciąg dalszy "poszukiwań pieniędzy".
Bardzo się cieszę i jednocześnie chcę podziękować w swoim imieniu wszystkim firmom, które dziś odwiedziliśmy za miłe i ciepłe przyjęcie nas oraz za poświęcony nam czas.
Pozdrawiam Domina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Właśnie się dowiedziałam, ze zbiórka w II LO trwa również jutro cały dzień!!! Drzwi tak jak dzisiaj będą otwarte dla wszystkich chętnych chcących wspomóc naszą akcję.

Pomóżmy Marcinowi, liczy się każda złotówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Witam!Trochę mnie nie było.Domina gratuluję uporu i wytrwałości.Widzę,że w szkołach i na ulicy poszło wam dużo lepiej. Tak trzymać! Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Czy nie można pomóc po cichu, bez bębnienia wszem i wobec, że wplaciłem 30 lub 50 złotych. Czy taka pomoc nie liczy się?

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

maciek nikt nie każe Ci mówić ile wpłacasz. Każdy robi to według własnego uznania. i oczywiście ta pomoc również się liczy, bo przecież z tego się składa. ludzie wrzucają do puszki pieniądze nie podając przecież danych osobowych i ilości wpłaty :)
Pozdrawiam Domina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

chciałbym też wspomóc przelewem
numer konta jest podany, ale jaki jest SWIFT-kod tego banku?
chodzi mi o zminimalizowanie kosztów przelewu, tak że większa
suma wpłynie na konto chorego
czy jest możliwość otrzymania tego kodu SWIFT ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

mundry: możesz jaśniej na temat kodu bankowego? Jakieś nowości tu serwujesz. Podaj przykład tego SWIFT-kodu. Długo już przebywasz w Danii ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

jest to kod używany przy przelewach międzypaństwowych
na net-banking/internet.
Przykład: DABADKKK - kod Danske Bank (mojej firmy)
Wiem że polskie banki też to mają, ponieważ handlujemy z PL.
A w Danii jestem za długo...)
Siema=)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

mundry" to jest sub konto fundacji utworzone dla Marcina. Dowiem się wiecej co do tego kodu i dam Ci znać. obecnie kierujemy się teraz z prośbą żeby chwilowo wpłacać pieniądze do puszki u nas w szkole. puszka jest wystawiona dziś cały dzień i w poniedziałek również ją wystawimy. dla czego do puszki a nie na konto? ponieważ konto w tej chwili jest jeszcze "zamrożone." taką dostałam informacje od "guru" więc BARDZO PROSZĘ wpłacać pieniądze do puszki w szkole, w II LO.

Pozdrawiam Domina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

jeszcze małe wyjaśnienie
używając SWIFT i IBAN-nr. koszty wynoszą ok. 40 DKK - 20 zet, w DK i PL
inaczej jest 4-5 razy drożej
powód ? - pazerność banków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

maciek-nie napisałem ille wpłaciłem.Podałem przykład.Gdybym chciał rozgłosu to podałbym pełne dane adresowe i kwotę. Wpłaciłeś coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

dziś mieliśmy nagranie w Radiu B-stok
"mundry" jeszcze nie zam numeru tego kodu, ale jak tylko sie dowiem to dam Ci znac:)
Pozdrawiam Domina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

OK - czekam
pozdrawiam:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Mam pewne "doświadczenie" jesli chodzi o nowotwory , "zabawy" w leczenie-trwające ponad 10 m-cy- zakonczyłam( na razie przynajmniej ...) w listopadzie ub. roku.
Oczywiscie temat jest mi bardzo bliski , a pomoc ( niekoniecznie finansowa , bo ...realia takie sobie :(( ) to jak odruch bezwarunkowy .
Mam dużą "orientację" co do Centrum ONkologii w W-wie , a we wspomnianym Olsztynie - koleżankę - onkolożkę .
Jestem pełna uznania dla wszystkich , którzy czynnie włączyli się w pomoc dla tego chłopaka , bo mnie udało się przejść przez to " piekiełko " tylko dzięki przyjaciołom i znajomym ...To nie slogan , ale ...prawdziwy , namacalny fenomen dzisiejszych czasów ...
Jeśli w jakikolwiek sposób mogę pomóc - proszę o sygnały ...


"PRZYJACIELE SĄ JAK ANIOŁY : POMAGAJĄ NAM WZNIEŚĆ SIĘ , GDY NASZE SKRZYDŁA ZAPOMNIAŁY LATAĆ "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uczeń 2LO cięzko chory-Pomóżcie!!!

Hej Domina
coś nowego o tym kodzie ?
SWIFT ma też inną nazwę: BIC (Bank International Code)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org